Noviny

Top 10 čiernych kvapalných eyelinerov k dispozícii

Top 10 čiernych kvapalných eyelinerov k dispozícii

My jednoducho nezaobíde bez našich čierne očné tiene, môžeme? Odniesť všetky tiene, sčervená a ďalšie make-up produkty, ale budete musieť vyslobodiť svoju obľúbenú čiernu očné linky z mojich chladných mŕtvych rúk! Dobre, tak som preháňam len málo, ale v skutočnosti žiadny make-up nemôže byť nikdy úplný bez klasickej čierne očné linky.

Ale ako si vybrať najlepší tekuté čierne očné linky? Existuje tak veľa z nich tam vonku! No, na jednu, môžete použiť tento zoznam ako hlavný príspevok!

Tu sú top 10 čierne tekuté očné tiene, ktoré si môžete vyskúšať:

1. Lakmat Insta Tekuté očné linky:

Kúpiť Lakmat Insta Liquid Eyeliner Pre ₹ 99.00 @ www.amazon.in/lakme-insta-liquid-eyeliner

Lakmat Insta Tekuté očné linky je populárny rozpočet očné linky. Je to predáva v sklenenej fľaše s objemom 9 ml s špičky štetca. Kefa je elegantný, tenký a má dobrú dĺžku. Obal očné linky je dobrá a robí aplikácie pohodlná. Očné linky je hlboké čiernej farby a poskytuje krásny definíciu do očí. Konzistencia očných liniek je kvapalina-like a ľahko sa šíri na očné viečka. Jediná nevýhoda pre očné linky je, že to trvá niekoľko sekúnd úplne suché. Takže, mali by ste počkať, až to vyschne dokončiť svoj očný make-up. Očné linky zostáva dobré 6 hodín ľahko bez odlupovania alebo ryhovanie, a to aj na olejových očných viečok.

load...

Hodnotenie: 4-5

2. Maybelline Hyper Sharp Liner:

Kúpiť Maybelline Hyper Sharp Liner Pre ₹ 515.00 @ www.amazon.in/maybelline-hyper-sharp-liner

Ste začiatočník v make-upu a nájsť to boj čerpať tenkú vložku? Potom tento produkt je ideálny pre vás. Maybelline Hyper Sharp očné predajná v kompaktnom lesklý čierny obal s pekné kovové zlaté vybaveným uzáverom. Obal je atraktívny a funkčný. Očné linky prichádza s veľmi jemné 0,05 mm štetčekom, ktorý vám pomôže ľahko vytvárať ultra tenké a presné vedenie s jednoduchým ovládaním. Vzorec je bohaté a hlboké čiernej farby a poskytuje lesklý lesk na definované intenzívne vzhľad. Zostáva ideálny pre 6 až 7 hodín bez odlupovaniu. Táto očný lekár osvedčené formula je bezpečný pre citlivé oči.

load...

Hodnotenie: 4,2-5

3. MAC Liquid Eyeliner V Boot Black:

Kúpiť MAC Liquid Eyeliner V Boot Black Pre ₹ 2,499.00 @ www.amazon.in/mac-liquid-eyeliner-in-boot-black

Mac Tekuté očné Boot Black je zabalené v malej čiernej farby fľašu s elegantným aplikátorom pre úhľadné a presnú aplikáciu. Očné linky je ideálny pre obloženie a definovanie oči s čistým mŕtvice. Kefa má elegantný, zužujúci sa špičkou, ktorá dáva dobrú kontrolu pre aplikáciu. Vzorec nepraská, rozmazaniu alebo zmizne a trvá takmer celý deň. To rýchlo schne, takže nemusíte čakať, až sa získať rýchly make-up očné urobil v poslednej minúte. Tento rozpočet-priateľský očné linky bude fungovať dokonale pre vás.

Hodnotenie: 4,5-5

4. Colorbar Presné Vodotesné Eyeliner:

Kúpiť Colorbar Precision Vodotesné Eyeliner Pre ₹ 350.00 @ www.amazon.in/colorbar-precision-waterproof-eyeliner

Colorbar Precision Vodotesné Eyeliner prichádza v malej plastovej fľaši s elegantným štetcom. Vzorec je hlboká čierna a dlhou životnosťou. Nie je šmuhy, vločka, trhliny alebo šupku a trvá po dobu 5 hodín. Kefa je flexibilný a má jemnú fixkou koniec k vytvoreniu jemnej alebo hrubú čiaru podľa vlastnej voľby. Jediná nevýhoda tohto očné linky je, že ak máte citlivé oči, môžete nájsť vzorec dráždi a pália oči.

