Noviny

Top 10 dizajn Daisy tetovanie

Top 10 dizajn Daisy tetovanie

Sedmokrásky symbolizujú milosrdenstvo, krásu, trpezlivosť, čistotu, nevinnosť a jednoduchosť. Sedmokrásky patrí do čeľade Asteraceae sú súčasťou najväčšej kvitnúce rodine a je známe, že najmenej 4000 rokov. S kvetinovými motívmi, takže sú neoddeliteľnou tetovanie, to je takmer nemožné ignorovať pokorný, ale krásny sedmokráska, u ktorého je univerzálny príťažlivosť. Tieto prvej desiatke sedmokrásky tetovanie pre ženy by vám závislý na sedmokráska tetovanie, rovnako ako milujete kyticu sedmokrásky.

Top Ten Daisy Tetovanie pre ženy:

1. Ying a Yang Daisy:

Toto tetovanie sedmokrásky obsahuje symbol čínskeho Jing a Jang k vytvoreniu ohromujúci vplyv. Pre tých, ktorí si nie sú vedomí, symbol čínskej Ying Yang av stredu sedmokrásky symbolizuje čínskej filozofie, že u všetkých dobrých vecí, je tu zlé a pre všetky zlé veci je trochu dobré. Je dokonale zobrazený pomocou čierneho kruhu v bielom priestore a bielym kruhom v čiernom priestore.

load...

2. Viac Daisies:

Toto tetovanie účinne zachytáva tri sedmokrásky z troch rôznych uhlov, pozrime sa bližšie a poznačte tučnými čiernymi obrysy. Toto tetovanie je predovšetkým príkladom toho, ako môžete mať svoj lokálny tetovanie používať sedmokrásky ako dizajn motívom pre tetovanie, použiť farbu výplne v sedmokrásky alebo zväčšiť veľkosť, to všetko závisí na vás.

3. Daisy Tattoo v Bold Black:

To Daisy tetovanie vyniká jednoduchou napriek tomu ohromujúci prevedení. Poznačte si tučným čiernej farby a zložité tieňovanie. Toto umelecké dielo je najlepší na to, čo je, a experimentovať s farbou a veľkosťou, môže ju zničiť. Avšak, budete potrebovať ostrieľaný tetovanie replikovať tento kus umenia tetovania.

load...

4. Farebný sedmokrásky Rameno tetovanie:

Ak hľadáte pre živé farby, ktorý má šoku a hrôzy efekt to Daisy tetovanie je viazaný, aby tento druh reakcie. Tieto farebné sedmokrásky boli úžasne spárované spolu s ruží a motýľ, aby vyzerali ako záhrada vystrihnutá z Edenu.

5. Ultra Ženská Daisy tetovanie:

Je to len prirodzené, že sedmokráska tetovanie je zameraný na ženy. Avšak, toto sedmokráska tetovanie dizajn je veľmi ženský a vyzerá takmer ako kus vyšívanie. Získať tento dizajn vytetované odborníkom na na seba však zostal verný dizajnové cítenie a farebným kódom pre dosiahnutie najlepších výsledkov.

6. Sedmokrásky a Skull Tetovanie:

Ďalšie šokujúce a hrôza dizajn, toto tetovanie má mäkké ženské sedmokrásky a používa to pokrývky hlavy pre tvrdé biť gotickú lebky. Toto tetovanie efektívne symbolizuje dievčenské silu a skutočnosť, že za mäkkú vonkajšej strane ženy, tam je tvrdý nekompromisný sila. Preto je táto sila je pripravený vziať na svete, aj keď to znamená, že dosiahnutie jej koncov s trochou agresivity.

7. Viac Daisies cez rameno Tetovanie:

Toto je ďalší príklad mnohopočetných sedmokrásky je znázornené na jedinom kuse tetovanie. Pozrite sa na zložité tieňovanie prácu, ktorá dáva tetovanie realistický efekt, ktorý je čistý génius. Najlepší replikované ako to je, to tetovanie je najlepšie ponechať až skúseného tetovanie.

8. Jednoduchá Daisy Tetovanie:

Ak hľadáte jednoduchý jemné tetovanie, ktoré je malé a takmer nenápadná, je to perfektné tetovanie, že bude vyzerať dobre napísané na zápästie a členky.

9. Orange Daisy tetovanie:

To Daisy tetovanie vyniká brilantné použitie farieb a jedinečným dizajnom cítenie. Poznačte si, ako oranžové a zlato sa používa ako základný farby pre vytvorenie reflexné záblesk účinok a tiež odvážne čierne obrysy, ktoré účinne obsahovať tento tetovanie.

10. Jemný Daisy tetovanie na brucho:

Väčšina brucho tetovanie môže veľmi často naraziť ako vulgárny však tento jemný tetovanie sedmokrásky účinne zachytáva ženské pôvaby a sex-appeal.

Dúfame, že tento článok o desiatke pekné sedmokrásky tetovanie bolo dosť zaujímavé. Ešte poslať svoj názor, ktorý z nich je vaša voľba.

, Tetovanie pre všetkých 'má 300+ kvetinové vzory tetovanie! Stiahnite si aplikáciu a dať tvar, aby vaše tetovanie nápady.

Obrázok zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...