Noviny

Najlepšie návrhy Peacock Rangoli - naše top 10

Najlepšie návrhy Peacock Rangoli - naše top 10

India je národný vták, Peacock je najviac známy pre svoje žiarivé a farebné peria zložené z modrej, zelenej, žltej atď Je to krásny pohľad, keď sa Peacock zdvihne jeho perie vo šťastie. My Indovia vzali inšpiráciu pre ďalšie generácie z tohto krásneho vtáka, a to môže byť videný odraziť v našom Rangolis.

Peacock rangoli Designs

Tu sme vybrali niektoré z najlepších rangoli vzorov inšpirovaných pávy. Vieme, že mnohí z vás nie sú príliš zvyknutí robiť rangoli, takže sme zahrnuli niekoľko jednoduchých rovnako.

1. Jedná sa o veľmi krásny páv rangoli dizajn s farebným obrazom Peacock uskutočnenej na bielom pozadí. Milujeme kontrast farieb vytvorených. Tieto návrhy sú vykonávané veľmi krásne a nemajú veľa detailov. Takže s trochou praxe, môžete tak urobiť tento design.

load...

2. Tento je pestrejšia vzor než ten prvý. Svetlé a výrazné farby tu používané ako žlté, ružovej, zelenej a modrej, aby to veľmi zvláštne. Dizajn je veľmi extravagantné a bude potrebovať dobré znalosti získať skončiť takto. Osobitnou črtou sú oceľové nádoby naplnené kvetinami.

3. Tu je krásny a farebný z rangoli pávích vzorov s jasnými farbami. Jasná modrá tu použitý robí to vyzerať úplne unikátne a jasný. Robí tento štýl Rangoli určite dostanete veľa komplimentov. Milujeme jedinečný štýl dizajnu taky.

load...

4. Tento návrh je jasné, ale biele vzory na hraniciach, aby bolo veľmi triezvy. Dizajn je veľmi vhodný pre všetky funkcie domu a bude vyzerať veľmi krásne so svojimi žiarivými farbami. Jasné kontrastné farby použité v tomto dokumente sú krásne používajú.

5. Ten je krásny rangoli konštrukcie zachytávajúce krásne farebné perie. Tento dizajn je jednoduchý, ale bude pokrývať veľkú plochu. Táto konštrukcia môže byť vykonané v každom rohu domu a bude určite získať veľa komplimentov.

6. Ten je variantom vyššie uvedeného jedného. Použitie farieb je odlišná od vyššie uvedenej a tu vidíme viac oranžovej, modrej a fialovej kráľovskej. Hlavným lákadlom sú tu krásne perie znova s ​​farbou a skutočnou kvetinu použitý na vetve.

7. Takže vy všetci tam, ktorí uvažujú tieto vzory sú spôsob, ako okolo ich zručností v predkladáme tento návrh, ktorý je tak jednoduché, dokonca aj tie s minimálnou znalosťou bude schopný to urobiť. Táto konštrukcia používa svetlé farby, ale nemá žiadne zložité vzory. To je ďalší z favoritov v rangoli návrhov páva.

8. Tak je to jedinečná rangoli páva. Jasne žltá základňa a modrá páv telo Zdá sa, že kontrast medzi sebou. Táto konštrukcia využíva mnoho detailov, ktoré by boli príliš ťažké pre nových umelcov, ale my jednoducho milujú iný spôsob, akým Feathers sú prezentované a my sme radi ruže používané ako vonkajšie hranice rovnako.

9. Tu vidíme dva pávie návrhy urobil čelom k sebe. Perie sú vykonávané s podrobnosťami a celá späť kvapka je udržiavaná veľmi jasný a krásny. Hranicu sa vykonáva s bielymi kvetmi v kontraste s jasnými farbami používanými. To je tiež ideálnou voľbou, aby sa modfied s prídavkom Diyas ako jeden z páva rangoli vzorov pre Diwali.

10. Ten je veľmi svetlý skutočne a to predovšetkým z dôvodu použitia veľmi farebné odtiene, ako sú zelené a modré. Ale na rozdiel od väčšiny farebných rangoli návrhov z tejto kolekcie, perie nie sú hotové s veľmi podrobne, ktorý robí to veľmi jednoduché pre začiatočníka to skúsiť.

Aký je váš obľúbený medzi nimi? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie.

load...