Noviny

10 tetovanie svätého ANGEL

10 tetovanie svätého ANGEL

Anjel tetovanie sú jedným z najpopulárnejších tetovanie vzory z radov mužov i žien všetkých vekových kategórií. Anjel tetovanie držať symbolický význam pre toho, kto ju nosí. Sú považované za poslov boha a sú symbolom ochrany a lásky. Často sú zobrazené s rôznymi symbolmi ako kríž, srdce, halogén, mraky, rúrky, meče atď.

Pozrite sa na naše top 10 Anjel Tattoo vzory pre dievčatá:

1. To je jeden z najpopulárnejších anjel tetovanie. Tetovanie s neúrodné polia a mŕtvych stromov opisuje víťazstvo osoby nad utrpenie a utrpenie života. Anjel predstavuje posmrtný život s voľnosti a na konci utrpenia.

load...

2. Ide o unikátny tetovanie dizajn, kde sa tradičné anjel nebol vypracovaný; namiesto toho vidíme kríž s anjelské krídla. To líči oddanosť a vieru osoby v boha a slobodné krídla zachytávajú anjela strážneho.

3. Amor je ďalší podobnosť anjela, ktorá je známa ako anjel lásky. Toto tetovanie dizajn je populárny medzi ženami, najmä mladých dievčat. Amor je boh lásky V rímskej mytológii a v modernej dobe, tento symbol je používaný líčiť pravú lásku.

load...

4. Tento konkrétny tetovanie dizajn je známy ako "padlého anjela tetovania". Tieto tetovania predstavujú, že dobro a zlo existuje v každom človeku a je to len naša vôľa zvoliť správnu cestu.

Niekedy je padlý anjel predstavuje aj bolesť a utrpenie človeka došlo v jeho alebo jej život.

 [Čítať: Tetovanie OM]

5. Jedná sa o veľmi unikátny anjela tetovanie, kde je čierny atrament bol použitý na to tučné a abstraktné anjela formulár. Toto tetovanie je možné nosiť ľudia, ktorí si chcú vyskúšať súčasnú podobu návrhu. Dá sa nosiť muži aj ženy všetkých vekových skupín.

6. Výška tetovanie predstavuje Guardian Angel. Oni sú väčšinou predstavovaný ako muž alebo žena s krídlami a niekedy drží dieťa v náručí. Anjel strážny je považovaný za zástupcu boha, ktorý vedie ľudí k dobrým skutkom. Sú považované za ochranné a milujúci k ľudstvu.

7. Anjel s srdca tetovanie je jedným z najpopulárnejších tetovanie. Existuje celý rad výkladov k tomuto návrhu. Srdce predstavuje novo nájdené lásky, ktorý je strážený anjelom. Druhý význam môže byť sloboda, radostný a voľný rázna povaha človeka. To tiež predstavuje pamäť osoba milé, ktorý už nežije. Ľudia, ktorí prišli o drahí stiahni srdce anjela tetovanie inked na ne.

8. Farebné anjel tetovanie vzory ručné tetovanie sa rýchlo získava popularitu medzi mládežou. Toto tetovanie možno čerpať na ramená, ruky alebo na chrbte. To je víla anjel tetovanie, ktoré znamená lásku, ochranu, šťastie a čistotu a je ideálny pre ženy.

9. Tento konkrétny tetovanie líči boj osoby medzi právom a zle. Zostatok držaný anjela ukazuje, že každý človek má pozitívne aj negatívne prvky. Takéto návrhy sú vypracované čiernym atramentom a väčšinou svetlej farby sa používajú zriedka.

10. Toto tetovanie je ďalšia forma anjela strážcu. Títo anjeli predstavujú spojenie medzi bohom a smrteľníci na zemi. Ukazuje božské spojenie medzi duchovným svetom a materiálneho sveta. Preto Guardian Angel tetovanie nosia ľudia, ktorí sa chcú spojiť sa s duchovným svetom.

Dúfam, že miloval svoju kompiláciu. Aký je váš obľúbený Anjel tetovanie design?

Obrázky: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...