Noviny

Top 10 tetovanie vzory

Top 10 tetovanie vzory

Ako sa vaše znamenie slnka vytetované na tele bol vždy populárny. Ak veríte v zverokruhu, potom márne na svojom tele ako body art robí veľa zmysel. Všeobecne platí, že slnečné znamenia tetovanie majú zvláštne dôsledky.

Ľudia radi nosiť, keď chcú chváliť svoje slnečné znamenie verejne. Avšak, znamení slnka designy rýchlo menil v priebehu vekov. Teraz sa tieto tetovanie majú rôzne textúry a farby. Ak ste v láske s týmto vzorom, budete mať možnosť vybrať si zo širokej kolekcie znamení slnka tetovanie.

Libra Tetovanie - Top 10

Tu môžete vidieť na vlastné oči najlepšiu kolekciu Libra tetovanie. Poďme nahliadnuť z nich.

1. Miami Ink Libra tetovanie:

Miami Ink tetovanie stalo, že sa farebné po celú dobu. Ak máte radi farby a vzory hlasné, Miami Ink Libra tetovanie je ideálnou voľbou pre vás. K dispozícii v rôznych farbách a vzoroch, bude tento konkrétny tetovanie vyzerajú najlepšie v širšej podobe. Vyskúšajte tento vzor na hornej časti paže alebo hornej časti chrbta pre jasnejšie ilustráciu.

load...

2. Virgin Libra Tetovanie:

Obraz Panny Váh je celkom dobrý ako dizajn tetovanie. Mierne dievčenské na vzhľad, tento vzor apeluje predovšetkým na mladšiu generáciu. Väčšina návrhov Virgin Váh sú robené na bi-farebné báze. To znamená, že dizajnéri sa držať s dvoma farbami nanajvýš počas kreslenia tetovanie.

3. Libra na prst tetovanie:

Malý, ale výkonný design, Finger Libra tetovanie je najlepšie pre ľudí, ktorí uprednostňujú jednoduché vzory. Aj keď malé rozmery, tento design priťahuje pozornosť však. Bežne sa prst Libra tetovanie sú jednofarebné. Je to buď červenej alebo čiernej farbe. Ale za použitia dvoch farieb pridáva osobitosť návrhu.

4. Libra znamenie Tetovanie:

Libra znamenie tetovanie vyzerajú najlepšie na nohách a členkov. Avšak, niektorí nosiť tetovanie na zápästí rovnako. Toto tetovanie je malý príliš, aj keď trochu zložitejšie v porovnaní s Finger Libra tetovanie. Spoločná časť je použitie farby. Toto tetovanie tiež používa len jedno alebo dve farby. Obaja muži a ženy môžu nosiť tetovanie s istotou. U žien by to vyzerať štýlovo na členku.

load...

5. Libra a Slnko:

The Sun mala vždy zvláštne miesto, pokiaľ ide o tetovanie navrhovania. Samotný symbol Slnko vyžaruje auru sily a sebadôvery. Váha, a Slnko robí skvelú kombináciu, ktorá odráža charakter nositeľa brilantne. Okrem toho, že Slnko ponúka plnosť k obrazu Váh znamenia.

6. Libra Cross Tetovanie:

Náznak ruženca prevláda v tomto Libra kríža tetovanie. Dizajn je najlepšou voľbou pre tých, ktorí sú náboženské v prírode. Tento model je k dispozícii v malých i veľkých rozmerov. Kým malý vyzerá skvele na členky, zápästia a ramenách, veľké nich sú montér na hornú časť chrbta, hornej časti paží a nôh.

7. Váh Dragon Tattoo:

Dragon tetovanie sa stane, že je najviac obyčajný druh tetovania. Zaujímavé je, že ľudia majú tendenciu klubu tento design s inými návrhmi rovnako. Dračí tetovanie sú tučne a príťažlivý. Ideálne pre mužov, najlepšie časti tela, kde je možné nosiť tetovanie sú paže a ramená.

8. Anjel Libra Tetovanie:

Dievčenské tetovanie, anjel Libra vzor je najlepšou voľbou, ak máte radi farebné tetovanie. Jeden môže rozhodnúť pre Miami atrament Anjel Libra tetovanie tiež. Vyzerajú trendy a štýlový na každého.

9. Back Piece Libra Tetovanie:

Veľký a ilustroval tetovanie, zadný diel Libra tetovanie sa stala veľmi populárnou v dnešnej dobe. Obaja muži a ženy preferujú nosenie tohto tetovanie na svetlé farby a zmysluplné ilustráciu.

10. Music Notes Libra Tetovanie:

Ideálne pre milovníkov hudby, to tetovanie je najlepšie, ak máte radi jednoduché tetovanie vzory. Skúste ten čierny; to vyzerá najlepšie na tomto návrhu.

Tetovanie môže byť návykové a milovníci skutočné tetovanie nikdy nemôže zastaviť u jedného. Ale je dôležité vedieť, že tetovanie je trvalé. Takže predtým, než ste sa rozhodli ísť na tetovanie, skúmať dizajn a jeho umiestnenie. A tiež overiť tetovacieho salónu máte v pláne na návšteve. Tetovanie z hygienického známe miesto môže znížiť riziko vzniku infekcie.

Takže, ak ste si istí, o svojej voľbe, formovať svoju predstavu o tom,, tetovanie pre všetkých '.

load...