Noviny

Pozoruhodné účinky orechov môže mať na tele v priebehu len štyroch hodín

Pozoruhodné účinky orechov môže mať na tele v priebehu len štyroch hodín

Vlašské orechy sú pravdepodobne jedným z najstarších stromov pestovaných potravín na planéte. Oni boli známi a uznávaný od 7000 pred naším letopočtom áno! Vlašské orechy sú bohaté kalórií, ale sú tiež veľmi výživné a skvelé pre celkové zdravie a krásu. Vlašské orechy sú nutné vo vašej strave. Poďme sa pozrieť na všetko by ste mali vedieť o tejto super jedlo.

Účinky orechy Štyri hodiny po konzumácii

Jesť len o hŕstku týchto úžasných orechov takmer okamžite pôsobí ako ochrana pred srdcovými problémami. Pravidelný príjem zníži riziko akéhokoľvek druhu ochorenia srdca míľovými krokmi. Cievy pružnejšie a hladiny cholesterolu v krvi klesá. To všetko sa deje v poriadku štyroch hodín. Výskum naznačuje, že to trvá asi tri lyžice plné orechového oleja alebo päť plných orechy, aby o tejto významnej zmeny v oblasti zdravia vášho srdca.

Olej na orechy je veľmi prospešné pre endoteliálne bunky. Tieto bunky línie cievy. Vlašské orechy, aby tieto bunky veľmi flexibilný.

ALA, alebo alfa-linolénovej kyseliny, ktorá je prítomná v vlašské orechy, je omega - 3 mastné kyseliny. To pomáha znížiť zlý cholesterol, a nadovšetko dokazuje, prospešné pre zdravie srdca. Štúdie ukazujú, že proteíny C-reaktívny sú znížené o takmer 75 percent, keď sa ALA bohaté potraviny jesť. A vlašské orechy sú výborným zdrojom ALA.

load...

A to nie je všetko; vlašské orechy majú viac úžasné výhody na telo. Pozri sa:

6 Hlavné výhody jesť vlašské orechy Everyday

1. Boje proti rakovine:

Výskumy ukazujú, že orechy môžu znížiť riziko rakoviny prostaty asi o tridsať až štyridsať percent. Riziko rakoviny prsníka je tiež podstatne znížená, ak sú orechy pravidelne konzumované. Je to veľmi dobrý nápad, aby zahŕňala orechy vo vašej strave, ak chcete zostať chránená proti rakovine.

2. Rich Vo vzácnych a silné antioxidanty:

Antioxidanty práce brilantne proti veku. A to nielen vo veku vzhľad múdry, ale aj starnutie svojich orgánov. Sú rozhodujúce v prospech svojho zdravia. Pomáhajú v boji proti voľným radikálom. Vlašské orechy sú bohaté na mnohých výkonných a unikátnych antioxidantov, ktoré len veľmi málo jedla dokážu ponúknuť.

load...

Orechy tiež obsahujú polyfenoly, ktoré pomáhajú redukovať chemicky indukovanej poškodenia pečene.

3. Controlling Weight:

Nadváha zostáva problémom číslo jedna na tejto planéte, a prekvapivo sa kalórie bohaté orechy pomáhajú pri kontrole hmotnosti. Orechy vám zvýšený pocit sýtosti a tiež sa budete cítiť plne za dlhšie časové obdobie. Preto môžete skončiť jesť menej a zostať vo forme.

4. Vedenie mozgu v poriadku:

Vlašské orechy majú mnoho prospešných živín. Niektoré z nich obsahujú vitamín E, melatonín, nueroprotective zlúčeniny, omega - 3 tukov a veľa dominantných antioxidantov. Tie podporujú pracovné a zdravie mozgu, a tiež pomôcť pri zlepšovaní pamäti a znižuje riziko demencie.

5. Udržať kontrolu na diabetu 2. Typu:

Dobrú tuk, ktorý orechy obsahujú bolo známe, že zlepšujú metabolizmus u ľudí, ktorí trpia diabetom 2. Typu. Obézni ľudia u diabetikov 2. Typu môžu znížiť hladinu inzulínu veľmi rýchlo tým, že hrsť vlašských orechov. Výsledky možno vidieť v rozpätí troch mesiacov.

6. Stres Boj Schopnosti:

Vlašské orechy a olej z vlašských orechov pomáhajú znížiť stres a krvný tlak výrazne. Sú bohatým zdrojom antioxidantov, vlákniny, nenasýtených mastných kyselín, ALA a omega - 3 mastných kyselín. Všetky tieto pomáhajú znižovať stres, nižší krvný tlak a udržiavať rovnováhu a harmóniu v tele. To je účinok týchto živín v tele, ktorý tiež pomáha pri zvyšovaní vaše životnosť.

Orechy sú úžasné jedlo pridať do svojho jedálnička. Budú skutočne pomôže zostať zdravý, bohatý a múdry. Koniec koncov, zdravie je bohatstvo, je to tak?

load...