Noviny

10 najlepších návrhov tetovanie na prsiach

10 najlepších návrhov tetovanie na prsiach

Chcete sa dostať tetovanie vyrobený, ktorá zvyšuje vašu zmyselnosť? Tetovanie na prsiach sa stal zlosť medzi dievčatami v týchto dňoch. Prsníka je najlepšie miesto, aby si tetovanie pre dievčatá, pretože to vyzerá veľmi atraktívne, pôvabné, príťažlivé a fascinujúce. V poslednej dobe mnohé ženy sú stále prsné tetovanie vykonané po tom, čo prežil rakovinu prsníka.

The Best of tetovanie na prsiach vzory

1. Motýľ prsníka tetovanie:

Tetovanie s motýľmi a ďalších rozšírených vzorov stali medzi dievčatami veľmi časté v týchto dňoch. Butterfly tetovanie dať ženský vzhľad a vyzerajú veľmi očarujúce, fascinujúce a hypnotickou. Pridanie farby na tom bude len to atraktívnejšie.

load...

2. Sexy prsia tetovanie:

Chcete urobiť niečo erotické? Získajte krásne tetovanie vyrobený na štiepenie. Tieto tetovanie vyzerajú veľmi sexy a očarujúce. Prsníka tetovanie majú schopnosť priťahovať iní pozornosť veľmi ľahko. A ak je vyrobená z osobných oblastiach, tieto tetovanie vyzerať zmyselné.

3. Sladké prsia tetovanie:

Získať sladké a roztomilé prsníka tetovanie vyrobený zlepšiť svoj vzhľad. Tetovanie na prsiach môže vyzerať veľmi módne a elegantné. Žena, ktorá nie sú brzdí Slovami spoločnosti môžu dostať tieto roztomilé, ženský vzhľad a farebné tetovanie vykonané na ich prsiach.

load...

4. Prsníka tetovanie povedomia rakoviny:

Chcú šíriť povedomie o rakovine prsníka? Dostať tetovanie je rakovina prsníka povedomia napustené. Nielen, že tieto tetovanie vyzerať zarážajúce, ale bude tiež pomáhať v šírení povedomia medzi ostatnými. Rôzne vzory sú k dispozícii a môžete si vybrať ten, ktorý sa vám páči.

5. Tetovanie prsníka kvetnaté:

Prsné tetovanie s rôznymi kvetinovými vzormi vyzerajú veľmi očarujúce. Získanie kvetnaté prsia tetovanie uskutočnenej je perfektný nápad pre ženy, a to najmä v prípade, že hlavný tetovanie je estetický dojem.

6. Citácia prsníka tetovanie:

Citát prsníka tetovanie vyzerá veľmi očarujúce a pútavý. Môžete dostať nejakú ponuku svojho výberu vykonaného na koži. Získanie citácie súvisiace s rakovinou prsníka alebo iných zaujímavých citátov vytetovaný na prsiach je dobrý nápad rovnako.

7. Funny tetovanie prsníka:

Chcem robiť niečo iné? Pri pohľade na inú tetovanie v miestach, kde to vyzerá veľmi atraktívne? Získať smiešny tetovania vyrobený pri prsníku. Tieto tetovanie vyzerať úplne odlišne, šikovný a veselý.

8. Červená stužka tetovanie:

Červená stužka určuje rakoviny prsníka. Stále viac a viac žien sa viac začínajú tieto pásky vytetované v blízkosti ich prsia šíriť povedomie o rakovine prsníka u ľudí po celom svete. Tieto červenú stužku nevyzerá sexi, ale hrajú dôležitú úlohu pri šírení povedomia.

9. Designer prsníka tetovanie:

Milovať krásne vzory? Chcete sa dostať to vytetovať na prsiach? Je to naozaj skvelý nápad. Tieto tetovania sú veľmi oko chytľavé a pridá veľmi zmyselný nádych váš vzhľad. Získať krásne vzory vyrobené a dokonca môžete pridať farby, aby sa to viac zarážajúce.

10. Celtic prsníka tetovanie:

Chcete sa dostať niečo iné vytetovať na prsiach? Tieto uzol pracovné návrhy sú veľmi atraktívne a odlišný. Keltské prsníka tetovanie sú veľmi dobrý nápad, ak hľadáte pre prsníka tetovanie, ktoré budú ohromiť! Ľudia sú stále tieto tetovanie vykonané po tom, čo podstúpil prsníka operácie po rakovine prsníka.

Áno, ktorý z týchto návrhov je vaša obľúbená? Napíšte nám komentár!

Nájsť tisíce tetovanie nápadov pre ženy na tetovanie pre všetkých.

Zdroj obrázku: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...