Hodnotenie: 3,5-5

5. Lakmat Absolute Shine Line:

Kúpiť Lakmat Absolute Shine linka pre ₹ 299.00 @ www.amazon.in/lakme-absolute-shine-line

Lakmat Absolute Shine očné linky prichádza v lesklej valcovité fľaše. Očné linky prichádza s veľmi jemným špicatým hrotom pre presné a čisté aplikáciu. Vzorec očné linky, je vodotesný, trvá dlho a je odolné proti zotretiu príliš. Stanovuje do nádhernej matným povrchom, ktorý dáva elegantný a dobre definované vzhľad očí. Jediná nevýhoda tohto očné linky je, že nemá ísť hlbokú čiernu farbu pigmentácie.

Hodnotenie: 3,9-5

6. Shahnaz Husain Shalini Herbal Eyeliner:

Kúpiť Shahnaz Husain Shalini Bylinné Eyeliner Pre ₹ 518.00 @ www.amazon.in/shahnaz-husain-shaline-herbal-eyeliner

Láska sa snaží bylinné prípravky pre vaše citlivé oči? Potom by ste mali dať tejto očné linky výstrel. Shahnaz Husain Shalini čierna tekutina očné linky sú vyrobené z čistých rastlinných zložiek. Tak, že poskytuje nielen dobrú definíciu pre vaše oči, ale tiež má dobrú starostlivosť o ne. Vzorec očné linky obsahuje Neem, phyllanthes emblica, mandle, gáfor Terminalia chebula a ricínový olej. Vzorec nie je odlupovať alebo stmievanie z dôvodu hydratačných prírodných rastlinných zložiek. Očné obsahuje dobroty mandlí, ktorý urýchľuje rast vašich rias. Jediná nevýhoda pre očné linky je, že to nie je vodotesný, takže ak máte vodnaté očných viečkach, môžete preskočiť tento vzorec.

Hodnotenie: 3,9-5

7. Maybelline Hyper lesklý Tekuté očné linky:

Kúpiť Maybelline Hyper Glossy Liquid Eyeliner Pre ₹ 282.00 @ www.amazon.in/maybelline-hyper-glossy-liquid-eyeliner

Maybelline Hyper Glossy Liquid Eyeliner je ďalší skvelý produkt od značky Maybelline, čo rozhodne si zaslúži zmienku v tomto zozname. Očné predajná s lesklou čiernou plastovú fľašu s elegantným držadlom. Kefa je dokonale určený a je slušne tenká na to presné a elegantné línie. Vzorec nastaví do pekného lesklým povrchom a poskytuje krásny čierna čiara iba jedným ťahom.

Hodnotenie: 4-5

8. Avon Jednoducho Docela Vodotesný Liquid Eyeliner:

Avon Jednoducho Pretty Vodotesné Tekuté očné linky je obľúbený medzi vysokoškolskými deje dievčatá. Tento produkt je ideálne, ak ste na rozpočet. Zostáva dobré po dobu 4 až 5 hodín bez akéhokoľvek odlupovaniu. Farba je decentne čierna. Obal očné linky je elegantný, kompaktný a zároveň ľahko prenosný na dotykovej ups. Jediná nevýhoda pre očné linky je jeho trochu silná vôňa, ktoré by mohli obťažovať ľudí, ktorí sú citliví na vône.

Hodnotenie: 3-5

9. L'Oréal Paris Super Liner Carbon Gloss:

Buy L'Oréal Paris Super Liner Carbon Gloss Pre ₹ 540.00 @ www.amazon.in/l'oreal-paris-super-liner-carbon-gloss

L'Oreal Paris Super Liner Carbon Gloss prichádza v lesklom čiernom obale. Očné linky má jedinečnú špongiu tip-like pera aplikátora, ktoré pomôžu pri príprave veľmi jemné linky a tiež silné alebo dusný šľahne. Vzorec je intenzívny čiernej farby. To je dlhodobý a zostáva dobrá bez rozmazania aj schne rýchlo preč. Vzorec je oftalmologicky testované a je ideálny aj pre citlivé oči. Jediná nevýhoda na očné linky, je to, že formula nie je úplne vodotesný, to rozmazáva off, ak sa dostane do kontaktu s vodou.

Hodnotenie: 4-5

10. Elle 18 Black Out Eyeliner:

Kúpiť Elle 18 Black Out Eyeliner Pre ₹ 167.00 @ www.amazon.in/elle - 18-black-out-očné linky

Elle 18 Black Out očné príde v roztomilej priehľadnej nádobe s jasným farebným štítkom. Kefa je v poriadku a môže byť použitý na vytvorenie úhľadné riadky. Vzorec očných liniek je hlboká čierna a trvá po dobu 4 až 5 hodín bez rozmazávania. Ak ste o rozpočte, potom tento očné linky bude dobrý kúpiť.

Hodnotenie: 3,5-5

Takže budovať svoju zbierku očné linky s týmito značkami. Čím viac, tým lepšie, nie?

Používate tekuté očné tiene definovať vaše oči? Aký je váš najobľúbenejší? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie.

load...