Noviny

10 Nápady na tetovanie duchovného Ježiša

10 Nápady na tetovanie duchovného Ježiša

Ježiš Kristus je ústrednou postavou kresťanstva. Takmer každé náboženstvo uznal jeho učenie ako múdry a pokorný. Pre tých, ktorí chcú tetovanie Ježiša na svojom tele, tu je niekoľko návrhov.

1. Ježiš Tetovanie:

Dalo by sa tetovanie Ježiš sám na svojom tele. Mohol by si ho tetovanie ako symbol nádeje a viery. Tiež môžete pridať farby, aby to vyzeralo realisticky. Ak chcete, celé telo tetovanie, môžete to urobiť na chrbte alebo trupu. Dalo by sa tiež zvážiť, tetovanie celú pažu.

2. Ukrižovaný Ježiš Tetovanie:

Ježiš bol zradený jedným zo svojich apoštola Judáša, a ukrižovali na drevený kríž. Tetovanie Ježiš ukrižovaný nie je symbolická bolesti a utrpenia, ale nádej, pretože Ježiš bol vzkriesený. Tetovanie na ukrižovaného Ježiša vykresľuje toleranciu a vieru.

load...

3. Ježišova tvár Tatto:

Dalo by sa tetovanie Ježišovmu tvár rukami alebo zadnej strane. Jednalo by sa o znázornenie vašej viere a vieru v moc dobré. Ježiš kázal pokore a toleranciu a že jeho tvár nafarbený na svojom tele vás každý deň pripomínať všetky jeho učenie.

4. Kríž Tetovanie:

Tie by mohli mať kríž tetovanie na akúkoľvek časť tela, aby časť Ježiša s vami. Boh žije v každom z nás, a to tetovanie by bola viditeľná pripomienka, že keď stratíte vieru alebo sú na pokraji vzdať.

5. Ježiš Názov Tetovanie:

Ak nechcete veľmi opisný tetovanie, ale chcú udržať pripomenutie svojej viery s vami, mohli by ste tetovanie Ježišovo meno na ruky. Dalo by sa vytetovať jeho meno na zápästí ako popová hviezda Katy Perry urobil. Dalo by sa tiež tetovanie to v akejkoľvek farbe, ktorú chcete.

load...

6. Načrtol ryby Tetovanie:

Legenda hovorí, že kedysi Ježišovi privádza cez päť tisíc ľudí s len päť chlebov a dve ryby. To je považované za jeden zo svojich zázrakov. Dalo by sa tetovanie obrys ryby vám pripomenúť, že zázraky existujú a že Boh pomáha všetkým, keď naozaj potrebujete.

7. Jesus & Fish Tetovanie:

Spolu s rybím obrysom reprezentovať zázraky Ježiša, mohli tiež získať jeho meno vytetovať. To by bolo jasné posolstvo a pripomienkou Ježišovho učenia a princípov. To vám tiež pomôže veriť v Božiu moc, keď máte pocit, nechať na holičkách, alebo skeptickí svojej existencie.

8. Matka Márie s Ježiškom Tetovanie:

Dalo by sa tetovanie matka Mária dieťatkom v náručí. To vám pripomenie viery, nádeje a každý deň viery. Tie by mohli mať toto tetovanie na chrbte a trupe a tiež pridať dotyky farby, aby to vyzeralo realisticky.

9. Písmeno, J 'tetovanie:

Mohol by si mať písmeno, J 'vytetované na ruke. To vám každý deň pripomínajú Ježišovo. Toto tetovanie je veľmi flexibilný, ako to môže byť napustené na akúkoľvek časť tela a v akejkoľvek farbe, ktorú chcete.

10. Ježiš sa svätožiarou Tetovanie:

Ježiš môže byť vytetované na tele so svätožiarou okolo hlavy. To vám pripomenie, aby vieru v neho a všetkých jeho právomocí.

Ďalšie také kategórie na, tetovanie Android App '

Obrázok zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...