Noviny

Najlepšie tetovanie tváre - naše top 10

Najlepšie tetovanie tváre - naše top 10

Tvárové tetovanie existujú už dlhšiu dobu. Mnoho starovekých kmene by tetovanie ich tváre s farbou odlíšiť. Tvárové tetovanie pomôcť jednotlivcom vyniknúť a vyjadrovať svoje myšlienky a záujmy. Ukazujú tučné a odvážny charakter u jedinca, a sú určené pre vlastné prejav. Tu je 10 tvár tetovanie, ktoré si môžete vyskúšať tiež.

Najlepší Face Tetovanie

1. Ak chcete vykresliť kontinuálne emócie:

Naše tváre, mnoho časov majú bezvýrazný pohľad. Ak chcete zabezpečiť sa tak nestane, môžete vytetovať svoju tvár s určitou emócií. Tento koncept je založený na kontinuálnom úsmevom klauna je.

load...

2. Všetky farebné tetovanie:

Design tvár tetovanie by malo byť vybrané s nesmiernou opatrnosťou najmä preto, že je na najvýznamnejšie časti tela. Ak je zložité tetovanie je to, čo chcete, môžete zvážiť farbenie kmeňové dizajn inšpirovaný celej vašej tváre v rôznych farbách.

3. Ak chcete hlásať lásku a vernosť vo vašej krajine:

Každý, kto je hrdý na to, kde sa narodili. Existuje mnoho spôsobov, ako ukázať svoju lásku pre vašu krajinu. Ale farbenie svoju tvár s vlajkou alebo názov vašej krajiny je určite najvášnivejšie spôsob, ako vyjadriť svoju lojalitu k zemi. Týmto spôsobom sa ľudia okolo vás vedieť, že ste nemohli byť šťastnejší v akomkoľvek mieste, ale svoje miesto narodenia.

load...

4. Aby zodpovedali zvyšok svojich tetovanie:

Mnoho časov, tvár tetovanie udržiavať spojenie so zvyškom tetovanie jedinca. Pokiaľ máte tetovanie reťaz po celú dobu svojej telo, môžete zvážiť farbenie svoju tvár s pokračujúcim dizajnom. To by zabezpečilo, celé vaše telo je označený s umením.

5. Gang tetovanie:

Mnoho gangy dostať tváre tetovanie ako znamenie jednoty. Tetovanie nápad by mohol byť inšpirovaný z gangu tetovanie. Tetovanie by mohlo mať dôležitosti správu písomnou cez čelo či abstraktné vzory po celej tvári.

6. Africké kmeňové tetovanie:

V mnohých afrických kmeňov, domorodci a ženy tetovanie ich tváre. Tieto kmeňové tetovanie tváre sú znamením kultúrnej identity. V mnohých kmeňov, kedy ženy dosiahnuť ženstva, dostávajú tvár tetovanie. To je znamením krásy a statočnosť.

7. Ak chcete oživiť svoju tvár:

Roztomilých tvár tetovanie oživí váš tvár a robí to vyzerať viac priateľský a zábavný.

8. Starry Eyes:

Hviezdne oči tetovanie môže byť napustené na strane vašich očí. Jedná sa o veľmi zaujímavú tvár tetovanie získať a vykazuje umelecký trend. Tie by mohli získať túto tvár tetovanie dizajn v čiernej a bielej alebo pridať farbu k tomu oživiť ju.

9. Ak chcete pridať kmeňovú vzhľad:

Tvárové tetovanie pochádza z kmeňov. Dalo by sa dostať Maori alebo Amazigh inšpiroval tvár tetovanie. To by váš tvár veľmi kmeňovú vzhľad. Inovatívny dotyky môžu byť tiež pridané pridaním farebných alebo 3D efekty.

10. Kostra tvár tetovanie:

Dalo by sa tetovanie svoju tvár, aby sa podobal kostru. Toto tetovanie bude na gotické stranu a to by mohlo odradiť ľudí. Ale to by určite bolo umelecké dielo a zaujímavý rozhovor štartér.

Takže, ste pripravení získať tieto tetovanie na tvári? Ktorý z nich sa vám páči najviac? Podeľte sa o svoje myšlienky s nami prostredníctvom komentára.

Dať svoj nápad dostatok času na test, ak naozaj chcete, napustené, uložiť miesto pre tetovanie dizajn, ktorý nebude ľutoval.

Zdroj obrázku: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10

load...