Noviny

10 najlepších tonerov na udržanie bielych vlasov

10 najlepších tonerov na udržanie bielych vlasov

Zaujímalo, ako môžete udržať plynulosť bielych a hodvábne vlasy priamo zo svojho domova? Tento post hovorí o desiatich najlepších tonerov môžete niekedy nájsť na internete, ktoré môžu oživujú svoj biele vlasy a udržiavať svojej kráse! Chceli by ste ich poznať? Pokračuj v čítaní!

1. Panic Semi permanentný Farba vlasov Dream Virgin Snow White Toner:

Tento výrobok získal názory na tom, že najlepšie toner pre bielymi vlasmi tak ďaleko. Je to veľmi dobré pre bielu a blond vlasy a je vynikajúcej kvality. Jedna fľaštička vydrží vám po dobu dvoch mesiacov a musia byť ponechané cez noc po aplikácii. Jedna vec, ktorú si pamätám o tomto produkte je, že môže byť ponechané na vlasy po dlhú dobu. Tiež nezabudnite vždy použiť síranu bez šampón a kondicionér, a zabezpečiť, že voda je studená.

Cena: $ 9

Kde kúpiť: http://www.amazon.com/Manic-Panic-Semi-Permanent-Virgin/dp/B001HNNSIU/ref=sr_1_2?s=beautykeywords=white+hair+toner

2. Wella Color Charm T18 White Lady 1,4 unca:

Tento toner pomáha udržiavať hladké biele a blond kadere z vašich vlasov. Bez ohľadu na to, aké sú vaše farba vlasov je, môžete naďalej používať produkt za účelom získania belšie vlasy. To sedí na vlasoch po dobu 30 minút a funguje ako kúzlo. Boli prijaté celá rada skvelých recenzií. Skús to raz a dajte nám o tom vedieť!

load...

Cena: 6,54 $

Kde kúpiť: http://www.amazon.com/Wella-Color-Charm-T18-White/dp/B000CSYYZM/ref=sr_1_1?s=beautykeywords=white+hair+toner

3. Strieborná Brilliant White Hair Toner:

Tento produkt je veľmi ľahko nanáša a vydrží vám až 30 krát. To vám dáva skvelé výsledky, a to najmä potom, čo vaše vlasy suché. To odstráni žlté a mosadzné tóny a vaše vlasy hladké a biele. Toner je veľmi ľahko kúpiť, a je dodávaný právo na dosah ruky počas niekoľkých dní od objednania.

load...

Cena: $ 26,00

Kde kúpiť: http://www.amazon.com/Brilliant-Silver-White-applications-brassiness/dp/B00Q1K8YA6/ref=sr_1_12?s=beautykeywords=white+hair+toner https: // s-media-cache -

4. La Riche Directions White Toner Semi-permanentná farba na vlasy 88 ml:

Tento produkt funguje najlepšie iba šampónom pH báze. Odtieň kefa funguje najlepšie pre použitie! Biely toner je možné taktiež miešať s inými odtieňmi s cieľom získať jasnejší a lepší odtieň bielej. Avšak si pamätajte, že nikdy v priebehu umyť si vlasy. Opláchnite jemne vidieť výsledky.

Cena: $ 8,99

Kde kúpiť: http://www.amazon.com/Riche-Directions-White-Semi-Permanent-Colour/dp/B001BFRMM2/ref=pd_sim_bt_1?ie=UTF8&refRID=1XW2S7FAEPVVZ93BD1A7

5. Wella Color Charm Liquid Toner:

Tento produkt sa vzťahuje na všetky šedivé vlasy a robí to hodvábna, hladká a biela. Je dodávaný s úžasnou vôňou a liquifuse technológií. Produkt dáva vlasy veľmi lesklý vzhľad, niečo, čo ste vždy chceli.

Cena: $ 5,43

Kde kúpiť: http://www.amazon.com/Wella-Color-Liquid-Lightest-Blonde/dp/B006EN98DC/ref=sr_1_20?s=beautykeywords=white+hair+toner

6. Virgin Snow:

Virgin Snow je ďalší v pohode a elegantný produkt, ktorý zlepší bielej a sexi pramienky vlasov. To zvýši kvalitu a zachovať bohatstvo vašej farbe vlasov. S Virgin Snow, vaše vlasy sa bude svietiť a zostať krásna vždy. Vám prináša Manic Panic, je k dispozícii vo väčšine obchodov on-line, a môže byť ľahko zakúpiť.

Cena: $ 8,99

Kde kúpiť: http://www.amazon.co.uk/MANIC-PANIC-Cream-Formula-Semi-Permanent/dp/B006E5HUP8

7. Clairol Čistý 40 Objem:

Tento produkt bol vyrobený odborníkmi a má úžasnú krémovú konzistenciu ste úplne zamilujete. Uistite sa, že ich použitie s misou, štetcom a aplikačné fľaši. Môžete vidieť výsledky len malá aplikácia.�

Cena: $ 3,59

Kde kúpiť: http://www.amazon.com/Clairol-Pure-White - 40 oz / DP / B0009R35GA / ref = sr_1_25 s = beautykeywords = biela + vlasy + toner?

8. Jerome Russell BBlonde Highlight Spray:

Tento výrobok vám dá rozprávkové upozorní okamžite. To môže byť použitý pre dotykové-up rovnako, a sľubuje, že udržať svoje biele kadere biela a našuchorený. Výrobok je bez vedľajších účinkov a nepoškodzuje kadere v žiadnom prípade. Avšak, pred použitím, že zabezpečí, že vaše vlasy suché. Pretrepte produkt, držte ho po dobu asi 12 až 18 palcov od vášho vlasy a spreje. Vaša kadere bude žiariť.

Cena: $ 7,19

Kde kúpiť: http://www.amazon.com/Jerome-Russell-B-blonde-Highlight-Spray/dp/B000NCPX84

9. N'Rage Bleach A Toner Kit:

N'Rage Beach a Toner Kit vám poskytne dlhotrvajúce výsledky. Je to skvelá kombinácia, ktorá je nutnosťou nákupu. Dobrá vec je, že nie je potrebná žiadna pre-bielenie. Tento produkt sľubuje, že vám ten typ vlasov ste vždy chceli.�

Cena: $ 15,86

Kde kúpiť: http://www.amazon.com/Nrage-Bleach-and-Toner-Kit/dp/B003JN6JZK/ref=sr_1_17?s=beautykeywords=white+hair+toner

10. Semi permanentný farby na vlasy Farba:

Tento produkt je dlhodobý a funguje dobre na všetkých druhoch vlasov. Má úžasné účinky klimatizácie a zlepšuje štruktúru vašich vlasov počas 8 umýva. Vyrábané vo Veľkej Británii, môže vám pomôcť vytvoriť jedinečný odtieň, ak sa vám páči. Objednať teraz a zohnať výrobku hneď!

Cena: $ 4,65

Kde kúpiť: http://uk.ebid.net/for-sale - 5034843001356-la-Riche-smery, semi-permanentné-hair-farebný-bielo-toner - 112629253.htm

Páčilo sa vám čítať tento príspevok? Už ste vyskúšali niektorý z týchto bielych vlasov tonery predtým? Zaslať svoje pripomienky a názory v poli nižšie. Čakáme!

load...