Noviny

Ako nosiť legging správnou cestou? Všetko, čo potrebujete vedieť

Ako nosiť legging správnou cestou? Všetko, čo potrebujete vedieť

Legíny - Prakticky som žiť svoj život v nich. Myslím, že to je prípad väčšiny z nás. Jeden pár čierne legíny, a my sú radené! Ďakujem (módne) bohov za vynálezy, ako sú tieto. A oni majú za sebou dlhú cestu a trvalo veľa podôb od ich vzniku. Aj napriek tomu, že veľa ďalších módy prišli, legíny majú búrke a sú tu k pobytu. Ale vieme-it-all? Ukázalo sa, že po všetkých tých rokoch, niektorí z nás ešte robiť chyby nováčikov a zároveň spárovanie legíny.

A to je to, čo budeme diskutovať podrobnejšie. Vyskúšajte to a uvidíte sami, ako si stojíte v legíny hre.

Ako si vybrať ten správny Legíny

Voľba legíny môže znieť povrchné, pretože ide o najuniverzálnejší kus oblečenia v našom šatníku môžeme pohodlne nosiť po celý rok. Áno, ak poznáte základy, že to nie je tak veľký problém, ale ak nechcete je správne nosiť, môžete jednoducho skončiť s ťavej prst, ktorý je kompletný vypnúť! Eeeks! Väčšina z nás zabúdajú, že legíny nie sú nohavice.

load...

1. Veľkosť

Nosenie správnu veľkosť Legging je najdôležitejšou súčasťou tohto puzzle. Legíny môže byť ani príliš tesné, ani príliš voľné. Uistite sa, že sa zmestili vaše telo pohodlne bez sledovania tvar tela / celuloid. Mali by tiež nemali byť tak voľné, že ste nakoniec vyzerá nedbalý. Stále môžete dostať preč s zle namontovaný legíny ak je spárovať s vrcholmi, ktoré sa tiahnu hlboko pod boky. Inak je to celkom nepríjemný pohľad.

Aby sa zabránilo gaffes súvisiacich s veľkosťou, či máte svojej veľkosti pravdu. Merať buď sami, alebo si to urobiť v obchode alebo profesionál. To je dôležité, pretože veľkosti sa líšia značiek a vedieť, vaše skutočné merania bude vždy pomôže. Tiež si uvedomte, chybovať na širšej strane, ak ste, v-medzi 'z dvoch veľkostí. Napríklad, ak ste niekde medzi M a L, ísť s L - alebo sa snažia obaja skôr, než si kúpiť menšiu veľkosť. Skúste pár značiek, len pre istotu.

2. Dĺžka

Ako už vieme, legíny prichádzajú v rôznych dĺžkach. Ako a čo budete chcieť nosiť s je úplne osobná voľba. Avšak, len sa uistite, že outfit vyzerá, ako by bol uvedený spolu dobre.

load...
  • Celá dĺžka

Siahajú trochu pod členok, a väčšina z nich vám dá mäkké záhyby v blízkosti holene, v závislosti na výške. Tie sú zvyčajne nosí pod dlhou indického Kurtis, blúzky, tečúcou Boho topy, alebo v zime (spárované s topánkami).

  • 3. - 4. Dĺžka

Tie choď s krátkymi vrcholy a sú ľahkú voľbu. Nemusí byť skvelou voľbou pre formálne nastavenie, ale ideálne pre všetko ostatné. Zastaví sa u lýtkového svalu a tam zaostrovacích smeny, takže ak si nie sú príliš presvedčení o tom, potom dĺžka členok môže byť vaše najlepšie stávka.

  • Členok Dĺžka

Ide o najviac sexy zo všetkých. Ísť s takmer čokoľvek - sklzu šaty, blúzky, saká, kabáty, pláštenky - čo si len spomeniete. Aj niektoré alebo všetky druhy obuvi vyzerajú rovnako dobre s nimi.

  • Knee Length

Väčšinou sa používa ako cvičebný oblečenie - fitness, jóga, turistika, pešiu turistiku, beh alebo aj pre cestovanie.

  • Stir Up Legíny

Rozvíriť legíny sú opäť v móde, a my sme nemohli byť šťastnejší. Vzhľadom k tomu, nikdy nemôžeme nabažiť legíny, môžeme? Môžete prakticky štýl nich so všetkým, čo vo vašom šatníku.

  • Tlačené Legíny

Tlačené legíny sú niečo, čo my všetci musíme investovať do, a oni pridať trochu elán do svojho oblečenia. Avšak, len si ich vyskúšať pred vyzdvihnúť, pretože väčšina tlačených legíny vyzerajú skvelo na vešiak, ale spadnúť byte pri ktorom sa pretiahne na tele. Veľa to závisí na veľkosti vášho tela a typu. Tiež si uvedomte, tento dôvod pravidlo - ak sú vytlačené legíny, horná musí byť prostý. Môžete experimentovať s tučnú a kontrastných farieb, ale pokiaľ ide o tlačoviny, nech top byť monotónna.

