Noviny

Najlepšie tetovanie zo Strelec - naše top 10

Najlepšie tetovanie zo Strelec - naše top 10

Strelec je znamenie slnka pre ľudí narodených v období od 22. Novembra - 21. December Strelec je ohnivé znamenie a je symbolizované lukom a šípmi. Jupiter má byť vládnucej planétu a to je deviaty znamenie. Strelci sú hlavy silné a sebavedomé ľudí, ktorí stále hovoria ich myseľ.

1. Šípka tetovanie:

Vzhľadom k tomu, šíp je neoddeliteľnou súčasťou znamení zverokruhu strelca, mohli by ste si to vytetovať na ruku vykresliť kus vnútorné ste na vonkajšej šupke. Šíp môže byť tiež symbolom toho, ako odhodlaný a cieľ orientované ste. Dalo by sa to tetovanie na zápästí alebo za uchom.

2. Luk a šíp Tetovanie:

Luk a šíp je tradičný symbol znamenie zverokruhu. Tie by mohli mať veľmi jednoduchý dizajn alebo zložitejšie jeden, aby sa obe luk a šíp vyzerajú realisticky. Efekty ako imitácia dreva alebo 3D efektom bude, aby vyzeral život tetovanie podobne.

load...

3. Centaur Tetovanie:

Kentaur je mýtické zviera spojené s Strelca. Je to symbol sily a mágie. Dalo by sa urobiť kentaur vyzerajú realisticky pridaním svaly na neho. Malý kentaur možno vytetovať na dolnej časti chrbta alebo lopatky.

4. Nie Tetovanie:

Strelec je ohnivé znamenie a slnko je najlepšie symbol ohňa. Slnko je obrovská guľa divokou energiou. Keď vytetované na tele, bude to vám pripomenie vašej dôvery a silnej osobnosti, kedykoľvek budete strácať vieru v seba samého.

5. 3 Šípky tetovanie:

3 šípy by skvelé Strelec tetovanie. Dalo by sa pridať umelecké dotyky a farby na to, aby to vyzeralo nádherné a jedinečné. To symbolizuje jednu mindedness smerom k cieľu, rysov, ktoré Strelec vlastné.

load...

6. Strelec Tetovanie:

Ak hľadáte vhodného Strelci tetovanie, môžete zvážiť s slovo inked na vašom tele. To bude vyzerať skvele a sprostredkovať presný význam a vyhnúť sa nesprávnemu výkladu.

7., S 's prepichovacím Arrow tetovanie:

O, S 's šípkou piercing to je veľmi časté Strelec tetovanie. To zahŕňa ako znamenia aj jeho názov. To je tiež veľmi flexibilný tetovanie ako obaja veľkosť písma a farbu možno upraviť. Dalo by sa uvažovať o nutnosti ho na členku alebo zátylku krku.

8. Žena holding Arrow Tribal Tattoo:

Dalo by sa pridať vlastné twist na znamení Strelca by tetovanie ženu chystá nakrútiť. To by mohlo symbolizovať žene silu a ambície v rýchlo sa rozvíjajúcom a konkurenčnom svete. Dalo by sa pridať dotyky farby, aby to vyzeralo umelecké.

9. Oheň Tetovanie:

Vzhľadom k tomu, Strelec je ohnivé znamenie, môžete zvážiť s ohňom vytetované na tele. To by symbolizovať disk a ambície. Dalo by sa tiež vyfarbiť to, aby to vyzeralo realisticky.

Arrow 10. S Word Tetovanie:

Dalo by sa tetovanie na šípku so slovom na svojom tele. Šípka predstavuje vašu znamenia a slovo by predstavovalo niečo špeciálne vo svojom živote, alebo niečo, čo veria v. Slovo mohlo byť meno svojho milenca alebo vaše meno snúbenci. Mohlo by to byť aj niečo, čo držať uzavrieť svoje srdce - ako, nádeje 'alebo, viery'.

Cez 400 Zverokruh Tattoo nápady na jednom mieste je všetko, čo bude niekedy potrebovať, aby tvar vášho tetovanie nápad. Ďalej len, Tetovanie pre všetkých 'app je odpoveď na všetky vaše zmätkov!

Obrázok zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...