Noviny

Najlepšie tetovanie UV Ink - naša špička 10

Najlepšie tetovanie UV Ink - naša špička 10

Trend UV atrament tetovanie sa šíri ako lesný požiar u dnešnej mládeže. Ich špecialitou je skutočnosť, že sú v normálnom svetle neviditeľný, ale žiariť jasne pod čiernym svetlom. Takže, ak hľadáte dostať chladné tetovanie urobil po celom tele, ale majú strach, že vaši rodičia nebudú schvaľovať, UV tetovacie atrament sú to pravé pre vás! UV tetovanie, aby normálny tetovanie hľadať spôsob, ako chladnejšie taky. Tam je niečo o žiariace v tme, ktorá ju dáva, že osobitný nádych, ktorý ho odlišuje, a teda viac vyhľadávaný.

UV tetovanie:

1. Kostra tetovanie:

To je najčastejšia a kovania forma UV tetovanie. Vyzeráte dosť normálne v obyčajnom bielom svetle, ale akonáhle vojdete do čiernym svetlom, mali by ste vydesili na smrť nikoho. Ak je správne napustené, tetovanie vlastne robí to vyzeralo, že čierne svetlo dovoľovať jedného vidieť cez kožu!

2. Meno Tetovanie:

Mnoho ľudí si mien vytetovať na svoje zbrane alebo iné časti tela. Niekedy je to ich vlastné meno alebo názov svojej milovanej, alebo niekoho, koho ste stratil a milovali nesmierne keď boli nažive.

load...

3. Word Tetovanie:

Ľudia sa často dostanú citácie alebo iné zaujímavé slovo vytetovať na svoje časti tela. Jeden veľmi bežný typ slovo UV tetovanie je použitie magických slov. Napríklad slovo, Lumos ', čo je bežná kúzlo v fi série Harry Potter. Používa sa na poskytnutie svetlo, a tak sa zdá byť vhodné pre UV tetovanie.

4. Constellation tetovanie:

Ďalším spoločným rysom v UV tetovanie sú konštelácie. Hviezdy sú spojené s luminiscencie a preto sú jasnou voľbou pre UV tetovanie.

5. Blesku tetovanie:

UV atrament tetovanie by všeobecne zahŕňa prvky, ktoré vyžarujú svetlo ich vlastné. Hviezdy sú typickým príkladom. Ďalším z nich, ako je to blesk. Skúsení tvorcovia tetovanie môže atrament blesk vo veľmi chladnom tetovanie, ktoré vyzerajú naozaj cool.

load...

6. Cross Tetovanie:

Sväté veci sa zdajú byť viac magické a zbožný, ak svieti v tme. Mnoho náboženských fanatikov dostať kríža vytetované na svojich ramenách s UV atramentu, aby sa im žiara a zdá silnejší.

7. Krídlo Tetovanie:

Ak hľadáte dostať awe inšpirujúce efekt, to je ten, že by ste mali ísť. Predstavte si, že pri pohľade na niečí chrbát za bieleho dňa a vidieť prostý kožu a potom sledoval krídla vyrážať na nich, ako chodí pod čiernym svetlom! Toto tetovanie bude mať ohromujúci efekt, keď zložiť košeľu v kluboch a strán.

8. Logo spoločnosti Tetovanie:

Mnoho fanatici získať symboly spoločností, ktoré majú radi tetovanie na svojej koži! Budete potrebovať obrovskú lásku voči spoločnosti, aby si to urobiť.

9. Chladiť Tetovanie:

Tieto tetovanie nemajú žiadny význam. Oni všeobecne odhaliť umelecký talent tetovanie tvorca pri narušení čiar a kriviek, aby vyzerali cool. Niekedy tetovanie návrhári patrí staré symboly, ak si prajete, aby si tento druh vzhľad.

10. Srdce Tetovanie:

Srdce sú veľmi obyčajný druh tetovania. Oni sú väčšinou videný nafarbený na dievčatá, ale niekedy môže byť na mieste človeka s naozaj chladné srdce na zápästí taky!

Hľadal ďalšie nápady? Nájsť tie najlepšie tetovanie na, tetovanie pre všetky App '!

Obrázok zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...