Noviny

Najlepšie Ambigram tetovanie - naše top 10

Najlepšie Ambigram tetovanie - naše top 10

Ambigram je forma písania, kde slová zostávajú rovnaké ktoromkoľvek smere, že je z pohľadu. Struk slovo alebo kôpka je prírodný ambigram. To bude vyzerať úplne rovnako, aj keď sa otáča. Ambigram tetovanie je veľmi pragmatický a zábavný spôsob, ako farby vášho tela. Tu je desať ambigram tetovanie nápady, ktoré si môžete vyskúšať tiež.

10 najlepších ambigram Tetovanie

1. Tvárová tetovanie:

Tetovanie je umelecké dielo. Sú to jedinečný spôsob, ako oceniť umenie. Farbiace niečí telo je veľmi ťažké rozhodnutie. Dôvodom je, že tento proces je bolestivé a pomerne stály. To je dôvod, prečo výbere správneho tetovanie je veľmi zásadný úloha. Ak je ambigram tetovanie je to, čo chcete, môžete získať ambigram tvár, ktorá dáva vyniknúť anjela na jednej strane a diabla na strane druhej. To by mohlo predstavovať existenciu oboch osobností v tebe.

load...

2. Vaše meno:

Vaše meno je najdôležitejšou súčasťou. To je dôvod, prečo by ste mohli dostať vás pomenovaný vytetovaný v ambigram. Dalo by sa pridať farbu k tomu, aby to vyzeralo, vzrušujúce a zábavné.

3. Znamenie ambigram:

Každý z nás má zvláštne znamenie. Dvanásť znamení zverokruhu sú Baran, Býk, Blíženci, rakovina, Leo, Panna, Váhy, Škorpión, Strelec, Kozorožec, Vodnár a Ryby. Tie by mohli získať prvé písmeno svojho mena tetovaný v ambigram.

load...

4. Živé tetovanie:

Život by mal byť žil naplno. Ktorá vám pripomenú toho, mohli by ste dostať naživo vytetovať v ambigram. Jedná sa o tetovanie, ktoré budú niesť určitý význam.

5. 3D ambigram:

3D postavy vyzerajú realisticky a život podobne. Sú takmer hmatateľné. To je to, čo z nich robí skvelý tetovanie materiál, najmä pre tých, ktorí mohli body art ako súčasť väčšieho umenia. 3D ambigram tetovanie poskytnúť jedinečnosť oboch tetovanie ambigram rovnako ako 3D tetovanie, ktoré im robiť úplnou nevyhnutnosťou, aby tetovanie milenca.

6. Úspech:

Život je plný úspechov. Niektoré z nich znamenať veľa pre konkrétneho jedinca, najmä ak je nutná ďalšia drinu a námahu. Úspechy môžu byť veľké alebo malé. Niečo jednoduchého, ako sústruženie vegan mohlo znamenať veľa pre konkrétneho jedinca

7. Pliesť a obruba:

Pletené a obruba sú skvelé ambigram tetovanie koncepty, ktoré vyzerajú pekne a pritom jednoduchá.

8. Design:

Namiesto farbenie konkrétne slovo, mohol by ste atramentovú ambigram dizajnu. Konštrukcia môže byť vykonané v čiernej alebo akékoľvek iné farby. Design by vyzerať inak a štýlové. Tetovanie jednoznačne značka telo a konštrukcia ambigram by bolo ideálny spôsob, ako značku vaše.

9. Lásky:

Láska ambigram tetovanie by mohlo byť vykonané takým spôsobom, že to vysvetľuje lásku v akomkoľvek smere, že je z pohľadu. Jedná sa o veľmi silný a dôležitý slovo a má zmysel pre takmer každého. Láska by mohlo znamenať rodinnú lásku alebo romantickú lásku.

10. Nádej a viera:

Nádej a viera sú často nesprávne vyložil znamenať to isté. V skutočnosti však obe slová sú veľmi odlišné od seba navzájom. Nádej je silná túžba po niečo diať. Viera na druhej strane je úplná dôvera v niečo deje. Obe tieto slová sú veľmi dôležité lekcie v živote.

Tetovanie môže byť ľahko vplyv, aby vaše tetovanie nápad dostatok času, než to opraviť na ňom.

Zdroj obrázku: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...