Noviny

Top 10 tvarov obočia pre ázijské ženy

Top 10 tvarov obočia pre ázijské ženy

Ázijské ženy sú známe po celom svete pre svoju bezchybnú pleť, žiarivý vlasy a samozrejme horúce tela! Ak ste ázijského pôvodu, alebo ak záujem o dosiahnutie mladej a atraktívna, ázijského 'vzhľad, potom je treba si uvedomiť, že tieto ženy často ležal veľký dôraz na ich obočie. To pomáha pri vytváraní nádherné a lákavý vzhľad. Existuje toľko obočie tvary jeden mohol skúsiť, aby vyzeral ako horúce ázijské. To najlepšie z ázijskej tvary obočia boli uvedené tu!

Top 10 obočie tvary ázijských oči:

Týchto 10 obočie tvary dokonale fungovať s ázijskými prvkami. A tiež ázijské ženy vyzerať tak krásne s týmito tvarmi obočie. Pozrite sa na ne a vziať krompáč!

load...

1. Pretty Babe obočie:

The Pretty Babe Obočie je ideálny pre ženy, ktoré chcú dať sami veľmi moderný, a pritom jednoduchý vzhľad. Všimnite si hrúbku obočie. Je udržovaný po celú dobu. Nielen, že tento tvar lichotí svoju tvár, ale tiež upozorňuje na svoje funkcie. Ak máte malú tvár, bolo by to byť ideálne pre vás!

2. Inteligentný a elegantný obočie:

Smart a Chic Obočie je určená pre všetkých milovníkov strany vonku. Ak ste vystúpil s niekoľkými priateľmi, zvážte dostať tento tvar hotovo. Avšak, nie som si istý, či je možné to urobiť sám. Uchopiť čiernu ceruzku a vziať za pomoci odborníka. Ak nie, môžete sa tiež pozrieť do pár tutoriálov na YouTube. To iste pomôže dosiahnuť vzhľadu ste boli tak túži po!

3. Korean obočie:

Tento tvar obočia pre ázijské oči je absolútna inšpiráciou pre všetky tie dámy, ktoré chcú vyzerať ako ich obľúbený K Pop Diva. Tvar je jednoduchý, priamy a vyzerá čistý a bezchybný. Napriek absencii krivky, tieto obočie podarí vyzerajú úžasne!

load...

4. Innocent obočie:

Mnoho ázijských žien baví s veľmi nevinné a hanblivý vzhľad na tvári. A to môže byť vykonané s pomocou dobrej kondícii obočie, ako je tento. Spustenie silné a mierne končí tenšie, tento tvar je pomerne zložitý a ťažko robiť. Ale akonáhle ste dosiahli, že nič také!

5. Perfektné obočie:

Ak ste niekoho, kto chce jednoduchý tvar obočia, ktorý vyzerá ideálny na tvári a vyzdvihuje jej možné aj toto je úplne ideálne. Vyzerá to prirodzené a môže byť vykonané ľahko. Všetko, čo musíte urobiť, je sledovať niektoré z výučbových programov nahraných na YouTube a máte hotovo.

6. Jednoduché obočie:

Silné a jednoduché obočia sú trend medzi všetkými ázijských žien. Väčšina žien dáva prednosť tejto podobe, pretože to robí ich tváre vyzerajú atraktívne a príťažlivé. Najlepšie na tom je, že to nie je vôbec ťažké pohľad na klinec. Nemáte mať husté obočie, bude čierna ceruzka stačiť!

7. Silný Asian obočie:

Pre ženy, ktoré rady trochu experimentovať s ich obočie, je to pre nich. To nie je len silný, ale tiež má jedinečnú a zaujímavú štruktúru. Snaží to bude určite zábava!

8. Tmavo hnedá ázijské obočie:

Ak chcete, aby vaše obočie farby zápas s vašou krásne hnedé vlasy, použite túto myšlienku. Pamätajte si, že budete potrebovať hnedú ceruzku tu namiesto čiernej.

9. Krivky ázijské obočie:

Krivé ázijské obočia sú super báječné a elegantné. Ak sa chcete niečo, čo by kládla veľký dôraz na vás, snažte tento nápad!

10. Čisté obočie:

Úhľadné Obočie sú ideálne pre každú koľaj deje dievčatá. Sú jednoduché, elegantné a trendy. Vzhľad vlnovitý sa iste bude, aby vám priniesla veľa pozornosti.

Boli to jedny z najlepších na obočie tvarov pre ázijské oči! Takže, ktorý z nich je vaše najobľúbenejšie? Keby bolo po mojom, ako by som vyskúšať všetky z nich skôr alebo neskôr! A čo vy?

load...