Noviny

25 najkrajších modrých kvetín

25 najkrajších modrých kvetín

Modrá farba je večne menovaný božstvo byť zdrojom radosti. "- John Ruskin

Modrá je farba, ktorá je spájaná s intelektom a duchovnosťou. Má upokojujúce účinky a pomáha človeku lepšie spať. Kým svetlo modrá je farba vyrovnanosť, pokoj a mier; dark blue vyjadruje význam a sebadôveru. Modrá je tiež súvisí s smútok, depresie a smútku.

Modrá farba kvety sú jedným z najvzácnejších kvetín našiel vo svete. To odovzdáva posolstvo lásky a túžby a tiež najvyššieho boj na dosiahnutie vrcholu. Modré kvety vytvoriť kontemplatívny náladu na základe jeho chladenie a upokojujúci účinok. Zároveň sa predpokladá, že modré kvety spomalí metabolizmus a znižuje chuť do jedla.

load...

Tak všeobecne modré kvety stojí za vernosť, dôvera, inteligencia, múdrosti, pravdy viery a dôvery a dávajú pocit stability, dôvery, poctivosti a bezpečnosti.

Najkrajšie modré kvety vo Svetovom

Tu sú niektoré z najkrajších modrých kvetov nachádzajú po celom svete.

1. Modrá hortenzia:

Modrá hortenzia je absolútna dych kvety. Niektoré modré hortenzie prichádzajú v živých a nápadných farieb, zatiaľ čo niektoré z nich sú v jemných odtieňoch, ako je prášok alebo modré nebo modré. Tieto odtiene modrej sa líši v závislosti na zásaditosti pôdy. Modrá hortenzia kvety sprostredkovať srdečné a silný pocit lásky, ak je podávaný ako darček.

load...

Cez Pinterest

2. Delphinium:

Delphinium kvety prichádzajú v niektorej z nejpravdivější odtiene modrej farby. Tento delfín v tvare kvetiny znamená zábavu, ľahkomyseľnosti, žeravý upevnenie a veľkým srdcom v jazyku kvetín.

Cez Pinterest

3. Dandelion:

Púpavy je spojená s láskou, láskou, túžbou, súcit, zatiaľ čo modré púpavy znamená vernosť, šťastie a pokoj. Púpava je populárny kvetina vo folklóru a legendy a bolo symbolické v rôznych kultúrach. Tieto kvety sú domáci v Európe a Ázii, ale sú teraz k dispozícii široko po celom svete.

Cez Pinterest

4. Modrica:

Tento kvet je veľmi krásny a jedinečný žiarovka v tvare kvetu, ktorý rastie v trsoch v polovici jari. Oni sa nachádzajú vo fialovej, bielej a žltej odrody. Modrica je spojená s znovuzrodenie a predstavuje hry, športy, unáhlenosti a hravou radosť. Modrica symbolizuje stálosť a dôveru.

Cez Pinterest

5. Clematis:

Clematis je kvitnúca popínavá rastlina, ktorá sa používa hlavne na dekoratívne účely. , Crystal fontána ',, Ice modrá' a, Arbella 'sú niektoré skutočné modré odrody tejto kvetiny. Význam plamienok je duševná zdatnosť. Modrý plamienok znamená vernosť, vynaliezavosť a odvahu.

Cez Pinterest

6. Bluestar:

Modrá hviezda kvet je ideálny modrý kvet na záhrade. Kvitne v jasne modrej zoskupení na zelenavé žlté lístie. To znamená, stálosť a náklonnosť.

Cez Pinterest

7. Zvonček:

Bellflowers sú pôvabné hviezdne alebo zvonček v tvare kvetov, ktoré kvitnú v rôznych farbách, ako je fialové ružovej, fialovej a bielej. Dlhé stemmed odrody sú veľké rezané kvety. Toto je perla tmavo modré pohár v tvare kvetiny s svetložlté centrami. Jeho tmavo zelené listy dopĺňa modrú farbu jemne. Kvetina symbolika spojená s kvetu je pokora, stálosť a vďačnosť. Bell kvety sú tiež spojené do ríše víl a sú označované ako, víla náprstky '.

