Noviny

Najlepšie dočasné tetovanie - naše top 10

Najlepšie dočasné tetovanie - naše top 10

Všetci vieme, že tetovanie sa stali štýl vyhlásenie v dnešnej dobe. Na jednej strane ľudia chodia pre trvalé tetovanie, zatiaľ čo na druhej strane ľudia, ktorí majú radi zmenu, dostať dočasné tetovanie. Dočasné tetovanie sú oveľa dopyt v týchto dňoch. Môžete zvoliť spôsob, akým tieto tetovania sú napustené tlačiarenskou čerňou na svojom tele - môžu byť maľované, vzduch kartáčovaný, ťahané za použitia pera, ceruzky, markeru, henna, alebo dokonca vykonáva pomocou nálepiek. Tieto tetovanie trvať dočasné trvanie, ktorá sa môže pohybovať od niekoľkých hodín až dokonca niekoľko rokov v závislosti na vašom výbere a potrebám. Zvyčajne sa tieto dočasné tetovanie nie sú bolestivé, pretože stroje používané na to sú iné, ako tie používané pre trvalé tetovanie a najlepšia časť je, že nikdy nudiť v jednotnom prevedení, ako sú dočasná a môžete neustále mení vaše tetovanie podľa vašich potrieb.

Tak presvedčený o tom, aby sa tetovať? Pomôžeme vám výpisom z top 10 dočasné tetovanie, ktoré si môžete vyskúšať tiež.

1. Henna Mehndi vzory:

Henna designy sú tradičné forma umenia tetovania používa v Indii. Tieto dočasné tetovanie sú vyrobené z henna pasty, ktorá sa zvyčajne používa pri náboženských obradoch. To sú dobré možnosti dočasné tetovanie a trvajú niekoľko dní. Sú to vôbec bolestivé.

load...

2. Text Tetovanie:

Ženy milujú tetovanie, zvlášť keď majú ich obľúbený správa alebo citácie vyryté na ne a v prípade, že sa dá zmeniť podľa svojej ľubovôle. Textové vzory sú bežné a môžu byť ľahko vytetovať pomocou nálepku alebo akékoľvek iné dočasné atrament.

3. Nebezpečné Tetovanie:

Znaky nebezpečenstvo, ako sú lebky a kostry sú prevládajúci medzi ľuďmi, ktorí nasledujú gotické motívy. Tieto tetovanie vzory sú trendy a predviesť fascináciu ľudí s nebezpečným tovarom.

4. Prevedenie motýľ tetovanie:

Motýle sú obyčajné tetovanie, ktoré nikdy nevyjdú z módy. Môžu byť súčasťou dočasné tetovanie navrhnutý v akejkoľvek farbe, ktorá sa vám páči. Motýľ návrhy sú jedným z najčastejšie výhodných prevedeniach u žien.

load...

5. É Tetovanie:

Pokiaľ máte radi kúzlo svet, sláve a chceme tento trend pečiatka všetci nad tebou, hviezda tetovanie sú ideálne pre vás.

6. Trblietavé Tetovanie:

Trblietky umenie je stále viac slávny v tetovanie priemysle. Rôzne trblietavé vzory sú na obdiv ako tetovanie špeciálne preto, že dámy majú radi bling a chcú sa zamerala na ne. Či už ide o akýkoľvek návrh; hviezda, srdce, alebo text, s nejakou pridanou trblietkami na nich vyzerajú atraktívne a očarujúce.

7. Kvetín Tetovanie:

Kvetinové vzory sú najviac zvolila tetovanie ani v dočasné tetovanie segmente. Môžu byť navrhnuté v mnohých atraktívnych odtieňoch splniť vaše potreby a sú väčšinou preferujú ženy vzhľadom k ženskej kúzlo.

8. Team Tetovanie:

Ľudí ako dočasné tetovanie, ktoré podporujú svoje obľúbené tímy, navrhnutý na lícach, rukách a nohách. Tie by mohli byť pre kriket, futbal, rugby alebo akýkoľvek iný šport vlastnej voľby. Sú dobré ako voliteľné tetovanie a sú zvyčajne maľoval na svojom tele a môže byť vymazaný po zhoduje / udalostí.

9. Farebné Nature Tetovanie:

Tieto návrhy obsahujú obrázky vodopádov, dúhy a pod ktoré zobrazujú láska človeka k prírode. Najlepšia časť z nich je, že dočasné tetovanie sú menej bolestivé a ľubovoľný počet farieb môžu byť pridané, aby vyzerali krajšie a trendy.

10. Cartoon Tattoo vzory:

Nielen deti, starší ľudia tiež radi tetovanie. Dostanú roztomilé tetovanie vykonané na svojej zvolenej časti tela na dobu určitú. Sú k dispozícii ako etikiet v žiadnych veľkých supermarketoch.

Nájsť ďalšie zaujímavé tetovanie v tomto tetovanie galérie.

Obrázok zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...