Noviny

10 najlepších miest, kde sa dostanete do Bombaja

10 najlepších miest, kde sa dostanete do Bombaja

Tetovanie je zábavný spôsob, ako ozdobiť svoje telo. Prinášajú z umeleckej trend projektanta a značka telo jedinca v unikátnym spôsobom. Avšak tetovanie by malo byť napustené z miesta, ktorá udržuje vysoké bezpečnostné štandardy, aby sa minimalizovalo riziko infekcie. Mumbai ponúka mnoho takých salónov. Niektoré z najlepších tetovacích salónoch v Bombaji sú.

1. Naughty ihly tetovanie štúdio:

To je skvelé miesto pre atramentovú niečí telo. Rôzne vzory ponúkané tohto štúdia sú dobre premyslené a navrhol niektoré z najlepších tattoo umelcov v Bombaji. Vykonávanie týchto návrhov sú perfektne urobil a nechať zákazníkov s pocitom uspokojenia.

2. Tetovanie kultúra:

Tetovanie sa teraz stala kultúra, že každý chce, aby prijali. Tetovanie Kultúra v Mumbai je najlepším miestom na začatie sám do tejto kultúry. Vysoké bezpečnostné štandardy a bezchybné umelci, aby zážitok stojí za to mať.

load...

3. Tattoo hviezda kolektív:

Najlepšie tetovanie umelci v Mumbai je možné nájsť na Tattoo hviezdy kolektívu. Ohromujúca dizajn a prísne bezpečnostné normy majú zásadný význam pre nich. Prílišné starostlivosť pre detail a štýl robí ich tetovania rozprávkové a fantastické.

4. Ink me Tattoo štúdio:

Toto miesto má skvelé recenzie a word of mouth popularite. S rastúci význam tetovanie ako znamenie individuality, miesta ako Ink ma tetovacie štúdio rastú v popularite, väčšinou kvôli ich nádherné vzory a starostlivých metód farebníky.

5. Mumbai atrament:

Tento salón je otvorený od jedenástich do pol deviatej a ponúka ako tetovanie a piercing. Dobre sa nachádza pri parkovisku, to dojáreň je vhodným miestom pre farbu svojho tela. Či už je to 3D tetovanie alebo ambigram, toto miesto môže robiť všetko.

load...

Tattoo Lounge 6. Benov:

Príjemný personál a bezchybné služby, Benov Tattoo Lounge má všetky. Poskytuje tetovanie pre všetky vekové skupiny a zažil aj umelecky naklonený tetovanie umelca. Tetovanie je veľký krok a toto miesto pomáha zákazníkom zvoliť vhodné návrhy.

7. Witch Art Tetovanie:

Toto štúdio v Navi Mumbai bol otvorený v roku 2006 a je v prevádzke od tej doby s nadšením a dokonalosti. Toto štúdio podporuje kreativitu a inovácie a jediná vec, ktorú sú prísni je hygiena a čistota.

8. Alovi Tetovanie:

Nachádza sa na Bandra, je to skvelé miesto, aby si napustené. Zariadenie, ktoré ponúka tento salóne sú veľmi dobré a miesto dostane skvelé recenzie. To je jeden z najlepších miest v Bombaji na získanie trvalého body art, pretože ponúka širokú škálu vzorov.

9. Cudzinci tetovanie:

Tetovacieho štúdia by mali mať inovatívne umelcov, ktorí sa neboja experimentovať s farbami a vzormi. Treba však dbať na to, že podmienka, pod ktorým je tetovanie napustené je hygienický a bezpečný. Administratívno ide o krok ďalej v uznáva, že ľudia sa chcú naučiť túto umeleckú formu. Oni tak ponúkajú možnosti vzdelávania pre začínajúcich umelcov tetovanie.

10. Atrament n ihly:

Nachádza sa v Andheri západ, toto miesto je nádherné miesto farbenie. To je potrebné navštíviť pre milovníkov tetovanie a ponúka majstrovské tetovanie. Vzory tetovanie majú jedinečnú kvalitu pripojené k nim a tetovanie umelci spúšťať ich s najvyššou starostlivosťou.

Nájsť cez 8000 tetovanie nápady na tetovanie For All a vybrať si, čo hovorí o vás najlepšie.

load...