Noviny

Produkty Best Pond sú k dispozícii - naše top 10

Produkty Best Pond sú k dispozícii - naše top 10

Ako mnohí z vás, rovnako ako ja, majú spomienky vyrastajú s rybníkom je pleťový krém? Som si istý, že každý z vás musí byť použité výrobky rybník je od chvíle, keď si spomeniete, a dokonca počul príbehy zo svojho milujúci mama o svojej láske k rybníku je. Dnes som zaznamenanie pre vás môj zoznam 10 najlepších produktov Bazény a prečo sú tak slávne.

Ale najprv trochu pozadia o značke samotnej. Rybník je jedným z markízy mien pod záštitou značky Unilever. Podľa internetových stránok spoločnosti Unilever, rybník má bohaté krásu dedičstvo začal už v roku 1846, keď Theron T. Rybník, lekárnik z Utica, New Yorku, ktorý bol zavedený, rybník je zlatý poklad ', čo je vilín based "zázrak produktu." O štyridsať rokov neskôr bola obnovená ako, rybníka Extract 'a v roku 1905, ktorá propaguje začatí rybníka Cold Cream označený vývoj značky na ikonu tváre starostlivosti. Dnes, s viac ako 100 rokov skúseností tvár starostlivosti, rybník je aj naďalej používať najnovšie technológie a najefektívnejších ingrediencií, aby vám produkty s unikátnymi vôňou a textúr k radosti svojho ducha a zmysly.

Zostupuje do top 10 Bazény výrobky Indie, tu je low-dole. Upozorňujeme, že táto zahŕňa produkty uvedené na trh iba v Indii.

Najlepšie Nafukovacie Products v Indii

1. Rybníka hydratačný Cold Cream:

Jeden ikonický produkt, videl som to doma od chvíle, kedy som si spomenúť. Je to skvelý produkt sám o sebe, v tom, že môže byť použitý každý doma. Pre zimy, to je perfektný krém na tvár, na ruky atď svojím podpisom vôní a hladkú, maslový textúry!

load...

2. Pond Gold Radiance Serum:

Môj osobný favorit z rybníka produktovej zostave, to vyhovuje všetky typy pleti a nevytvára kože mastný. Drobné škvrnky zlata vydávané v sére zaujímať, a sérum prináša to, čo tvrdí. Veľmi odporúčam!

3. Rybníka Triple Vitamín Hydratačný krém:

Ďalšie ikonický produkt z Rybník je, Triple-Vitamín telové mlieko je multi-Tasker vo všetkých ohľadoch. Môžete ju použiť ako telové mlieko, ako krém na ruky, ako krém na nohy, na lakťoch a kolenách, atď a najlepšie na tom je, že je super-cenovo!

load...

4. Rybníka Age Miracle Micro-Dermabrázia Kit:

Dermabrasion kit od Rybník je je ľahko použiteľný kit, ktorý niekto môže používať doma, vyleštiť pokožku a získať salon-like, profesionálnych výsledkov s minimálnymi výdavkami. Je dodávaný s masážnou prútika, čo je jedinečné pre tento kit, a ktorá hrá kľúčovú úlohu pri získavaní salon-like, leštená koža.

 [Čítajte: Najlepšie Bazény tváre umýva]

5. Pond sen kvetina Mastenec:

Hit medzi indických žien po dlhú dobu, pri rybníku sen kvetina mastenec okamžite vás prenesie do detstva. Vďaka svojej nevinné, sladké, kvetinové vône, môže byť používaný dievčatá a ženy všetkých vekových kategórií podobne!

6. Rybníka Sandále Radiance Natural Opaľovacie Mastenec:

Unikátny mastenec, ktoré tvrdia, že poskytujú ochranu pred slnkom, toto je ideálny pre miesta, ktoré sú veľmi vlhká a pre ženy, ktoré nepoužiť smotanové krémy v dôsledku potenia, atď.

7.Pond Daily Face Wash:

Jednoduchý face wash v no-bezproblémové balenie na tento jeden účinne čistí pokožku, zanecháva ju úplne čisté a bez sušenia charakter väčšiny ostatných tvárových umýva na priehradkách.

8. Rybníka Age Miracle Tónované hydratačné (prerušené):

Tento jeden produkt bol jav v sebe. Celú tú dobu bolo k dispozícii na trhu, dámy používajú na mdlôb nad ním. Predstavte si, že anti-aging produkt, ktorý hydratuje, chráni vás pred škodlivými lúčmi slnka a poskytuje záruku na škvrny a škvŕn všetko naraz. Teraz už viete, prečo ho všetci milovali? Je smutné, že to bol zrušený z trhov.

9. Age Miracle Day rybníka krém:

Iný jeden z radu Age Miracle, toto je istý výstrel zasiahol po tónované zvlhčovač. To prináša na všetkých nárokov, okrem toho, že neskrýva nedostatky ako TM.

10. Rybníka White Beauty Peel-off Mask:

Táto odlupovacie maska ​​je účinný pri odstraňovaní povrchových nečistôt z kože, takže sa hladký a čistý. To uvoľní póry a necháva pokožku dýchať. Rybníkoch biele kozmetické výrobky majú určite spôsobil rozruch na trhu.

Takže ste sa pokúsil niektoré z týchto rybníkov kozmetické výrobky? Ktoré z nich sú vaše osobné obľúbené výrobky z Rybník je? Podiel v poznámkach nižšie.

load...