Noviny

12 Príznaky, ktoré vyvolávajú upozornenie - príznaky srdcového záchvatu

12 Príznaky, ktoré vyvolávajú upozornenie - príznaky srdcového záchvatu

Drastické zmeny v našom životnom štýle, aby kardiovaskulárnych ochorení častejšie jav. Infarkty sú dnes stáva jedným z najobávanejších neprenosných chorôb. Existuje tucet príznaky, aby ste vedeli, že by ste mohli byť v nebezpečenstve čelia infarkt. Ale musíte byť rýchli vziať na vedomie z nich, a ísť k doktorovi. Je to vždy trochu iskra, ktorá vedie k vzniku požiaru. Tak tu je 12 príznaky, ktoré by ste nikdy nemali ignorovať.

1. Úzkosť:

Je to skoro ako pocitom hroziacej skazy. Infarkty môže spôsobiť nárast úzkosti alebo extrémnym strachom zo smrti, hovoria, že prežili zástave srdca.

2. Mdlý pocit v hrudníku:

Lekári hovoria, že číslo jedna symptóm hľadajú pri posudzovaní infarkt je bolesť na hrudi. Ale keď povedal, že všetky infarkty nespôsobujú tú bolesť piercing na hrudi. Tiež, bolesť na hrudníku môže byť údaj o ochorenie, ktoré nemajú nič čo do činenia s srdca.

load...

Tak, ako si odhadnúť, v prípade, že bolesť na hrudi je údaj o srdcový infarkt? No, ak máte pocit, obrovský tlak trochu naľavo od stredu hrudníka, by ste mali byť znepokojení. Často ženy značka túto bolesť ako menšie bolesti. Ženy zvyčajne čelia pálenie namiesto tlaku alebo bolesti a pocit, že je kyslosť alebo problém prehltnúť. Ale musia byť vedomí a prijať opatrenia, než bude príliš neskoro.

3. Kašeľ:

Perzistentné kašeľ alebo dýchavičnosť konštanta je rozhodne príznakom zlyhávajúceho srdca. To môže spôsobiť nahromadenie tekutiny v pľúcach. Tam boli prípady, keď ľudia vykašlal hlieny krvi.

4. Závrat:

Zástava srdca je známe, že spôsobuje závraty alebo mdloby. Ale je to tiež príznak rovnako nebezpečné srdcového rytmu abnormality zvanej arytmia.

load...

5. Únava:

Ženy zvyčajne čelia zvláštny druh únavy, zatiaľ čo oni sú prechádza infarktu alebo dní alebo týždňov pred tým, ako jeden. Tam môže byť aj iné dôvody, ale ak nemôže určiť príčinu, je to najlepšie, čo ponáhľať so svojím lekárom, alebo to môže byť príliš neskoro.

6. Nechutenstvo a nevoľnosť:

Zvracia a cíti veľmi zle v bruchu nie je prekvapujúce, zatiaľ čo podstúpi zástavu srdca. Brucho často dochádza k opuchu, ktorý môže potlačiť hlad.

7. Bolí Telo:

Mnoho prípadov uviedli, že bolesť začína v hrudníku, a potom sa presunie do ramien, paží, chrbta, krku, čeľuste, a brucha. Niekedy je na hrudi žiadnu bolesť vôbec. Niekedy je to práve tieto inej časti tela, ktorá neublíži. Mohlo by to byť tiež len pulzujúca bolesť, ktorá prichádza a odchádza. Ale znamená to, že niečo oveľa vážnejšie.

8. Racing alebo nepravidelný tep:

Sporadické skok v tomto tlkot srdca je v poriadku, hovoria lekári. Ale v prípade, že pulz dostane rýchle a nepravidelné, a je sprevádzaný závraty, slabosť a dýchavičnosť, je isté, že údaj o prípadnom infarkte alebo arytmie. Neliečené arytmie by mohlo viesť k zhoršeniu podmienok a dokonca aj náhlej smrti.

9. Dýchavičnosť:

Niekedy infarkty prísť bez bolesti na hrudi, ale s ťažkou dýchavičnosťou. Tu sa obeť cíti, ako keby bežať maratón alebo vyliezol 30 poschodí, aj keď v skutočnosti nie sú presunuté o piaď. Krátkosť dychu môže byť zabezpečené buď pred bolesťou na hrudi, alebo nepohodlie hrudníka. Tak, to je niečo, čo treba dať pozor.

10. Pot:

Studený pot, je veľmi obvyklé zlyhanie srdca symptóm. Tie by mohli sedieť a relaxáciu, a budete zrazu všimnete intenzívne potenie, ako by ste bola spustená na míle ďaleko.

11. Náhle opuchy:

Srdcový infarkt spôsobuje hromadenie tekutiny. To často vedie k opuchy nôh, členkov, brucha, atď. Môžete sa tiež niekedy vidieť náhly nárast hmotnosti, ktorý bude zase viesť k strate chuti do jedla

12. Slabosť:

Niekoľko dní pred útokom (aj keď k nim dôjde), ktoré by mohlo dôjsť k nevysvetliteľné a takmer extrémnu silu slabosť v tele, a to natoľko, že by ste mohli byť ani schopný držať kus papiera medzi prstami. To je znamenie.

Sú to také jednoduché znamenie, že čelíme tak často v priebehu nášho každodenného života. Ale byť trochu vedomí a opatrný vám pomôže pripraviť sa na blížiace sa skazy obávanej a bál infarktu. To vám pomôže zostať nažive!

load...