Noviny

Najlepšie tetovanie v Deer - naša top 10

Najlepšie tetovanie v Deer - naša top 10

Jeleň je symbolizujú mäkkosť a jemnosť a obrovské skladovanie úplne vnútornú silu. To je dôvod, prečo je jelenia boli prominentnú príslušenstvo v umení a literatúre pre vekové skupiny teraz. Tieto jemné tvorovia skutočne inšpirovať, aby sme boli mäkký, jemný a láskavý k našim blížnym, a to je pre tento dôvod, že jeleň je našli miesto hrdosti v tetovanie. Tieto prvej desiatke jelenia tetovanie sú určite inšpirovať natoľko, aby začať hľadať tetovanie expert najbližšej na vás.

Top Ten Deer Tetovanie:

1. Jelen lebky tetovanie:

Tento jeleň tetovanie v podobe jeleňa lebky má určitý gotickou hrany k nemu. Poznačte použitie psychedelických farieb, ktoré sú zlúčené dohromady ako dokonalá koláž. Ideálne pre hornej alebo dolnej časti chrbta, toto jeleň lebka tetovanie je najlepšie replikované ako je tu znázornené.

load...

2. Ozdobený Deer Tetovanie:

Tento jeleň tetovanie je takmer ako šperk pre vaše nadlaktie. Pozrite sa pozorne a uvidíte Regal vyzerajúce jeleňa, ktorý je zvýraznený tým, že zdobenie okolo neho. Malý vrabec na dne len pridáva k celkovej kráse tohto umeleckého diela.

3. Realistické Deer Tetovanie:

Táto pocta jeleň tetovanie vyniká brilantným použitie tieňovanie, ktoré mu dáva realistický pohľad, ktorý by bol ťažká úloha napodobniť. Poznačte si tieňovanie použité dať jeleňa svoju chlpatú srsť a brilantné podrobnosti o zeleň v pozadí. To je skutočne vzdáva hold pre niekoho, ktorého spomienky budete milovať hlboko.

load...

4. Deer Skull Tattoo in Black:

Ďalšie jeleň lebky tetovanie s určitou gothic hrane, to jeleň lebka tetovanie je vytvorený pomocou čiernej ako jediný primárny farbu a vyniká navrhovať a tieňovanie, ktorá je zrejme dielom naozajstného umelca.

5. Ultra Ženská Jelen tetovanie:

To ozdobený jelene tetovanie má určitú ženskú zvrat na to, aby dokonale prispieva k ženskej osobnosti. Poznačte si zdobenou konštrukciu obklopujúcu tetovanie, kanvicu a šálka, malý zajačik a vrabec. Naozaj umenia majstra, to tetovanie stojí za prevedenie a brilantné použitie farby.

6. Deer Arm Tetovanie:

Toto tetovanie zobrazujúci laň alebo trochu jeleň je pozoruhodné pre svoju jemnú použitie tieňovanie a miniatúrne veľkosti. Ak hľadáte pre jeleňa tetovanie dizajn, ktorý je jemné, ale napriek tomu fascinujúce tu je dokonalý dizajn pre vás dávať pozor.

7. Kmeňová Jelen tetovanie:

Jeleň sa vždy koná osobitné miesto v domorodé umenie, a to jeleň tetovanie je účinným príkladom. Toto tetovanie vyniká použitím čisto čiernych čiar a je najlepšie replikované ako je tu znázornené. Poznačte si pôsobivé parohy, ktoré pokrývajú celý krk a efektívne vydávať dojem jedinečné ornament.

8. Jednoduchá Deer Tetovanie:

Toto tetovanie má určitú ženskú uhol k nemu a vyniká perfektným prevedenie a pôvabné pojmov. Avšak, je tu priestor experimentovať s farbou alebo veľkosťou tu niekoho poznáte chcete hľadať služby skúsený tetovanie replikovať tento kus umenia.

9. Žiarivo farebné Jelen tetovanie:

Táto žiarivo farebné jeleň tetovanie má tragické zvrat k nemu so šípkami držať do krku-lane. To však slúži ako posolstvo proti nelegálnemu lovu exotických zvierat. Poznačte si realistického odtieňa plavej používa na farbenie jeleňov a tmavé výrazné oči, ktoré účinne postihnúť hlbokú bolesť.

10. Kvetinová koláž Jelen tetovanie:

Tento jeleň tetovanie vyniká použitia kvetinové koláže práce, ktorá sa najlepšie hodí pre ženské pohlavie. Pozrite sa na žiarivé odtiene oranžovej a zelenej použitých na vytváraní tohto majstrovského diela.

Dúfame, že tento článok o desiatke jeleňov tetovaním bol natoľko zaujímavý. Ešte poslať svoj názor, ktorý z nich je vaša voľba.

Tetovanie je skvelý spôsob, ako vyjadriť svoju-ja! Viac ako 8000 tattoo návrhy v 44 rôznych kategóriách a vybrať si, čo sa vám najviac páči.

Obrázok zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...