Cez Pinterest

8. Bacuľka:

Balónom kvety sú balónom v tvare púčiky, ktoré sa otvárajú do krásnej modrej, ružovej alebo bielej tvarovaných kvetov s nápadnými piestiky červené. Tento kvet môže byť použitý najvhodnejšie pre dekoráciu účely alebo pre aranžovanie kvetín s touto kvetinou ako krásne pozadie. To je skratka pre lásku, úprimnosť, poslušnosť. Tieto kvety by bolo skvelý darček pre ľudia, ktorí ich veľmi zvláštne pre vás.

Cez Pinterest

9. Aster:

Aster je posledný závod kvitnúť za rok a prichádzajú vo farbách ako je červená, fialová, modrá, ružová, žltá a biela. Kvetina symbolika spojená s astry je lahôdkarstva, láska a mier. Astry sú tiež veril, že majú liečivé vlastnosti. V dávnych dobách sa verilo, že horí Aster kvetina listy by zahnať zlé a ďalšia vec, ktorú s ním spojené

Cez Pinterest

10. Ranná Sláva:

Pupenec je tanierik v tvare kvetiny, ktorá kvitne vo farbách, ako je modrá, žltá, fialová, červená a ružová. Táto hviezda v tvare kvetiny je príhodne pomenovaný ráno sláva ako kvet kvitne v priebehu dňa a zomrie do večera. Tieto kvety symbolizujú lásku a náklonnosť. Tie sa používajú na dekoratívne účely v svadby a strany.

Cez Pinterest

11. Modrá Hibiscus Flower:

Modrý ibištek Kvety sú zriedkavé nájsť a vyzerajú exoticky tvar a farbu. Hibiscus všeobecne značí krehkú krásu, zatiaľ čo jej modré odrody symbolizuje hĺbku, nekonečno, pokoj a nevysvetliteľné krásu. Táto vzácna krása, ktorá oslavuje kvetinovou pôdu tiež predstavuje plodnosť.

Cez Pinterest

12. Impatiens kvetina:

Impatiens kvetina prichádzajú v dvoch variantoch, ktoré zahŕňajú ploché tvarové Impatiens kvetín a orchideí v tvare Impatiens. V stredovekej dobe Impatiens kvetín boli nazývané, našej dámy 'náušnice'. Tento kvet symbolizuje materskú lásku a náklonnosť.

Cez Pinterest

13. Iris:

Iris kvet je spojená s vierou, múdrosti, hýčkané priateľstvo, nádej a srdnatost. Iris kvetina bola použitá v stredoveku sa v Mary záhrady. Čepeľ tvarované listy tejto kvetiny označuje bolesti, ktoré prepichnutie srdca. Iris bola uznaná ako tanečná duchu, pokiaľ na začiatku leta svojimi rôznymi farbami. Jeho vlajúce lístok mi často pripomína motýlie krídla zľahka hádzanie vo vetre.

Cez Pinterest

14. Violet Flower:

Violet je celkom modro sfarbený kvet symbolizujúci náklonnosť, skromnosť, bdelosť, lásky a šťastia. Fialky sú jedlé kvety jeho podstatou je často používaný v dezertoch bielych jeho lístky sa používajú na výzdobu šaláty a dezerty.

Cez Pinterest

15. Horec:

Horec je pravda, modré farebné kvety s hladkými zelenými listami v tvare kopije, ktoré je veľmi atraktívna pre motýle a kolibríkov. Modrý horec je veľmi unikátny kvetina prevláda nielen v Európe. Tento neobvyklý vyzerajúci kvet je väčšinou používaný ako alternatíva k tradičným ruže a sedmokrásky. Modrý horec predstavuje krásu, vnútornú hodnotu a ženskosť.

Cez Pinterest

16. Nezabudni na mňa:

Tento kvet symbolizuje pravú lásku a spomienku. V 15. Storočí sa verilo, že nositelia tejto kvetiny by sa nemalo zabúdať, ich milenci. To je celkom malý modrý kvet so žltými tyčinkami a kvitne hlavne v lete.

