Noviny

Najlepšie miesta na tetovanie Vyrobené v Dillí - náš top 10

Najlepšie miesta na tetovanie Vyrobené v Dillí - náš top 10

Tetovanie bol vždy veľký problém v mnohých častiach krajiny. To je v skutočnosti starobylá forma umenia a nie len moderné výstrelok. Umelecká forma by mohla poslúžiť tým, že kúpi tetovanie kit a cvičiť. Avšak, je to aj nebezpečné a nezodpovedné pre amatérske tetovanie trénovať na rodinu a priateľov. Dobrý tetovanie môže veľa rozdiel. To je dôvod, prečo, keď niekto chce farby samy osebe trvalo; mali by ísť do tých najlepších miestach. Tu je desať najlepších tetovanie salónoch miest v Dillí.

1. Tetovanie Mike:

Tetovanie Mike ponúka hygienické a fantastické tetovanie a je otvorená od desať ráno do siedmich večer. Oni používajú materiály, ktoré sú presne podľa medzinárodných štandardov a sú veľmi prísne, pokiaľ ide o bezpečnosť. Ihly používané pre farbenie sú ihneď umiestnené alebo vzhľadom k zákazníkovi. "Tetovanie Mike" chápe smäd vyzdvihnúť túto umeleckú formu, a preto ponúka školenia tiež.

2. Tetovanie Dev:

Tetovanie by Dev je potrebné ísť pre všetkých milovníkov tetovanie. Toto miesto veľmi dobre premyslený dizajn, ktorý môže vyhodiť svoju myseľ.

load...

3. Devilz tetovanie:

To je skvelé miesto pre tetovanie. Nachádza sa na GK1, Rajouri záhrada a Gurgaon, toto miesto ponúka rad tetovanie z čoho vyberať. Žiadny z materiálov sú opakovane a sú udržiavané veľmi vysoké bezpečnostné štandardy. Okrem hygienických podmienok, toto miesto ponúka sortiment nádherné vzory.

4. Cheeno tetovanie:

Nachádza sa v Noida, táto body art štúdio ponúka celý rad tetovanie ako Ambigrams, 3D tetovanie a tak ďalej. Od zložité na jednoduché vzory, je to najlepšie miesto, aby si napustené v Dillí. Je dobre vyškolení umelcov a vysokých štandardov, ktoré robia ich služby bezchybný. Spolu s tetovanie zariadení, tento spoj ponúka shisha príliš, ktorý poskytuje príjemnú atmosféru, aby atrament sa s trvalým umenia.

5. MJ tetovanie:

Tento salón sa skutočne inšpiroval návrhy. Bezpečné podmienky majú zásadný význam tu má aj všetky ich materiály sú sterilizované, a nie pre opakované použitie.

load...

6. Tetovanie podľa Mohit:

To je nádherné miesto, aby si napustené. Keď príde na zdobenie tela, mala by byť tetovací salón vybraný bezpečnosť trvanlivosť a skúsenosti v mysli. Toto miesto má všetky vlastnosti dobrých potreby tetovacieho salónu, čo z neho robí fantastické miesto, ktoré majú byť napustené vyberať.

7. Tattoo Villa:

Tento tetovací salón sa nachádza v meste Lajpat Nagar a ponúka celý rad tetovanie služby z 3D tetovanie Ambigrams. Vzory tetovanie sú inovatívne a odlišný čo z neho robí ideálne miesto pre Brand svoje telo v unikátnym spôsobom.

8. Nezmazateľné Tattooz:

Jedná sa o dobre vybavený salón a má niektoré z najlepších tattoo umelcov v Dillí. Tieto návrhy sú dobre premyslené a báječný.

9. Scorpio tetovanie zariadenia:

Tetovanie je veľmi návyková forma zdobenia tela. V prípade, že prvé tetovanie obracia našu telesnú i duševnú, jednotlivec by určite chcieť získať ďalšie tetovanie. Či už je to prvýkrát, alebo opakovanie tetovanie, Scorpio Tattoo Inn je najlepšie miesto.

10. Hawk tetovanie:

Dokonalý tetovanie môže byť napustené iba pri dokonalom tetovacieho salónu. Hawk tetovanie je jeden taký salón.

Nájsť cez 8000 tetovanie nápady na tetovanie For All a vybrať si, čo hovorí o vás najlepšie.

load...