Noviny

9 Clever Tricks, aby vaše nohy vyzerali dlhšie

9 Clever Tricks, aby vaše nohy vyzerali dlhšie

Porekadlo, Veľké veci prichádzajú v malých baleniach ', nie je nič iné ako cumlík. Byť petite má svoje výhody, ale ak dostanú možnosť, ktorá žena v jej pravej mysli, nebude možnosť rozhodnúť sa pre tie dlhé, lesklé, sexy, zahnednuté, štíhlych nohách? Keď príde na Gams neexistuje kompromisov. Zlou správou je, že nie každý je obdarený tie dlhé štíhle končatiny. Avšak dobrou správou je, že s niekoľkými naozaj jednoduchých udělátek, mohol by si podviesť niekoho do podozrenia, že ste vlastníkom týchto Oomph nohy!

Tu je deväť jednoduchých spôsobov, ktoré by ste mohli použiť, aby vaše nohy vyzerajú dlhšie:

1. Nude čerpadla:

Podpätky sa pridať nejaké palca, ale nosí nude odtieň (najbližšie k vašej pleti) na nohách sťažuje rozlíšiť, kde končí vaše nohy a noha začína. Preto sa nakoniec vyzerá vyššia než naozaj ste.

load...

2. Špicaté Podpätky:

Vysoké podpätky sú krátke dámske najlepšími priateľmi. Ale to, čo by ste naozaj mali spriateliť sú špicaté špičkou čerpadlá. Budú preťahovať nohy, a preto dáva ilúziu podlhovastých nôh taky. Ďalšie rýchla tip - A, prst štiepenie 'tiež pomáha pri pridávaní výšky. Bol by to dobrý nápad investovať do špicaté topánky na podpätku s hlbokým výstrihom priehlavkom. Vyhnúť sa obuv s popruhmi beží cez členky.

3. Vysoká pása:

Žiadne ceny pre hádania, ako high-pas možno pridať nejaké palca do končatín. Či už si vyberiete nohavice, sukne alebo šortky, ilúzia vyšší pás bude v predvolenom nastavení vám dlhé Gams. Dalo by sa dokončiť vzhľad tým, pošmyknutia na tie nahé čerpadiel.

4. Bronzer:

Vytvoriť optický klam trením trochu bronzer na nohy. Naneste na vašich holene. Tým sa vytvorí predĺžený prelud.

load...

5. Monochromatický:

Monochromatický by mal byť váš štýl mantra, ak chcete tie dlhé štíhle nohy hľadajú. Nosiť jednu farbu priťahuje pozornosť od zhora nadol, takže budete vyzerať vysoký a chudý. Mohli by ste skúsiť pomocou dvoch farieb z rovnakej rodiny, ak ste športový oddeľuje. Tmavšie farby vás vyzerať štíhlejšie, takže je vždy múdrejšie voľba, keď idete all-in s rovnakej farby.

6. Široké nohavice nohami:

Kliny a široké nohami nohavice sú skvelý combo. A aj keď by ste mohli zbožňovať svoje úzke džínsy, je to vždy dobrý nápad vlastniť široké nohami nohavice aby tieto nohy vyzerajú sexi, ako inokedy.

7. Asymetrické Hem linky:

Niektoré milujú, niektorí nenávidia, ale tento štýl naozaj hrá mentálne hry, keď príde na zisťuje, kde sa vaše šaty končí a kde sa vaše nohy začať. Asymetrické lem linky sú must-skúsiť, ak chcete, aby vaše nohy vyzerajú super-duper dlho.

8. Vyhnite sa vodorovné čiary:

Vodorovné čiary sú známe, aby sa vám vyzerať široký. A ak chcete vyzerať dlho, určite by ste mali vyhnúť športové vodorovné čiary. Oni znížiť svoje telo, a aby vaše nohy vyzerajú kratšie a širšie. Nikto nemá rád hlavatý!

9. Opt Pre zvislé čiary:

Či už si vyberiete vytlačené čiary alebo záhyby alebo prúžky, zvislé čiary, ktoré sú v rozpore s horizontálnymi líniami, budete vyzerať štíhly a štíhly. Len uistite sa, nepreháňajte s pruhmi, a to je najlepšie, aby sa im vyhnúť, ak ste už vysoký. Ale to by tiež mohla vyzerať šik a elegantné, ak športu tú správnu kombináciu dĺžky a pruhy. Môj najlepší voľba pre každú príležitosť by bol pruhovaný kolená sukne.

Na dlhé a krátke na to, pobaviť a zostať sexy!

load...