Noviny

Top 25 najkrajších bielych kvetov

Top 25 najkrajších bielych kvetov

Biela je považovaná za záväznú a reflexné farby, pretože odráža všetky svetlá a pôjde dobre s akúkoľvek farbu, rovnako ako čierne alebo šedé farbe. Biela farba symbolizuje pokoj a čistotu a predstavuje nebeské a zbožné city.

Biele kvety sú často uvedené ako symbol čistoty, pokory, ocenenie, nevinnosť a vyjadrovať pravdivé, čisté a otvorené srdce. Prináša ľahkosť a jas na život príjemcu.

Biele kvety sú často používané na svadby a Nepoškvrneného počatia. Tie sa týkajú čistoty a dokonalosti a sú používané nevesty a panien sprostredkovať skromnosť, krásu a nevinnosť. V rovnakej dobe, biele kvety sú tiež použité v pohreboch ponúknuť sústrasť a symbolizovať najvyššiu Božie svetlo a všemohúci.

load...

1. White Rose:

Biela ruža kvety symbolizujú krásu a predstavujú verný a mladú lásku. Biela ruža sú naplnené spiritualitou a stať čistota, nádeje a cnosť. Sú tiež považované za symbol tajomstva, pretože ich diskrétnosť. Oni tiež symbolizovať úctu a často sa používajú pri pamätnej služby a pohreby.

2. Biely Lily:

Táto krásna ľalia ústi do klasického kvetu odhalil pútavý vápenné bielych okvetných lístkov. Ich jedinečný tvar a čistý kvet farby sú úžasné stvorenia, ktoré nevesty často volia pre svoje svadby. Zvyšuje hodnosť kytice pri použití v aranžovaní kvetín. Biela ľalia symbolizuje čistotu a panenstvo.

3. White Calla ľalia:

White Calla ľalia je veľká rúrka v tvare kvetiny, ktoré sa opiera o dlhú a hladkým stonkou a symbolizuje, kráse '. Tieto biele alebo krémové ľalie sú dobre známe pre svoju ohromujúci krásu a nevinnosť. To je tiež veril, že biela kala je symbolom Ježiša vzkriesenie, jeho trubka ako tvar znamená víťazstvo. To je tiež spájaný s anjelmi, symbolizujúce božské čistotu, svätosť a vieru.

load...

4. Biela orchidea:

Biela orchidea nie je tak časté ako farebné jeden a je považovaná za najvzácnejší typ orchidey. Kvetina vyzerá veľmi elegantné a čisté a vyniká v každom aranžovanie kvetín robiť to vyzerať exotické. Biele orchidey stojí za čistotu, nevinnosť, cnosť a božskej krásy. To je často považované za symbol elegancie a pôvab a určite obliekať akékoľvek svadobnú kyticu.

5. Biele tulipány:

Tulipány sú jedným z najobľúbenejších kvetín na svete a sú absolútnou krásu očí. Biele tulipány jarné kvety, ktoré symbolizujú teplo, krásu a nové začiatky. To je ideálna pre každú príležitosť a predstavuje čistotu, odpustenie a pokoj. To je často dávaná ako symbol odpustenie, tak darovanie týchto kvetov môže byť ideálny spôsob, ako sa ospravedlniť niekoho. V reči kvetov, to znamená, tvrdí spôsobilosť '.

6. White Carnation:

Biele klinčeky sú jednoduché a sofistikované klasické kvety s zdravú a extravagantný vzhľad. Biele klinčeky sú 3 typy, ľahký a pravidelné karafiáty s veľkou kvetu na vrchole stonky, ostrekovacie tie s menšími kvetmi a krátkymi alebo trpasličie tie, ktoré majú jednu kuželku s niekoľkými kvetmi. Biely karafiát kytice s jeho božskej krásy je ideálny pre Deň matiek oslavy a svadby. Biele klinčeky stojan pre dokonalé lásky a nevinnosti.

7. Biela Gerbera Daisy:

Gerbery s ich rozšírená kvety sú lavishing kvety, ktoré boli obdivované pre svoju krásou. Bledé biele kvety, doplnená čiernou stredu žiarovky a zelený stonka robí to vyzerať veľmi nádherne. Tento veselý kvety rozjasní niektorého deň a zdvihnúť náladu ľudí v poriadku niekoľkých sekúnd. Biela Gerbery stáť sentimentálny jasnosti a krásy.

8. White Hibiscus:

Biely ibištek je dych -taking krásna kvetina, ktorá sa používa nielen pre dekoratívny účel, ale je tiež používaný pre svoje liečivé vlastnosti a liečiť choroby. Biely ibištek symbolizuje čistotu a hnojenie a znamená, chopiť sa príležitosti 'v jazyku kvetín.

9. White Hydrangea:

Hortenzie je snehová guľa v tvare kvetiny, ktoré vyzerá ako biele cukrovej vaty na špajli. To sa skladá z malých bielych kvetov s ľahkým modrým loptou v stredu. Biela hortenzie je predovšetkým vhodný pre záhrady, ale občas tiež použité pre kytice účelom usporiadania. Biela hortenzie je symbolom priateľstva a oddanosti a predstavuje hlboké porozumenie.

