Noviny

Body art tetovanie - aké sú klady a zápory?

Body art tetovanie - aké sú klady a zápory?

Tetovanie! Bolo to také zakázané ovocie v našich životoch! Každý má tajne chcel jeden, ale bol príliš veľký strach, aby si to. Scared zo samotného procesu a strach z reakcie, že raz dostane od spoločnosti. Ale off neskoro, oni naozaj získal popularitu. Avšak, ich pôvod je v žiadnom prípade novej. Môžu sa datuje ešte len BC 2000 s Egypťanmi! Áno aj nie spomenúť Tahiťanů odkiaľ sa slovo tetovanie skutočne príde.

Tetovanie pre večnosť majú rozprával príbeh. Príbeh možná niečieho života, jeho / jej presvedčenie alebo dokonca jeho / jej lásku. Sú vždy asi hovoriť, kto to spolupatričnosti, nezáleží aké časti tela, ktoré sú umiestnené na alebo dokonca na celom tele. Stigma spojené s tetovaním má naozaj vziať obrovský skok v týchto dňoch. Jedná sa o transformáciu a doslova znamená značenie. Títo boli súčasťou mnohých kmeňových kultúrach, kde by body art tetovanie reprezentovať jeho / jej postavenie v kmeni!

load...

Body Art - Tattoo

Ale ako každý iný postup, kedy telo označenie a dotknuté incessions, tetovanie majú tiež svoje pre a proti je. V tomto prípade sa však, hoci PRO sú väčší počet než podvodník, tým nevýhody sú konkrétnejšie.

load...

PRE

  • Tetovanie ako povedal ešte predtým, než je forma sebavyjadrenia. Každý vzor tetovanie na tele je vyhlásenie o niečí presvedčenie a radosť, že táto sloboda sebavyjadrenia prináša nemožno vysvetliť slovami. Či už je to reprezentácia individuality alebo solidarity v systéme viery.
  • Pre mnoho ľudí, telo je prázdne plátno a musí byť napustené. Označí jednotlivé fázy a fázy vlastného života a zlepšenie.
  • To je vynikajúcou voľbou, akonáhle ste sa rozhodli, aby sa niečo trvalou súčasťou vášho života. Pre tetovanie je niečo, čo vás nikdy neopustí. Udalosť, dátum alebo osoba nič podobné tetovanie, aby sa pamäť permanentné.

ZÁPORY

  • Prvým veľkým problémom vždy zostane zdravotné riziká. Infekcie a prenosných chorôb je známe, šíriť prostredníctvom tohto média predtým. Avšak, väčšina oblečenia v týchto dňoch používať iba sterilizované ihly a sú potrebné na udržanie čistoty normy.
  •  Je tiež dôležité, aby sa ubezpečil, že nie ste alergickí na použité farby. Po tom všetkom je chemická látka, ktorá sme neustále pridávať do našej kože. A to je celkom možné, že niektorí ľudia môžu byť alergickí na to. Vždy skontrolujte.
  • Ďalším je priamo úmerná trvalosti tetovanie. To znamená, že je potrebné, aby sa ubezpečil, že si vyberiete dobrý umelec, ako on / ona dostane len jednu šancu dostať to pravé.
  • Posledným problémom je samozrejme to, čo vám urobil. Musíte sa uistiť, že nemusíte dostať niečo, čo budete neskôr ľutovať. Možno sa milenci meno, to sa stalo ľuďom pred! Uistite sa, že sa tak nestane, aby vám.

Tu je niekoľko celebrít športové tetovanie! Angelina Jolie, Amy Winehouse, Johnny Depp, David Bekhman, Justin Timberlake.

load...