Noviny

5 najlepších liekov na make-up pre akné

5 najlepších liekov na make-up pre akné

Akné je jedným z najhorších kožné ochorenie, ktoré postihuje ľudí všetkých vekových kategórií a pohlavia. Zanecháva stopy, otupenosť, pigmentácie a olej. Kým normálne make-up nemusí skrývať akné škvrny, medikované možnosti make-up je stále častým riešením pre make-up milujúci akné hit ženy.

Máte obavy o svoje pupienkov a pupienok známok? Skúste tieto 5 exkluzívne medicinálnych make-up produkty pre akné pleť tu uvedená a musí byť stranami pripravený v krátkom čase:

1. Tekutý mejkap Clinique:

Táto úžasná krása značka ponúka exkluzívny tekutý make-up pre rad akné hit kože. To je dermatologicky testovaný produkt, ktorý nespôsobuje kožné alergie a nežiaduce účinky. Je k dispozícii v 15 unikátnych odtieňov, ktoré sú pôvodom z rôznych pleti. Môžete tiež zmiešať dva rôzne odtiene získať odtieň najbližšie k vašej pleti. Tento prírodný rad make-up Clinique je absolútna pastva pre akné hit ženy, pretože hladko pokrýva začervenanie spôsobené v dôsledku akné. Pokrýva tiež akné pehy, akné pľuzgiere a akné značiek. Užite si matný efekt na kožu s týmto krémovej non-mastnú akné make-up produktu by Clinique.

load...

Cena: 28 $ za 1 oz

 2. Skinclearing Tekutý make-up podľa Neutrogena:

Neutrogena je krása značka, ktorá je po celom svete odporúča mnohých dermatológmi. Neutrogena ponúka exkluzívne šetrný k pokožke prírodné produkty tie sú bez poškodenia kože chemikálií. SkinClearing Liquid Makeup od Neutrogena tašky dobrota mikro jasné technológie. Micro jasné technológia je najnovšou odpoveďou na škvrny, začervenanie a akné pľuzgierov. Nejedná sa len o možnosť pokrytia make-up; to je tiež preventívne voľba proti budúcim pupienkov. Naložený s dobroty kyseliny salicylovej sa SkinClearing Liquid Makeup od Neutrogena ponúka slobodu od akné. Jedná sa o non-comedogenic make-up produkt, ktorý ovláda neprirodzený lesk taky.

load...

Cena: $ 12 približne o 1 oz

 3. Nie je Misbehavin Acne Control Serum By Dermadoctor:

To je skvelý make-up sérum pre aknóznu pleť, pretože obsahuje kyselinu salicylovú a beta hydroxylová kyselina. Oba tieto kyseliny sú kľúčové akné bojovníci, ktoré môžu znížiť akné a jasné akné škvrny taky. Is nehnevá akné kontrolné sérum by Dermadoctor je bezpečná liečivá možnosť make-up pre ľudí, ktorí trpia s bežnými kožnými problémami, ako je neprirodzené ropy na lícach, whiteheads a čierne bodky (kvôli nadmernému oleja), akné pľuzgiere a akné značiek.

Cena: 48 $ na 20 ml

 4. Zrušte pleť make-up By alma:

Alma ponúka cenný produkt v rozsahu medikovaných akné make-up riešenie. Svetlo a non mastná formula tohto anti-akné liečivá make-up bezchybne zapadá do kože ponúknuť zmatňujúci žiara. Riadi tvorbu čierne bodky a whiteheads tiež dve obyčajné kožné ochorenie akné náchylné mastnú pleť. To tiež bráni proti budúcim breakouts kvôli nekomedogénny výhod, ktoré ponúka. Účinne redukuje začervenanie a neprirodzený lesk z oblasti tváre.

Cena: $ 14 približne na 30 ml

5. Liečba akné Concealer by Murad:

Toto úžasné anti-akné makeup korektor by Murad je bohatý na kyselinu salicylovú. Táto liečivá makeup korektor skrýva škvrny, akné, pľuzgierov, začervenanie a reguluje tvorbu kožného mazu oleja a taky. Jedná sa o non-comedogenic makeup produkt; tak to nie je upchávajú póry kože. Kyselina salicylová bráni budúcim breakouts a tiež miznú existujúce jazvy po akné. To je tiež bohatá na zeleného čaju, ktoré zabraňujú opätovnému výskytu akné na tvári. Ponúka prevenciu akné a výhody akné opravy bez dehydratácie pokožky. Tento exkluzívny korektor je ponúkaná firmou do 3 odtieňoch, ako je tmavé, stredné a ľahká doplniť rôzne pleť.

Cena: 21 $ 2,5 gramu

Všetky tieto 5 najlepších make-up produkty pre akné pleť tu uvedené sú dermatologicky schválené a spôsobí, že žiadne vedľajšie účinky. Tak, teraz si môžete byť vada a akné zadarmo, bez poškodenia koži ďalej!

Ktorá značka ponúka požadované pokrytie bez prerušenia vás? Aká je jedna značka, ktorá sa vám páči, aby sa držať, pokiaľ ide o make-up produktov pre aknóznu pleť? Podeľte sa o svoj názor s nami v sekcii komentáre.

load...