Noviny

A kandidáta konverzácia s Vlogger Shruti Anand

A kandidáta konverzácia s Vlogger Shruti Anand

Jedným z najobľúbenejších make-up vloggers on-line v Indii, Shruti Anand bol zdieľanie báječný make-up, henna, a tipy módy prostredníctvom jej filmov od roku 2017. A my vám povedať, že je to B.Tech. Absolvent, ktorý opustil vysokú platenú prácu IT v USA odštartovať jej blog s podporou jej manžela. Byť počítačový nadšenec jej pomohla zvýšiť blog. V súčasnej dobe má takmer tri lakh odberateľov k svojmu kanálu YouTube - I Love indický make-up.

Shruti je presvedčený, že make-up robí vyzerať a cítiť sa dobre. Aj keď sa naučíte nové techniky, sila ich použitia je vo vašich rukách. Ona si kladie za cieľ, aby sa ženy v celej Indii vedomí sily make-upu a naučiť ich základy, aby mohli pestovať svoj vlastný štýl. Ona tiež zavádza cenovo dostupné produkty prostredníctvom svojho blogu - rovnako ako high-end kozmetiky a drogérie make-up.

Siahol som do štúdia, kde som mal rozhovor Shruti Anand v polovici dňa, a že práve dokončil nakrúcanie dvoch účesy. Myslia si, že to nie je ľahká úloha. Shruti bola v animovanom rozhovore s posádkou a bol na poludňajšej prestávke vzorkovanie slávny HYDERABADSKÉ biryani! Usmievavý a prívetivý, Shruti vyžaruje takú pozitívnu energiu, že je to nákazlivé. Pozrite sa na niektoré ukážky z voľne otáčať chatu s Shruti.

load...

Ako to mám rád indický make-up sa stalo?

Bola som nudil, tak som sa rozhodol naučiť umenie make-upu pri sledovaní videa. Moja vášeň ma viedlo k začať s vlastným blogovaním. Môj YouTube užívateľské meno je moja Gmail ID používateľa. Čoskoro som si uvedomil som potreboval značku. Urobil som nejaký výskum a zistil, že ak budete používať slovo, India 'alebo, indický' a, láska ', to bude dobre fungovať ako názov blogu. Tak to je, ako, I Love indický make-up 'začal.

Aké sú vaše najkrajších spomienok, keď sa obzriete späť na vlogging cesty?

Než som začal blogov, tam bolo veľa bloggerov som obdivoval. V posledných piatich rokoch, ako som sa pestuje ako make-up guru a blogger, som dostal príležitosť spolupracovať so všetkými ľuďmi, ktorých som vzhliadol. Stále pravidelne hovoriť a že pre mňa dohnať najkrajších spomienok na mojej ceste.

Najlepšie radu môžete dať milovníkov krásy?

Myslím, že indické milovníkov krásy musieť experimentovať trochu viac. Mentalita je, že ak máte na sebe make-up, to musí byť ružová, a ženy majú tendenciu preháňať s ružovou, na sebe ružové očné tiene, rúž a ružovkasté dohromady. Moja rada by experimentovať s farbou a techniky, a keď to hovorím, musím dodať, že ružová nevyhovuje indický tón pleti, rovnako ako koralové robí. Keď som začal off, tiež som mal veľa ružovej, a potom som si uvedomil, pozrel som tak hlúpy. Keď som sa pokúsil hnedé, okamžite som vedel, že to vyzeralo lepšie na mňa. Od tej doby, ja používam viac hnedé.

load...

Tiež, keď sa spýtate ženu, čo make-up vzhľad ona by radšej, odpoveď by bola, povedzme Katrina Kaif, ale ten pohľad nebude vyhovovať všetkým. Napríklad, nebudem vyzerať dobre, keď som skúsiť make-up Katrina Kaif nosia, ale áno, budem vyzerať pekne, keď sa pokúsim pozrieť Priyanka Chopra. Takže si naozaj potrebujete vedieť, sami seba a vedieť, čo vám bude vyhovovať. Tieto hviezdy majú ľudia výskum na to, čo im bude vyhovovať po celú dobu, ale musíme použiť vlastný úsudok, keď zvolíme make-up.

Aký je váš obľúbený kúsok make-up?

