Noviny

Top 25 najkrajších červených ruží

Top 25 najkrajších červených ruží

Ruže sú trvalka ker, ktorý je dodávaný vo viac ako 100 druhov a v rôznych farbách. Ruže kríky sú možno najpopulárnejšie kvitnúca rastlina používa v floristike pretože jeho univerzálnosť, krásy a vône. Ruže, s ich unikátna kombinácia tŕnisté stonky a voňavé kvety, často cenený ako symbol pokroku, dokončenie a dokonalosti. Niektoré z nich sú úzko balené lístkov, zatiaľ čo niektorí majú voľné listy. Tradičné ruža je obvykle tmavo červenej farby s dlhým tŕnisté stopky. Kvitnú v rade odrôd, z lezenia ruže na malé miniatúrne verziu ruží.

Červená ruža symbolizuje mladistvých lásky a krásy. Červené ruže sú ideálny darček pre tých, ktorí sa chcete vyjadriť lásku, vášeň a úctu. Červené ruže sú tiež veril symbolizovať statočnosť a priania radosti. Farby červených ruží sa pohybujú od jasne červenej, černasté červené až tmavo vínové, každý odtieň nesie význam sama so sebou. Jasne červená znamená láska, vínovej znamená bezvedomie lásku, zatiaľ čo tmavo červená ruža symbolizuje smútok. Nie je to len farba, ale množstvo tiež nesie význam so sebou samým. Jediné červené ruže symbolizuje lásku, zatiaľ čo tucet ukazuje vďačnosť. 25 červených ruží znamenať gratuláciu zatiaľ čo 50 znamená bezpodmienečnú lásku.

1. Darcey Rose:

Darcey je vysoko uznávaný ruže a je považovaný za jeden z najlepších a najzdravších ruží, ktoré boli chované až do dátumu. Krásna červená ruža otvorí odhaliť všetky lístky skryté v zárodku. Aj naďalej otvárať, kým krásny zhluk zlatých tyčiniek v srdci ruže ukazuje von. Keď mladý, vonkajšie okvetné lístky tvoria dokonalý kruh okolo vnútorného pohárika na vytvorenie dokonalej ružicu. Darcey ruža je najjasnejšia červená farba v zárodku a otvára malinovú červenú farbu a potom sa vyvíja bohaté purpurovej tón, ako starne. Kvetina má ľahkú ovocnú vôňu. Tento kvet je najlepšou voľbou pre svadby, výročia a Valentína.

load...

Cez Pinterest

2. Chrysler Imperial Rose:

To je jeden z najviac kráľovskej a nádherné hľadajú ruží. To má veľký svetlo červené púčiky, ktoré sa otvárajú do krásnej hlbokej, zamatovo petaled kvetu. Kvetina má silný, tŕň menej stonku s tmavo zelenými listami. Tento kvet je určite zachytiť srdca diváka je. Táto tmavo zelený hybrid tea rose má príjemnú silný zápach. Kvetina kvitne od neskorej jari do jesene. Táto dlhá pramenila kvet je dlhodobý a robí vynikajúci rezané kvety.

load...

Cez Pinterest

3. Adrenalín:

Adrenalín ruža je skvelým príkladom toho, ako úžasné a krásne ruže môže byť. Je to nádherná zamatová červená ruža na dlhom stonke tŕň menšie a tmavo zelené listy. Kvetina udržuje svoju veľkolepú formu pri otváraní pomaly. Táto ruža môže žiadny kvetinovú výzdobu a kytice pristane.

Cez Pinterest

4. Amalia:

Amalia je krátka rastúca Alba ruže červené ruže kvety, ktoré vytvára tmavo červený double kvet ruže. Bud otvára na klasické v tvare šálky kvetu. Kvetina má zlatá tyčinka v malých zhlukov. Lístie je sivé zelenej farby s stredne tmavo zelenými listami. Kvetina má nádherný vôňu k nemu a je veľmi voňavé. Rastlina je veľmi citlivý na rôznych chorôb a škodcov, takže musíte vziať dobrú starostlivosť o neho. Kvet bude vyzerať úžasne na svadobnej kytice, stolný vrchol a aranžovanie kvetín.

Cez Pinterest

5. Eternity Red Rose:

Eternity červená ruža je brilantná tučný červená ruža, ktorá je dokonale modelovaný v klasickom ruže tvar. Má svieže zelené listy, ktoré krásne vyniknúť firebrick červených lístkov. Tento kvet kvitne každý rok od leta do jari. Vonia veľmi sladká, rovnako ako pravidelné červených ruží. Kvetina je iste priťahovať pozornosť divákov. To bude vyzerať úžasné kytice v kombinácii s bielych a ružových ruží a Svadobné kvetinový

Cez Pinterest

6. Samourai Rose:

Samourai je veľká červená ruža so zamatovou textúrou a matnou povrchovou polo zelené lístie obklopený tmavo zelenými listami. Tieto urastený oválne púčiky otvorené veľkou manželskou kvetu kvetu. Kvetina je tŕň menej, takže je veľmi vhodný pre strih aranžovanie kvetín. Má veľmi jemnú vôňu, ktorá nie je moc nápadné. Kvetina má veľmi dobrú choroby a škodcov odolnosť.