  • Pančuchy

Pančuchy sú určené na pokrytie nohy, zatiaľ čo nosia sukne a šaty. Sú to v žiadnom prípade, náhrada za legíny. Pančuchy, pančucháče, legíny a vysoké podpätky sú podobné napriek tomu líšia svojím vlastným spôsobom; nenechajte sa zmiasť alebo zapadol tým.

  • Cvičenia Legíny

Athleisure - možnosti sú neobmedzené. A cvičenie legíny sú ešte ďalší prírastok do tejto šnúre. Preč sú dni, kedy nepríjemné potenie boli tvoje jediné možnosti.

3. Fabric

Bavlna a lycra sú najbežnejšie látky pre legíny, ale kože a semišu ďalšie zaujímavé možnosti môžete skúsiť. Jedná sa o veľmi elegantný a vytvárajú štýlové oblečenie.

4. Farby

Spočiatku, legíny boli celé biele, čierne alebo off-biele. Potom prišiel farebné, kontrastuje, a tie neskôr neón farebné. Môžete robiť to zábava, pokiaľ nie sú over-the-top a bizarné.

Dos a nerobiť nosenie Podkolienky

Znalecké odpovede na čitateľské otázky

Ako nosiť legíny do práce?

Niektoré kancelárie majú prísne pravidlá obliekania, kým niektoré z nich sú miernejšie. V prvom prípade môžete skúsiť niečo ako treggings - nohavice + legíny a spárovanie je so svojimi pracovnými košele, topy, atď pre tých z vás, s voľnejšou set-up, môžete urobiť to isté s legínami. Ale zabezpečí, že vaše dosky prúdi pod bedra a nejazdite zbytočnému pozornosť na spodnej časti tela. Tiež, ak ste zvolili tlačených legíny, odtlačky musia byť malé, jemné a zanedbateľné.

Čo topánky nosiť s legínami?

Najlepšie časť o legíny, je, že ich môžete športu pre všetky typy obuvi. Od sandálov a čerpadiel do zimné topánky a baletky, všetci vyzerajú rovnako dobre. Jedinou výnimkou je protivníkmi a popruh sandále, ktoré by mohli vyzerať trápne.

Ako nosiť legíny pre cvičenie?

Teraz získať legíny špeciálne vyrobené pre tréningy. Avšak, môžete tiež nosiť pravidelné kolená legíny. Či tak alebo onak, len sa uistite, že sú kvalitné a nie je vidieť dovnútra. To môže inak vyzerať veľmi nešikovný s vami byť spotený a robí všetky tie fyzickej aktivity. Vieš čo myslím?

Ako štýl legíny v zime?

Legíny sú požehnaním v zime. Môžete ich nosiť s mikiny, kašmírový svetre a bundy, alebo spárovať ich s topánkami. Tiež, ak žijete v jednej z chladných krajín, musíte mať počul o fleece legíny. Dostať svoje ruky na týchto krás a zostať štýlový ešte teplé zime.

Ako štýl legíny v lete?

V lete sa rozhodnúť pre legíny s mäkšie tkaniny, ako je lycra alebo bavlny. Môžete ich nosiť pod šaty, sukne, šortky alebo dokonca v prípade, že sú po celej dĺžke. Pre členku a kolena dĺžka legíny nosiť im bez rukávov topy alebo len o niečo, ale opäť, uistite sa, že neexistuje žiadna ťavej prst Peeping.

Ako nosiť legíny - pre plussized ženy?

Ak ste krivky alebo spadajú do kategórie plus veľkosti, nie je nič, čo budete musieť robiť starosti s tým. Musíte len aby sa ubezpečil, že horná kryty problémovú oblasť, ktorá je zvyčajne dole brucha až do stehien. Týmto spôsobom možno maskovať zbytočné celuloid pri zachovaní to elegantné a štýlové. Dalo by sa tiež urobiť veľa s vrstvením a pridaním definície do hornej alebo čokoľvek iné, čo je to párovanie s.

Ako štýl legíny pre ženy nad 50 rokov?

Môžete byť zrelé a elegantné, pričom je štýlové, s správny druh oblečenia. Neexistuje žiadna veková hranica pre nosenie legíny. Avšak, držať sa tmavé farby. Black je vaša najbezpečnejšie najlepší.

Vaše telo type, veku alebo postava nemá diktovať oblečenie nosíte tak dlho, kým sú pohodlné vo svojej koži a môže niesť je preč. A pokiaľ ide o legíny, sú požehnaním v prestrojení - jedno riešenie pre všetky vaše módne problémov. Takže, hojdať sa v týchto legíny, všetci! Ešte pokles komentár, ak máte nejaké otázky.

load...