Noviny

9 populárnych účesov z roku 2000 Každé dievča musí vedieť

9 populárnych účesov z roku 2000 Každé dievča musí vedieť

Ak ste účes fanatik, potom by ste sa zhodujú, že hviezda fáza účesy musia byť nepopierateľne 2000s! Naše brilantné a niekedy aj cez top stylistov, vynašli nový a novo objavené staré (čítať... Retro) v štýlovom spôsobom! To spísať dá nahliadnuť do najznámejších účesov tohto desaťročia, ktoré sú musí snažiť pre vás lovelies vonku!

1. Wave:

Väčšina 2000s sme išli vlny. Tieto Beachy vlny vyzerať prirodzene a ísť s filozofiou deje prirodzene. Tento štýl je nielen bol horúci favorit medzi dámy, ale chalani tiež zdá, že ho kopať. Tak to je naozaj cool, je to tak?

2. Čelenky:

Tieto čelenky sú z minulej éry, ale 2000s dať do správnej perspektívy. Stali sa šik, elegantné a veľmi zdvorilý. Mnoho kaderníci v kombinácii čelenky s formálnym oblečenie a išli sme "oooohhh !!". Chlapci slintal a šéfovia spadol zo stoličky... Jejda, nedostávajú okienka do pre tento jeden!

load...

3. 2000s Retro:

Rovnako ako nenávidím autentickej retro módu, milujem re-retro z 2000s. Je vylúčený všetko, čo bolo krikľavé a priniesol všetko, čo je vinobranie. K dispozícii je jemnosť a vyhlásenie, že retro krik teraz. Pokiaľ ide o nás - sme mimoriadne spokojní s nejakým bohatstvom na našej hlave!

4. Bang On Eyes:

Tento štýl má rád rovno aj vlnité vlasy, ale niektoré dievčatá, ktorí nemali rovné vlasy dostal im urobil tak, aby sa mohli dostať tento účes v celej svojej kráse. Nedivím sa im. To je super elegantný a veľmi štruktúrovaný účes. Pre tých, ktorí majú krásne oči a sadu krásnych šťavnaté zámkov, len si to urobiť práve teraz!

5. Skutočné Falošné:

Rozšírenie sa stal Super sexy v tomto desaťročí. Namiesto nich skrýva, celebrity boli videli vyťahovať. Dokonca sme mali nejaké začína svoje linky falošné vlasy. Vážne? Ale len si predstavte, háčik je a má dlhé kučeravé alebo vlnité alebo Super rovné vlasy len za minútu! Som skákanie, skákanie a skákanie rovnako!

load...

6. Vrstvenie:

Tento je Boh účes. Rez vrstva vytvára krátke po dlhú účinok na vlasy počnúc od prednej strany k zadnej strane. Pokiaľ tento štýl nie je kultový, potom nič nie je. Najlepšie časť o tom? To bolo v objatí celebrít a masy podobne -, ktoré chladia, že je!

7. Prechod Short a milujúci Bob:

Ten, kto povedal dievčatá vyzerajú dobre len v dlhých vlasov nikdy nevidel 2000s prichádzať. Štýlové varianty bob rezu boli tieto masívne hity, že aj moja mamička, ktorá uctieva dlhé vlasy ma požiadal, aby si jeden urobil! Vzhľadom k tomu, jeden hit módny svet, tam boli škriatok rezy, ramená a dĺžka bradu Bobs ktoré odcudzené naše srdce.

8. Color Up:

Spomínate si na tie hrubé upozorní 90s, ktoré nielen vyzerali chaotický, ale aj ako drahé vlasy práce gone bad? No, teraz je čas ísť subtílny s farbou vlasov, ktorý vyzerá prirodzene. Sme vysoko na Naturals; Koniec koncov, musíš save prírody nejaký spôsob, ako!

9. Go Wild:

2000s majú svoje vlastné špecifiká. Keď ideme divoký, ideme úplne na vrchol. Mali sme naše celebrity, rovnako ako verejná naraz deje ružovej a fialovej s ich vlasy. To, spolu s asymetrickým strihu, dostal celý svet posadiť a vziať do úvahy. Dobrým spôsobom, alebo zlé... No, ja nie som ten typ kritický!

load...