Milujem Kajal, ale myslím, že rúž je môj obľúbený kúsok make-up. Je to tak ľahko použiteľná, a trvá len niekoľko sekúnd. Keď nemáte čas a je potrebné vyraziť, môžete nosiť slnečné okuliare, aby sa postarať o vaše oči, a trochou rúžu bude úplne zvýšiť a zlepšiť svoj vzhľad. Pretože som používať toľko make-up stále, občas som jednoducho nechcú používať akýkoľvek druh make-upu. Rúž nemení svoje vlastnosti, a napriek tomu dokáže pridať nejaké kúzlo svoj vzhľad.

Aký je váš denný režim krása?

Starám sa o svojej koži. Používam Clearsonic čistiť svojej koži a potom použiť sérum. Aj to urobiť každý deň, bez toho aby sa zlyhá. Čo sa týka mojich vlasov, som uterák vyschnúť vlasy. Nikdy som použiť sušič vlasov, pretože moja práca zahŕňa použitie toľko tepla styling nástroje.

Takže používaš Babičkina tajomstvo krásy?

Áno. Domnievam sa, že chemické kozmetické výrobky vám poskytne rýchlejšie výsledky, ale v priebehu času, budú si s pH rovnováhu pokožky. S použitím prírodných produktov z kuchynskej linke môže trvať dlhšie, než sa prejavia výsledky, ale bude efektívnejšie v dlhodobom horizonte.

Najdôležitejšie Kozmetický tip tvoja mama ťa učil.

Moja matka má krásne vlasy. Ona šampóny vlasy dvakrát v jednom umývanie, a že robí to hodvábna, hladká a lesklá. Mám teraz robiť to isté. Mám veľmi mastnú pokožku hlavy. Takže umytí si vlasy dvakrát naozaj funguje pre mňa.

Váš obľúbený rysom o sebe ao tom, ako si ho zvýrazniť?

Milujem svoje oči, a dal som odvážny okrídlené vložku. Nemôžem žiť bez Falsies. Ja som im dokonca niesol teraz. Milujem zvýrazniť svoje riasy.

Ako sa vám darí spustenie vlog a starostlivosť o vaše batoľa?

Je nesmierne ťažké. Keď plače, zatiaľ čo ja som natáčania videa, môj materský inštinkt je bežať k nej. Ale potom, musím pracovať. Možno ju naučí, aby sa viac nezávislý, presne tak, ako som. A to nie je o zarábaní peňazí. Neviem, prečo sa svet meradlá ženský úspech tým množstvom peňazí, ktoré zarába.

Pochádzam z dediny, Jhansi, kde si myslia, že make-up je to strata času, a že som plytvanie peniazmi môjho manžela. Ale to bolo s jeho podporou, že som opustil svoju prácu v USA, aby svoju kariéru z toho, čo som naozaj rád. Nikdy sa neobťažoval o tom, koľko peňazí som urobil, a bol rád, že som sa po mojej vášni.

Takže najprv to bolo henna, a potom make-up, čo ďalej?

Vlogging je niečo, čo mám rád, a ja chcem, aby sledovala len toto. Chcem, aby rast. Mojím cieľom je mať milión predplatiteľov. Chcem lepšie. Chcem sa naučiť novšie techniky, a zlepšiť kvalitu, takže môžem učiť ľudí. Chcem byť hlasom, ktorý sa bude pohybovať značky cenovú svoje výrobky nižšia. Ak viac dievčat začať používať make-up, možno dopyt zníži ceny make-up, a aby bolo dostupné.

Rapid Fire Round

Obľúbená farba sezóny: Green - to je môj všetkých čias najobľúbenejší najobľúbenejšie tovaru sezóny: zvýrazňovač od Becca. Jedná sa o zdokonalenie zvýrazňovač, ktorý tiež pridáva správne množstvo lesk. All Time Favorite Rúž: All Fired Up od MAC vašu krásu narýchlo: Kajal, riasenka a rúž Obľúbený maskérka: neviem veľa, ale práve teraz, je to Afsha Rangila * Položky, ktoré sú vždy v taške: hrebeň, telefón, batéria zálohovať, a žiadny make-up!

Takže to bola snímka nášho rozhovoru s elegantným a úprimný Shruti Anand. Jej cesta je inšpiráciou pre mnoho ašpirujúci bloggerov, a pokiaľ ide o jej fanúšikov, ona je najlepší go-to pre make-up!

* Afsha Rangila je Stylecraze je in-house make-up a krása expert. Dalo by sa pozrieť na niektoré z jej príspevkov na www.stylecraze.com.

load...