Noviny

3 tetovanie Jennifer Lopez Môžete skúsiť

3 tetovanie Jennifer Lopez Môžete skúsiť

Ona nie je treba predstavovať! Jennifer Lopez je multi-talentovaný celebrity, vždy miloval predvádzal jej temperamentný a odvážny postoj, či už je to s jej výkonom alebo rôzne, zložito konštruované a elegantný tetovanie na svojom tele. Nikdy jeden vyhýbať z médií, to herečka, tanečnica a speváčka robí silný módny vyhlásenie s jej telom a Oomph ťažko minúť zdobenia tela. Cez jej odvážne tetovanie podniku sa diva a speváčka zostáva ako ženský a lákavá ako vždy, oslňujúce svoju cestu do sociálnych okruhov a slávnostné odovzdávanie cien.

Vzrušujúce Jennifer Lopez Tetovanie:

Hrdým majiteľom svoje vlastné oblečenie a parfumov radu, JLo má tri veľké tetovanie roztiahnutý na hrudi, ramien a chrbta. Paparazzi a celebrity diváci objavili slovo, Lideres 'napustené vo výrazných farbách cez kľúčnej kosti. Ťažšie minúť bol obrovský drak tetovanie cez jej štíhle chrbát. Obaja tetovanie však bolo dočasné, nafarbený na svojom tele pre jej novú verziu hudobného videa,, Follow The Leader ', s slávny Puerto Říčan Reggae duo Wisen a Yandel. Jennifer lopez delfín tetovanie na pravé rameno je jemná, menej zrejmý a elegantný tetovanie taky. Umelkyňa má však bola kritizovaná za odvážne body art, že šport, s celebrít diváci jej útočia na nedostatok finesy vo svojich návrhoch. Volať to smelý, drzý a unwomanly, herečka čelila drvivej poznámky a ostrú kritiku za jej najnovšie módne faux pas.

load...

Tetovanie však majú symbolický význam, požičiavanie umeleckých Gravitas do svojho nového videoklipu. Dragons predstavujú božské bytosti v mnohých kultúrach. Celeb obvody sa domnievajú, že tetovanie na chrbte Jennifer symbolizuje, tvorca života ', alebo, božský ženská forma'. Je to forma, ktorá je stále bezkonkurenčná vo vesmíre, z ktorého bola porodila celé stvorenie. Dragons tiež symbolizovať tekutosť, milosť a prudký nezávislosť napriek miernym, tečúcej forme. Vzhľadom k tomu, jej fantastická postava, JLO drak tetovania obteká aj okolo chrbte, s fluidným dizajnom, ktorý bude okrem iného zahŕňať kontúry jej tela, čím sa jej štíhle vzhľad! Drak predstavuje mnoho vecí, od úspechu k moci, nezávislosť na odvahu, milosti a krásy; všetky znaky je možné jasne identifikovať v tomto multi-talentovaný všestranný herečka.

Kým tam je zúriacej, prebiehajúca diskusia o zmysle Dragon tetovanie, zdroje ukazujú, že telo umelecká forma tiež symbolizuje rovnováhu a mágie, povzbudzovať nositeľa preniknúť do vnútornej, psychickej povahy a zažiť nový svet divu, že zázraky a záhady. Experti na umenie a kultúry peg draka ako symbol šťastia, ako veril v čínskej kultúre, pretože to mýtické stvorenia je jedným zo štyroch tvorov v antike sa smery, ktoré predstavujú šťastie, odvahu a nový začiatok. Master of štyroch prvkov vesmíru - krajiny, ohňa, vetra a vody, táto bytosť je stelesnením prvotné sily, povzbudzovať nositeľa zažiť surové vášeň a vnútorný oheň! Delfín tetovanie na pravom ramene reprezentuje inteligenciu, harmóniu, priateľstvo, šťastie, slobody, prosperity, silu a pokoj. Pirátska tradície serenády delfína ako symbol ochrany a slobody!

"Lideres" znamená vodca, kto prináša ďalší z temnoty ku svetlu, nositeľ múdrosti, bojovník pravdy a spravodlivosti! Kým význam týchto tetovanie je otvorená diskusii nie je poprieť, že Jennifer Lopez stelesňuje tieto vlastnosti. Vo svojom hľadaní pravdy a úspechu, že je silný, odvážny, nezávislý, elegantná a krásna žena, líder v nej vlastné pravý a mohutná postava v celebrity svete!

load...

Podeľte sa o svoje nápady a spätnú väzbu na Jennifer Lopez tetovanie v sekcii komentáre.

Ďalšie celebrity tetovanie na tento tetovanie app.

load...