Cez Pinterest

7. Taming Follies:

Taming hlúposti sú tmavo červené ruže s spray intenzívne bohaté farby. Tento kvet je iste standout ruža pre každú príležitosť. Má veľkú hlavu, ktorá sa otvára do očarujúce v tvare šálky kvetu. Kvetina má mnoho jasne červené okvetné lístky s atraktívnym matným zelenými listami. Má korenistú vôňu, ktorá je úplne odlišná od iných kvetín. Kvetina kvitne po celý rok.

Cez Pinterest

8. Red Meidiland:

Red Meidiland ruža je celkom kvetina pokryté malými hustými listami a lesklé tmavozelené listy. Jedná sa o low rastúci ker s plazivým zvyk, ktorý sa pestuje na pokrytie pôdy. Tento ker vytvára zoskupenia jednotlivých ruží s bielym centier a žltými tyčinkami. Kvetina nemá žiadnu vôňu vôbec, na rozdiel od iných ružové kvety, ktoré sú cenené pre ich vôňu. Kvetina kvitne v priebehu celej sezóny a je odolná voči chorobám a čierne škvrny.

Cez Pinterest

9. Easy Elegance Kashmir Rose:

Jedná sa o mäkké zamatové červené kvety. Mäkké kašmír plátky rose zrelý na dych berúce bohaté hybridný čajového kvetu. Kvetina má zamatovo jemný zelené listy s malými zelenými listami. Tento kvet ker vyžaduje minimálnu údržbu v porovnaní s ostatnými ruží.

Cez Pinterest

10. George Vancouver:

George Vancouver Rose je ker, ktorý nesie mimoriadne množstvo kvetov, ktoré kvitnú v skupinách pozdĺž bohaté zelené lístie. Kvet začína ako púčiky a otvorená fuchsie červenej, keď je plne rozvinúť. Ker je veľmi vytrvalý a zdravý a má dobrú choroby lístie odolný. Ker je energický horolezec a môže vyšplhať až nepredstaviteľné výšky, ak necháte ju. Je mierne voňavé a má sladkú vôňu k nemu.

Cez Pinterest

11. Morden Fireglow:

Morden Fireglow je nízky rast park série ruže, ktorá má elegantný špicaté šúľky s krásnym Cupped kvetín. Kvetina rastie v trsoch v ohnivej oranžovej červené kvety s brilantnou šarlátový opačne. Keďže sa jedná o hybrid ruže, veľkolepý farba bola dosiahnutá starostlivým výberom laboratórne kvetinových pigmentov. Kvet má stredne lesklé listy so siedmimi letákov, odolné voči plesniam. Kvetina bola tiež neslúži s vynikajúcou cultivar ocenenie kanadskej Rose Society.

Cez Pinterest

12. Super Hero Rose:

Toto krásne dlhé kvitnúce kvetina červená ruža bol predstavený na jar v roku 2008. Kvetina nesie od nádherných zoskupení perfektné hybrid čajových v tvare kvetov, ktoré vystupujú proti krásne strednej až tmavo zelenými listami. Kvetina je vysoko odolný proti chorobe a je skvelou voľbou pre zakladanie zborov. Super hrdina ruža kvitne v priebehu celej sezóny a sa ľahko množia a ochorenia rezistentné.

Cez Pinterest

13. Morden Ruby:

Morden Ruby je oslňujúci séria Parkland ruže, ktoré dorazia na začiatku leta a opakuje až do konca sezóny. Táto dlhotrvajúci kvet je sýto ružová a rubínovo červená s výrazným striekajúcej tmavo červené. Tieto 3 palca široký kvet nesú v malých centier s tmavo zelenými, lesklými listami. Tento krásny a jedinečný ruža má jemnú vôňu a je vhodnejšie pre záhradníčenie.

Cez Pinterest

14. Dublin Bay:

Dublin Bay je vytrvalý lezenie ruže, ktorá je dokonca vzdialeným príbuzným, New Dawn ', krásne ružové ruže. Je pravda, červená ruža na rozdiel od vyblednuté odrôd. Kvetina má mierne parfum, ktorý je veľmi upokojujúce. Kvetina, na rozdiel od iných červených ruží nie je náchylný k odfarbenie a čierne škvrny na plátky. Kvetina kvitne na jar a trvá do začiatku decembra.

Cez Pinterest

15. Champlain Rose:

Jedná sa o krásny tmavý zamatovo červené kvety. Tento kvet je klasifikovaný ako Kordessi ruže. Má čerešňovo červené kvety, ktoré kvitnú v lete a na jeseň. Tento kvet bola vyvinutá v Kanade a je známy jeho mrazuvzdornosť a chorôb odolných kvetov. Kvetina má tmavo zelené listy a vyzerá ako karafiátov. Má žlté oči na konci tyčiniek a je mierne parfumovaný. Kvetina kvitne od skorej jari do neskorého leta.