Cez Pinterest

17. Bachelor Button Flower:

Tento kvet je viac obyčajne známy ako nevädza, košíkom kvetov a boutonniere kvety. Tieto modré kvety boli cenené pre svoju historicky pigmentu. Za dávnych čias, mládenci by nosiť kvety, aby indikoval svoju lásku pre svoje milované. Ak je láska nie je opätovaná, kvetina by rýchlo zomrieť. To je tiež národný kvetina Poľsku. Kvetina symbolizuje celibát, singlovství a nádeje v láske, jemnosťou a blaženosti.

Cez Pinterest

18. Modrá lemovaný Daisy:

Sedmokrásky sú klasické kvety, ktoré sú milovaní jednu a všetky. Modrý lemovaný sedmokrásky sú krásne a vyzerajú ešte viac jedinečné a krásne, pretože jeho modrej farby. Tento kvet je pomenovaná modro lemovaný sedmokráska, pretože to naozaj vyzerá, strapce obklopený žltej a zelenej centrum. To symbolizuje jednoduchosť, obdiv a uznanie.

Cez Pinterest

19. Ipomoea kvetina:

To je jeden z najkrajších kvetín s obrovskými trubku v tvare okvetných lístkov v hlbokom azúrovú farbu. To otvára svoje okvetné lístok každý úsvit, aby prijali nový deň a hynie pred poludním. Svetlý modrý kvet kontrast veľmi dobre s bohatými zelenými listami. Tieto kvety sa rodia v skupinách na vysokej stopke.

Cez Pinterest

20. Modrá ľalia kala:

Modré kala ľalie sú nádherné vyzerajúce kvety a sú často používané pre svadby, oslavy, krstiny a dokonca aj pohreby. Tieto exotické kvety možno použiť pri akejkoľvek príležitosti, ako sa vyjadriť pocity vďačnosti a uznanie. Modrá ľalie kala symbolizuje fotografiu, kľud, pokoj a pohodu. V období romantizmu, táto kvetina symbolizovala lásku a túžbu.

Cez Pinterest

21. Modrá orchidey:

Orchidey sú veľmi vyhľadávaný kvety, ktoré predstavujú luxus, krásu a silu. Modré orchidey sú neuveriteľne krásne kvety a sú schopné prilákať aj ľudí, ktorí nemajú ocenia kvety moc. Tieto kvety sú veľmi zriedkavé nájsť, ale sú veľmi populárne pre svoju krásu. Modré orchidey symbolizujú pokoj a sú spojené s hlbokým a ohromného oceánu pre jeho modrej a bielej farby. Tieto kvety predstavujú krehkú krásu, silu a stabilitu.

Cez Pinterest

22. Modrá karafiát:

Modré karafiáty sú zábavné a farebné kvety čo je perfektnou voľbou pre párty dekoráciami. Tieto čarovné kvety šíria radosť a eleganciu a sú široko používané pre zvláštne príležitosti a darovanie účely. Svetlo neba modrej farby tejto kvetiny symbolizuje pokoj a náklonnosť. To tiež znamená pravdu, tak to je široko používaný v priebehu svadby, s uvedením jasnú odpoveď na pocit čistej lásky ženích má pre svoju nevestu.

Cez Pinterest

23. Columbine:

Columbine je rastlina z rodu ranunculaceous s zdanlivo jemné plátky a farebných sepals, ktoré dávajú zdanie banda holubov. Názov je odvodený z latinského slova, Aquila 'a znamená, holubica' v jazyku kvetín. Listy sú tmavé a modrasté zelenej farby a kvetinové kvitne v krásnej modrej farby s Ferny lístia. Dodáva sa vo farbách, ako je žltá, ružová, červená, gaštanové, fialovej a bielej.

Cez Pinterest

24. Anemone:

Anemone prichádza v jasných živými farbami a kvety na jar, v lete a na jeseň. Tento kvet je veril priniesť šťastie a chrániť proti zlu a inými škodlivými silami. To tiež nesie magické a veštecké príbehy sám so sebou, a tak sa nazýva predvídanie v jazyku kvetín.

Cez Pinterest

25. Brunnea:

Brunnea je 5-petaled nepatrný modrý kvet s postrekmi konaných nad listy. Tieto vzdušné spreje modré kvety sa objavujú na jar a majú nápadnú podobnosť sa mi zabudnúť ani kvety.

Cez Pinterest

Dúfam, že sa vám páčil článok. Prosím, zanechajte nám komentár.

load...