Noviny

Najlepšie tetovacie vzory - naše top 10

Najlepšie tetovacie vzory - naše top 10

Zápästie tetovanie sa stali bežné u ľudí, ktorí chceli ísť pre malé tetovanie. Najlepšie Výhodou je, tieto môžu byť skryté veľmi ľahko, a preto sú veľmi bezpečné pre prácu. Tento článok vám niektoré z najpopulárnejších designov zápästia tetovanie.

Top 10 zápästia Tetovanie

Majme pohľad na to najlepšie tetovanie na zápästí. Dúfam, že sa budete určite radi športové jeden z nich.

1. Slnečných hodín Tetovanie:

Slnečné hodiny sú veľmi známe a symbolizuje silu, zdroje a charakteru jedinca. Tie môžu byť použité ako tetovanie na zápästí v mnohých atraktívnych dizajnov.

load...

2. Half Moon Tattoo:

Half Moon je zmysluplný návrh, ktorý predstavuje prírodu a viery v človeka. Mesiac po dlhú dobu bol používaný vykresliť pokojnejšie stranu osôb povahy. Tie môžu byť ľahko umiestniť za zápästie tetovanie na rukách a zachytáva mierové povahe človeka.

3. Pásky Tattoo:

Nový trend s tetovaním je šport krásny pásky určený tetovanie na zápästí. Vyzerá to veľmi krásne, ale jednoduchý a ukazuje svoju krásnu a krásny stranu cez tetovanie. Ak ste dievčenskú dievča na obdiv ružové vo vás, potom je to správna voľba pre vás!

4. Mehendi tetovanie:

Ľudia, ktorí nemajú radi používať celý ruky alebo nohy pre použitie mehendi vzory sa môžu rozhodnúť pre zápästie tetovanie. Tieto mehendi tetovania sú veľmi užitočné pre deti, ktoré nemajú trpezlivosť dostať mehndi urobiť na svoje ruky, alebo tých, ktorí majú tendenciu zničiť tým, že hrá hneď potom, čo si to urobiť!

load...

5. Abeceda tetovanie:

To je veľmi bežné, že ľudia získať prvý alebo posledný abecedu ich manžela, dieťa je, mená priateľka / priateľ, alebo dokonca ich vlastnými menami nafarbený na svojom zápästí. Rozkladá menej priestoru a pritom neprekračuje un-si všimol. Ak malé tetovanie sú vaším cieľom, potom je to presne to, čo môžete urobiť! Tento druh zápästia tetovanie sú osobné a blízko k srdcu.

6. Láska Symbol Tetovanie:

Mnoho láska symboly vojde do oblúka zápästia a líči lásku k niečí blízkym. Srdce symboly, správy môžu byť použité v tomto tetovanie s mnohými atraktívnych designov.

Tetovanie 7. Správa:

tetovanie správ sa používajú na vyjadrenie svojich vnútorných emócií a pocitov. Tieto tetovania hodí veľmi dobre na zápästie, a preto môže byť použitý ako efektívna tetovanie.

8. Best Friend Tetovanie:

Priatelia ukázať ich puto tým, že sa na zápästí tetovanie, že keď uzavreté / kombinovať, aby sa jeden tetovanie s význam, ako je uvedené vyššie. Jedná sa o moderné tetovanie formu aj pre páry, ktoré chcú preskúmať tetovanie.

9. Kvetinové tetovanie:

Tieto návrhy sú vždy v móde, pretože sú farebné, zmysluplné, atraktívne a môžu byť použité v mnohých formách na zápästí.

10. Zvieratá tetovanie:

Niektoré roztomilé obrázky zvierat, ako sú motýle, králiky, pugs sú obyčajná umelecká forma v tetovanie. Vyzerajú roztomilo a predviesť starostlivú povahu človeka športových také tetovanie. Ako môžete vidieť tieto malé, jednoduché a atraktívny dizajn sa perfektne hodí na zápästí. Oni tiež vyzerajú krásne, moderné a sú menej bolestivé dostať nafarbený.

Teraz už viete, kde musíš pozrieť, keď sa chcete dostať na zápästí tetovanie!

Označte svoju vieru s, tetovanie pre všetkých '. Tisíce inšpiratívnych nápadov, ako urobiť zadosť za to, čo veria.

Hľadal ďalšie nápady? Nájsť tie najlepšie tetovanie na, tetovanie pre všetky App '!

Obrázok zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...