Noviny

4 efektívne spôsoby zvýšenia výšky za 1 týždeň - musí sa prečítať

4 efektívne spôsoby zvýšenia výšky za 1 týždeň - musí sa prečítať

Hľadáte pre prírodné spôsoby, ako zvýšiť svoju výšku počas niekoľkých dní? Páči sa vám chýba sebavedomie a pocit vlastnej vedomej kvôli svojmu malého vzrastu? A už ste sa vzdal všetky nádeje na rast vyšší, pretože ste mimo, vyrastá 'veku? No, dovoľte mi, aby som vás uistiť, že nie ste jediná. Existuje mnoho ľudí, ktorí trpia rovnakým problémom. Ale nebojte sa, tam sú určite spôsoby, ktorými si môžete zvýšiť svoj výšku v za týždeň. Teraz sa to môže zdať ako fikcia, ale je to pravda! Ak chcete byť úprimný, existujú 3 dôležitých vecí, ktoré určujú dĺžku svojho tela: veku, prostredia a gény. Môžete skúsiť toľko, ako je libo, ale musíte vedieť, že ľudia, ktorí sú v súčasnosti vo svojej puberty fáze majú väčšiu šancu na zvýšenie ich výšku, než vy.

Ako zvýšiť výška 1 týždeň:

Tu je niekoľko cvičení, ako zvýšiť výšku do 1 týždňa prirodzene? Postupujte podľa pokynov uvedených tu a budete určite vidieť výsledky:

1. Cvičenie:

Teraz viem, že to môže znieť opakujúce sa a musíte o tom počul znova a znova, ale verte mi, nie je to lož! Cvičenie je najlepší spôsob, ako zvýšiť svoju výšku. Zo všetkých rôznych druhov nich, ten by som určite odporučil je plávanie. Je to vynikajúce cvičenie, ktoré dosiahne dve hlavné veci: po prvé, bude to pretiahnuť svoje miechu a za druhé, bude uvoľňovať hormóny, ktoré sa nakoniec zvýši svoju veľkosť kostí. Znie to dobre, nie?

load...

2. Stretch:

Zvýšiť svoju výšku v za týždeň, budete musieť natiahnuť! Je ich toľko, naťahovacie cvičenia, ktoré môžete urobiť. Dovoľte mi navrhnúť dve z najlepších, ktoré by ste mali určite snažiť získať nejaké palca:

  • Sky Stretch: Toto je jednoduchý úsek a je skutočne efektívna zároveň. Jediné, čo musíte urobiť, je stáť rovno a pretiahnuť tak vysoko, ako je to možné na vaše prsty. Zostať v tejto polohe po dobu 10 sekúnd. Relax teraz. Opakujte 5x.
  • Leg Stretch: Tento pohyb vyžaduje, aby ste si sadnúť a umiestniť obe nohy pred vami. Teraz všetko, čo musíte urobiť, je, natiahnuť ruku a dotknúť prstami bez ohýbania alebo hunching. Mali by ste sa cítiť úsek v tele. Vydržte 10 sekúnd. Odpočívajte. Opakujte 5x.

Preveďte tieto cvičenia 3x denne, aby bolo vidieť výsledky.

3. Jedzte zdravé:

Dobré jedlo nie je len podporuje dobrú pleť a vlasy, ale tiež zvyšuje dĺžku svojho tela v dlhodobom horizonte. Uistite sa, že budete jesť správne množstvo bielkovín, vitamínov a vápnika v pravidelných intervaloch. Jesť dobre podporí rast kostí, keď jej zlý druh povedie k nedostatočným rastom a iné druhy zdravotných problémov. Do niektorých výskumných prác a pripraviť diétne graf. Vždy to funguje najlepšie!

load...

4. Sleep Well:

Spacie správnu cestu bude natiahnuť svoje telo prirodzene. Udržujte svoje nohy tak ďaleko, ako môžete pred vami a položte ruky na vašej strane, zatiaľ čo spí. Pokúsiť sa spať v tejto polohe každý deň. Vždy to funguje. Snažte sa používať vankúš, pretože pokaziť držanie tela pri spánku. To by mohlo byť ťažké na prvý, pretože ste zvyknutí spať s pohodlia svojho vankúše, ale pokúsiť sa na to zvyknúť. Vzhľadom k tomu, zvyčajne trávia 7 až 8 hodín spánku, budete určite chcieť, aby čo najviac z toho!

To sú niektoré z najzákladnejších ale účinné spôsoby, ako zvýšiť výšku v týždni. Pokiaľ si poznačte a dodržiavať všetky pokyny, ste určite bude vidieť výsledky. Ale nakoniec budete musieť vykonať bilanciu so svojím telom! Nemusí byť vysoký ako všetky tie NBA hráčov, ale vaša výška nedefinuje vás, vaša postava robí!

Bol tento článok nápomocný? Podeľte sa o svoj názor s nami v sekcii Komentáre nižšie.

load...