Cez Pinterest

16. Red Double knock out Rose:

Double knock out ruže je plodný kvitnúce, double červená ruža. Kvetina kvitne v žiarivo červenej farbe a slabne až červenkasté oranžové na jeseň. Listy sú sýto zelenej farby a otočí mäkké vínovej farby na jeseň. Kvetina má vynikajúcu odolnosť voči čierne škvrny a mierne rosou a nevyžaduje rozsiahle starostlivosť. Je len potrebné kŕmiť raz za mesiac a bude zdravý celý dlhá doba. Kvetina kvitne v lete a je veľmi voňavé.

Cez Pinterest

17. Quadra:

Quadra ruža je tmavo červená kvetina, ktorá sa nesie v skupinách až štyri. Tento veľký kvet má ladných vnútorné okvetné lístky, ako heirloom ruží. Kvety slabnúť do tmavo ružovej, ako oni zrejú. Lístie javí ako atraktívne červené a potom sa otočí až tmavo zelená. Kvetina je odolnosť voči čiernymi škvrnami a chorôb. Táto 6 stôp vysoký horolezec kvitne intenzívne po celý rok.

Cez Pinterest

18. Nádej pre ľudstvo Rose:

To je hlboký široký červený púčik, ktorý sa otvára do zovretú kvetinou vo svetlej farbe krvi. Kvetina kvitne celé leto až do mrazov. Ruže kvitnú v rozsiahlych klastrov s vysokou stredu a sa podobá malé hybridný čajovej ruže. Má lesklý zelené listy s tmavo zelenými listami.

Cez Pinterest

19. Adelaide Hoodless Rose:

To je jasne červená až tmavo červený kvet, ktorý rastie v trsoch až do 35 metrov. Kvetina je ľahko parfumovaný, ale stále vonia nebeský. Kvetina vykazuje lesklý, plesniam rezistentné zeleň. Kvetina má krátku životnosť a zomiera v zime.

Cez Pinterest

20. Blaze:

Blaze je nenáročná na údržbu kvetina, ktorá kvitne nepretržite po celý rok. Jedná sa o lezenie ruže, ktorá je jasne červená farba. Kvety sú čiastočne dvojito s približne 25 lístkov a sú nesené v zoskupení. Lístie je lesná zelenej farby s mierne kože ako textúra. Kvetina má jemnú vôňu. Kvetina doslova pokrýva celý ker a vyzerá žiaru farieb, splniť svojmu menu.

Cez Pinterest

21. Sympathy Rose:

Tieto žiarivo červené kvety môže skutočne definovať každú záhradu alebo kvetinovú výzdobu. Kvetina má veľké červené kvety, ktoré môže kvitnúť až 6 palcov v priemere. Kvetina kvitne každý rok v júni až do leta. Má dlhé palice, čo je úžasné horolezec, ktorý môže dorásť až 10 stôp. Kvetina má bohatý, silný zápach a je často používaný v parfumérie. Kvetina má tŕň, takže to nie je dobrá voľba pre rezané kvety usporiadanie. To je celkom náchylné k chorobám a škodcom, preto vyžadujú vysoké náklady na údržbu a starostlivosť.

Cez Pinterest

22. Rosa altissima:

Altissima je zarážajúce horolezec ruža, ktorá produkuje jasne červené kvety. Kvetina je veľký s asi 5 palcov priemere. Kvetina má nápadné zlaté tyčinky s tmavo zelenými listami a matne zelené lístie. Kvetina je odolný voči ochoreniam, ale je často zvyknutý na čierne škvrny.

Cez Pinterest

23. Grootendorst:

Grootendorst je krásne ruže, ktorý sa pestuje hlavne v chladnom podnebí. Tento kvet je domáci v Severnej Amerike. Jedná sa o svetlý červený kvet so žltými oči na konci stoniek. Má veľké zhluky drobných červených brmbolcom kvetov. Kvetina sa smaragdovo zelenými listami a pestuje sa v priebehu celého roka. To má veľa tŕnie a nie je vhodný pre rezané kvety usporiadanie. Kvetina má veľmi príjemnú vôňu, snáď najlepšie zo všetkých červených ruží.

Cez Pinterest

24. Milujúci pamäť:

Loving pamäte je hybridný čajovej ruže, ktorá bola vyšľachtená Kordes v roku 1981. Je to potomok červenej planéty ruží. Kvetina je sýto červenej farby a je dodávaný s lesklým zelenými listami. Nevýhodou tohto kvetu je, že to je celkom citlivý na tvrdé mrazy, takže to nemôže rásť v nepriaznivých klimatických oblastiach. Kvetina je odolný voči ochoreniam a kvitne v priebehu celej sezóny.

Cez Pinterest

25. Chevy Chase:

Chevy Chase je veľmi silný lezenie ruže, ktorá kvitne bohato počas leta. Kvetina bola prvýkrát vyšľachtená v roku 1939. Kvetina nie je pravda, červenej farby a má upozornenie fuchsie ružový. Vôňa je veľmi mierne.

Cez Pinterest

Dúfam, že sa ti páčia tieto fotky z červených ruží. Už ste sa rozhodli, ktoré z nich si bude kupovať alebo rastlinu ďalej? Prosím ťa, zanechajte nám komentár.

load...