Noviny

Najlepšie tetovanie Kanji - naše top 10

Najlepšie tetovanie Kanji - naše top 10

Kanji je zaujímavý spôsob, ako napísať svoje meno v japonskom štýle. Tie zvyčajne nemajú žiadny rozpoznateľný význam. Voľba správneho znaku, ktorý má presný význam je v kanji štýle veľmi dôležité. Tieto tetovania sú mystické a pozrieť ohromujúci. Tetovanie odborníci na celom svete používajú kanji jazyk, aby sa krásne vzory a umeleckých diel. Sú to koniec koncov patrí k najviac žiadaným týchto dňoch!

Najlepšie Kanji Tattoo Designs

1. Imaginatívne kanji tetovanie:

Farebné kanji tetovanie sprevádzaný ďalšími pútavý návrhy sú skvelý nápad. Byť pestré sú ľahko prijateľné veľa. Aj keď je slovo napísané nie je známy, jeho pestrej umelecké diela robia atraktívne.

2. Staré kanji tetovanie:

Pri pohľade na staré vzory? Staré vzory kanji sa stali veľmi slávny v týchto dňoch. Tieto tetovania sú ľahko zrozumiteľné a ktoré nosia mnoho milovníkov tetovanie.

load...

3. Zložité kanji tetovanie:

Vy ste v láske s veľkými extra veľkými tetovanie? Tieto kanji tetovanie majú japonských slov a veľké vzory, ktoré robia vaše tetovanie vyzerať väčšie a atraktívnejšie. Tieto tetovania sú zvyčajne vyrobené v zadnej časti vášho tela alebo rukou.

4. Jednoduché kanji tetovanie:

Chcú jednoduché a malé tetovanie? Jednoduché jeden list kanji tetovanie sa stali tiež veľmi slávny. Táto malá písmená povedať veľa o vašej osobnosti, postoje, nálady a potreby. Tie sú zvyčajne vyrobené na zadnej strane krku alebo iných súkromných priestoroch.

5. Láska kanji tetovanie:

Kanji tetovanie, ktoré obsahujú japonské slovo - "love" sú tiež veľmi slávny medzi teenagerov. Tieto tetovania sú sprevádzané ďalšími fascinujúce vzorov, ktoré môžu byť spojené k láske.

load...

6. Kvetnaté kanji tetovanie:

Rád kvetinové tetovanie? Kanji slová sprievodu kvety, konáre a listy sú veľmi pekný nápad prilákať ľudí. Tieto tetovania sú veľmi nápadné a slávne medzi mnoho milovníkov tetovanie.

7. Symbolická kanji tetovanie:

Symbolické kanji tetovanie sú nikdy zlý nápad. Tieto tetovanie predstavujú počet anglických slov, ako je šťastie, lásky, hudby, bubon, poctivosť, šikovný, otec, matka, jed, a to vďaka, krvi a vnútorností, šialenca a mnoho ďalších. To je najlepší spôsob, ako vyjadriť emócie, ale pamätajte, že sa jedná o trvalú povahu a vždy zostane tak, ako sú.

8. Kanji tetovanie s prírodnými prvkami:

Chlapci a dievčatá sú stále kanji slovo vpísanej v dizajne plameňa alebo dizajnu sopky. Tieto tetovania sú kombináciou kanji a prírodné prvky. Tieto návrhy sú stojí za to sledovať a podmanivé.

9. Kanji vzory ukazujúci záväzok a sľuby:

Kanji designy ukazuje odhodlanie a sľuby medzi oboma milencami sú dobrý nápad. Je to príjemný spôsob, ako vysvetliť svoju lásku k partnerovi a dokonca spĺňa svoju túžbu dostať tetovanie. Vy aj váš milenec môže dostať kanji tetovanie tlačené ktorý povie niečo o vašom vzťahu.

10. Kaligrafie kanji:

Majú fascináciu kaligrafie? Kanji navrhuje spolu s kaligrafie sú tou najlepšou kombináciou. Tieto návrhy treba veľa trpezlivosti. Návrhári dať ťahy štetcom kaligrafie a dokonca hrajú dôležitú úlohu v inšpirovať vás.

Nájsť celý rad vzorov tetovanie pre všetky s viac ako 8000 tetovanie obrázkov.

Obrázok zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...