Noviny

Čo spôsobuje pocit pádu počas spánku?

Čo spôsobuje pocit pádu počas spánku?

Už ste niekedy prudko nahor pocit, že padali dole? Stáva sa vám často nájsť sami museli živé pocity pádu z výšky počas spánku? Tento pocit, tiež známy ako hypnagogic blbec, je úplne normálne. Starostlivosti ale musí byť prijaté v prípade, že stále sa opakujúce.

Tak, ako môže niekto považovať tento pocit? Čo sa dá robiť? Chceli by ste mať odpovede? Prečítajte si tento príspevok!

Čo je Hypnagogic Jerk?

Padajúce Sensation počas spánku, alebo hypnagogic blbec, je nedobrovoľný škubnutí alebo myoklonické blbec (1). Zvyčajne sa vyskytuje počas spánku alebo sa začínajú ísť spať. Tento blbec vás často prebudí naraz. Cuk sám podobá, skok ', keď sa prekvapene a je väčšinou sprevádzaná klesajúci pocit (2).

load...

Padajúce Sensation počas spánku:

Aby sme pochopili, čo spôsobuje padajúce pocit počas spánku, musíte pochopiť, spánkové cykly. Spánok je rozdelený do etapy (etáp 1,2,3,4 a REM spánku) a kolies (trvajú po dobu 90 - 110 minút) (3).

Zvyčajne je to len vaše fyzické telo, ktoré potrebuje spánok. Myseľ a vaše vedomie nepotrebuje spať. Vaše vedomie môže byť pri zmysloch, a hladiny prehľadnosť sú rôzne v rôznych časoch.

Čo sa zvyčajne stane, je, že väčšina ľudí, ako ste vy a ja stratiť prehľadnosť svojej mysli, keď fyzické telo spí. Aj keď to nie je vždy prípad, už to tak býva, ako budete trénovať svoje telo, aby vypnúť, keď spí. Ak sa vám podarí zostať pri zmysloch, kým spíte, zažijete out-of-the-telo skúsenosti (astrálne projekcie).

load...

Vaše astrálne telo (pyschosoma) nemá žiadnu váhu ako svojho fyzického tela, a tým, že sa vznáša okolo vášho fyzického tela pri prirodzenom spánku. Ako sa vaša myseľ nie je pri zmysloch, keď k tomu dôjde, nemožno uviesť žiadny pocit out-of-the-telo. Keď spíme, zažívame bio-energetický dobíjanie, ktorá je často spojená s astrálnom tele oddeľujúce od fyzického tela. Prirodzené uvoľnenie svojho astrálneho tela (psychosoma) od fyzického nich je obvyklá príčina pádu pocit, čo je výsledok vášho rozšíreného energie v danom okamihu.

Vaše vedomie odpojí so svojím fyzickým telom, ako sa zobudíte. V dopoludňajších hodinách, je tento proces pomalší a opätovné pripojenie je úplne normálne a stabilné. To je dôvod, prečo nemáme zažiť pocit v dopoludňajších hodinách. Keď sa zobudíte mimo svoje fyzické telo, teda vo chvíli, kedy ste boli vznášajúce sa okolo, náhle trhnutie spôsobí psychosoma integrovať s fyzickým telom takmer okamžite. Ako si získať na okamih prehľadnosť, zatiaľ čo vaše astrálne telo je plávajúce okolo vás, fyzické telo integruje skúsenosti astrálneho tela, a náhle škubnutí môže niekedy zrkadlo pocit páde z veľkej výšky.

Niekedy je táto podmienka môže byť vyvolaná neurologických porúch rovnako. Existujú početné štúdie o neurologicky postihnuté deti zažívajú opakujúce sa prípady hypnagogic trhne (4).

Opravné prostriedky pre Hynagogic Jerk:

Existuje celý rad spôsobov, ako môžete vyhnúť tomuto out-of-the-telo skúsenosti. Môžete zvážiť praktizovanie meditačné techniky, ktoré vám pomôžu spojiť so svojim vedomím.

Vzhľadom k tomu, prírodné odpojenie sa svojho vedomia je to, čo spôsobuje, že padajúce pocit, mali by ste uvažovať o nástupe do meditácie a ďalších energií stavebnej techniky a aktivity.

Relaxačné a dychové cvičenia môže tiež pomôcť vyhnúť sa Hypnagogic trhne. Ako budete cvičiť relaxáciu, s časom budete rozvíjať hlbšiu úroveň relaxácie a dokonca aj rozšíriť svoje energie. Ak máte prax dosť a relaxovať hlboko, môžete dostať do bodu, kedy cítite plávajúce pocit, kde môžete sotva cítiť prítomnosť svojho fyzického tela okolo seba.

Takže nabudúce, keď spozorujete náhle pocit pádu, nezúfajte. Podmienkou je úplne normálne. Ak sa stretnete stav znova a znova, možno budete chcieť, aby sa sami vyšetriť lekárom.

Povedzte nám niečo o svojej vlastnej out-of-the-telo skúsenosti tu. Zanechať komentár nižšie.

load...