Noviny

10 Designérske tetovanie tetovanie

10 Designérske tetovanie tetovanie

Tetovanie prichádzajú v širokej škále tém, aby zahŕňala rozmanitú škálu ľudských emócií. Zvláštne kategórií tetovanie objavili ktoré symbolizujú špecifická, ale vzájomne prepojených emócií. Om je univerzálny hinduistický symbol a je to prvý slabika v každom modlitbe. V hinduistickej mytológii, Om symbolizuje vesmír a konečný realitu a je zdrojom všetkého stvorenia a života. To predstavuje 3 aspekty boha: Brahma, Višnu a Šivu. Om nás vedie z nereálnosti ku skutočnosti, z temnoty ku svetlu a od strachu zo smrti k poznaniu reality. Zvuk Om je pomalý, upokojujúce spev, ktorý sa používa pre spievanie duchovných textov a používa sa pre meditáciu účelu, pre pokoj poskytuje.

Získanie Om tetovanie vyjadruje pochopenie našich primitívnych a starovekých univerzálnych princípov. Permanentný farbenie tohto symbolu znamená náš afinitu k jednotiaci silou a je vhodná preprava našej posvätné a nadčasové vedomia. V tomto príspevku, budem zoznam niektoré z najlepších tetovanie predstavovať OM v jednolôžkových a farebné vzory.

Najlepšie Tattoo vzory Om

1. Táto jedna z om tetovanie pre ženy vyzerá veľmi elegantný a je nafarbený na hrudný kôš tejto dámy. Tetovanie pokrýva celý hrudník a obrovský Om je napustené s čiernou, v kombinácii s kvetmi a konáre s lotosového kvetu na dne. Tento je skutočne jedným z najlepších tetovanie OM.

load...

2. Toto tetovanie je umiestnený na zátylku a vyzerá veľmi štýlovo. Môžete vidieť ružové plátky s jemnými odtieňmi modrej make-up a lotus s OM napustené v ohnivej oranžovej stredu kvetu. Žiarivé odtiene ružovej, fialovej a oranžovej sú určite upútať pozornosť divákov.

3. Táto Om tetovanie je štylizovaný so silnou tečúcou línie a je nafarbený modro. Čierne obrysy dokončenie projektu. Jednoduchý, ale elegantný tetovanie dizajn pre každého.

load...

4. Om tetovanie sú často odbitý s obrazom Pána Ganesh. V tomto tetovanie, Lord Ganesh drží lotos v jeho kufri, zatiaľ čo zvyšok tetovanie sa vykonáva v hlbokej čierne písmo. Krivky slonej hlavy a oblúky Om prúdiť do seba celkom prirodzene.

5. V tomto prevedení, symbol Om napustené je nafarbený v pevnej čiernej, pretože sedí obklopený jemnému vzorované lístkov. Toto tetovanie pokrýva podstatnú časť rúk, ramien a hrudníka. Sanskrit mantier rám vzory v tejto obrovskej tetovanie dizajn, ktorý prispieva k jeho kráse.

6. Om tetovanie v kombinácii s Lotus, staroveký symbol hlboké vedomie a krásu je často používaný. Jemné odtiene lotosu v oranžovej a zelenej pozadie v tejto farebnej tetovanie ukazuje Om stúpajúce zo srdca lotosu.

7. Tvar Om spája s tvárou usmievavá Shiva v tejto modernej indickej nápadom. Toto tetovanie symbolizujú mier a prosperitu, a to v kombinácii s Om ponúka pokojnú myseľ a telo.

8. Om symbol dodávaný spolu s sanskrte písaný okolo kruhu v tomto jedinom farebnom tetovanie. Om zarámovaný v kruhovej rade Sanskrit spevov symbolizuje večný kolobeh života.

9. Táto stredne veľké Om symbol napustené v flow čiernymi vzormi a krivky vyzerá krásne na vedľajšej žene krku. Pozrite sa na elegantných dlhých radoch a kriviek vykonané symbolu Om v tomto tetovanie.

10. Toto tetovanie design vyzerá veľmi podobne ako naše tradičné mehendi návrhov, ktoré uplatňujeme na našich rukách a nohách. Tento návrh sa vzťahuje na celý časť nôh kde je Om umiestnených v centre tohto tetovanie design, vnútri plne kvitnúce lotosu, ktorý je ďalej obklopený indických tradičné motívy. Kiež by to bolo napustené na nejaké iné časti tela a nie nohy, ktoré by ďalej rozšírila svoju krásu.

Om tetovanie svet je plný mnohých prevedeniach! Ale to sú naše obľúbené tak ďaleko! dajte nám vedieť, ak budete súhlasiť. Stačí kvapka komentár.

Ďalšie tetovanie nápady pre vás sú tu na tetovanie pre všetkých Android App.

Zdroj obrázku: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...