Noviny

Kreatívne tipy na šetrenie peňazí, ktoré musíte vedieť, ak ste make-up Addict

Kreatívne tipy na šetrenie peňazí, ktoré musíte vedieť, ak ste make-up Addict

Byť závislý na módu a miluje všetko, čo o ňom nie je žiadny hriech, ale ísť cez vrchol a nevie, kedy prestať splurging môže byť len. Vieme, že móda môže byť občas pokoj drahé, a pretože každý módy je presvedčený - ak to je problém, že je vždy život hack.

Máme chránenou niekoľko skvelých tipov pre vás, ktoré vám pomôžu znížiť na tých dlhých účty a napriek tomu udržať si vo veľkom štýle po dlhú dobu! Pokračovať s čítanie - vieme, že nám poďakujete čoskoro!

1. Okrem toho, že riasenku:

Priemerná riasenka má životnosť cca 3-4 mesiace po otvorení. Ale v dobe, to ide aj pred týmto termínom suché. Kedykoľvek sa to stane, len ponoriť fľašu maskary v teplej vode po dobu 5 minút a potom sa vrátiť ho medzi dlaňami. Tiež nikdy hodiť kefka pre nanášanie maskary; môžete namiesto toho použiť ako obočie shaper!

load...

2. Priekopa Parlor:

Vždy sa môžete dostať pekný pedikúru urobiť doma. Kúpte si dievčatá a robiť si navzájom manikúru rovnako. Týmto spôsobom budete nielen ušetriť dolárov, ale tiež získať stráviť nejaký čas navyše doháňať na najnovšie klebety!

3. Double Duty:

Je na čase, make-up výrobky drahé začať využívať výhody multitaskingu presne tak, ako váš šéf vám dáva drina v kancelárii! Takmer vždy som používať svoj ružovej očné tiene ako Rouge, jedinou zmenou je kefa. Moja obvyklá liner pencil stáva Kohl, keď je špička spálený na plameň sviečky po dobu niekoľkých sekúnd! Niekedy používam lesk na mojich očných viečkach, aby im tento zmyselný vzhľad. Takže choďte do toho a nájsť spôsoby, ako využiť jeden produkt v niekoľkými spôsobmi.

4. Store Váš šampón a kondicionér Upside Down:

Viete, že keď ste zahodiť "prázdny", šampón alebo kondicionér fľaše, stále má dosť materiálu, aby vám trvať najmenej dva ďalšie umýva? Takže vždy ukladať je hore nohami získať čo najviac. Pokiaľ ide o šampón, môžete si dať vodu do fľaše a trepe sa dobre. Je to nie je lacné... Viete vôbec, že ​​šampón by mal byť vždy zriediť vodou pred jeho inštaláciou na vlasy?

load...

5. Čakať, že predaj:

Bol ste bažiacich po tejto super drahé očné linky alebo nové hydratačný krém, ktorý sľubuje, aby vaša pleť, ako je satén? Len čakať na predaj a uložte Moolah!

6. Predaj Addict?

Urobte si zoznam na celý rok a ísť kúpiť tie veci na predaj. Nie sú len vstať a ísť ako priekopníka pri pohľade na "predaj". Budete len skončiť míňať oveľa viac, než je potrebné, keď vás krok do, predajom 'mieste. Zdržiavať !!

7. Použitie kefa Rúž Pro:

Keď posledná rúžu zostáva, stačí použiť na pery kefu sa dostať až na dno a použiť ho ako maskérka. Nikdy hodiť - je to hriech krásy biblie!

8. Go Online:

Bez ohľadu na to, čo hovoria, a to vždy prechádzať internet, ak si chcete kúpiť kozmetický výrobok. Budete mať lepšie porovnanie a častejšie ako nie, mohol dostať veľkú zľavu rovnako.

9. Go Home-Made:

Exfoliators a tvárovej masky sú vyrobené najlepšie doma, a to najmä ak ste jedným z tých dievčat, ktorí si kupujú "all-prírodné" produkty na neprirodzene vysoké ceny. Pre ostatné, Nepočuli ste ísť prirodzené je nový výstrelok?

10. Go Pre Palety farieb:

Vždy kúpiť očné tiene paletu, ktorá má zbierku najmenej 8 - 10 farieb. Jednalo by sa o nákup voľne ložené, a teda veľkú hodnotu za peniaze. A čo viac, môžete získať množstvo farieb ísť s, rovnako ako pre takmer všetky šaty vo vašom šatníku. Jo....To je úspora jednej veľké peniaze obchod!

11. Nahraďte váš drahý odlíčenie:

Pred spaním vždy odstráňte make-up, ale nie nevyhnutne s týmto drahým odlíčenie. Použiť detský krém a pleťové vody miesto; prídu za polovičnú cenu a sú oveľa lepšie pre vašu pokožku.

12. Make rozpočet:

Urobiť položkový mesačný rozpočet a držať niektoré ďalšie vždy po štyroch mesiacoch. Týmto spôsobom sa dostanete do márnotratnosť a kontrolu....Všetky v rovnakom čase! Proste vyhodiť váš notebook, keď vidíte, koľko ste strávili! Ver mi, na toto som zlomené dva z nich.

load...