10. White Daisy:

Biele sedmokrásky sú nevinní, ktorí hľadajú jednoduché kvety, ktoré sú často používané ako svadobné kytice, dekorácie pre účely a ako sympatie kvetín. Krásne biele kvety symbolizuje nevinnosť a čistotu, jednoduchosť a nové začiatky. Biele sedmokrásky sú tiež považované za tajné kvetu a skryť tajné milostné správy v jazyku kvetín.

11. White Narcisy:

Biela narcis je známy ako stúpajúca kvetina všetkých čias a oznamuje znovuzrodenie prírody. Tento úžasný kvetina má božskú krásu a čaro v sebe a symbolizuje priateľstvo a nové začiatky. Biela narcis je 10. Výročie kvety a reprezentuje znovuzrodenie a tiež nešťastnej láske. To je tiež znakom bohatstva a šťastia a darovanie kytice bielych narcisov je veril priniesť šťastie a budúce šťastie k prijímaču.

12. Magnolia Flower:

Magnolia kvetina je veľmi populárny v USA a je oficiálny štátny kvetina Mississippi a Louisiana. Tieto kvety nemajú lístok ako ostatné kvety, namiesto toho majú plátkov miesto lístkov. Všeobecný význam Magnolia je ženský sladkosť a krásu a odráža húževnatosť, zatiaľ čo biela Magnolia je skratka pre čistotu a dokonalosť.

13. Jasmine Flower:

Tento nádherný kvet s neodolateľnou vôňou sa používa len zriedka na ozdobu účelu sa používa hlavne v kozmetickom priemysle a parfuméria pre svoje nádherné vône. Tento kvet symbolizuje prílohu a zmyselnosť, zatiaľ čo malé kvety jazmínu symbolizuje skromnosť, pôvab a eleganciu.

14. Konvalinka:

Tento nádherný malý jarné kvety odráža krásu a vznešenosť a sú pestované hlavne pre ich vôňu, ktorá sa používa v priemysle parfumu. Tento zvon v tvare kvetiny znamená návrat šťastia, a je používaný ako symbol pokory v náboženských obrazov pre jej spojenie s Kristovým druhým príchodom.

15. Camellia:

Táto exotická drahé a čerstvo vyzerajúce kvetina vyjadruje oddanosť mladého milenca do druhého. Okvetné lístky z kvetu stať ducha dámy a držiteľ lístkov predstavuje mladý muž a ochranca dámu. Prichádzajú v rôznych rôznych kvetov, z ktorých každá nesie iný význam. White Camellia znamená, si roztomilý ', v jazyku kvetín.

16. Japanese Anemone:

Japonský sasanka je pohár v tvare kvetiny, ktoré prichádza len v dvoch odtieňoch ružovej a bielej. Predpokladá sa, že sasanky vyskočil zo sĺz Afrodity, keď truchlil nad smrťou Adonis. Sasanky nesie pozitívne aj negatívne význam. Stojí za opustil, pretože sa objavili od Aphrodite sĺz, zatiaľ čo v rovnakej dobe, to je veril k ochrane proti zlým a smoly.

17. Cup Flower:

Pohár kvety prichádzajú v bielej farbe. Tento kvet je pôvodom z východnej a strednej Severnej Amerike. Táto každoročná kvetina má trojuholník zubaté listy.

18. Shasta Daisy:

To je jeden z najviac veselých kvety s bielymi okvetnými lístkami a slnečné žltej centrami takže je ideálny pre letné svadby. Podľa kvet symboliky, Shasta sedmokrásky znamená lásky, čistoty a nevinnosti. Existujú aj iné významy, rovnako ako lojálni lásku, trpezlivosť, krása a tajomstvo medzi dvoma ľuďmi.

19. Výročná Vinca:

Vinca, známa z Madagaskaru zimozeleň alebo myrta, je krásne lesklé kvet so zelenými listami. Ročný Vinca je tanierik v tvare kvetiny na nasýtené odtiene červenej, ruže, ružové a biele. Biela odroda vyzerá najlepšie zo všetkých, a je často používaný na dekoráciu účel. To je skratka pre priateľstvo a vernosti.

20. Kráľovnej Anny Lace:

Kráľovnej Anny čipka má svoj pôvod v Európe a bol daný tento názov vzhľadom k svojej krajkové vzhľad. Kráľovnej Anny čipka, je tiež známy ako vtáčie hniezdo, biskupa čipky, mrkva medzi rôznymi inými menami. Tento dáždnik v tvare zhluk krajkové kvety vyzerajú celkom jedinečný a odlišný od iných kvetín. To znamená, útočisko 'v jazyku kvetín.

21. Iris:

Tento čerstvý biely kvet je typický jarný kvet s lístkami je delikátna otvorila úplne odhaliť žlté hrdla najvzdialenejších lístkov. Tento pekný biely kvet je často používaný v svadobnej kytice, stolný vrchol a aranžovanie kvetín.

22. Datura:

Táto trubka v tvare kvetiny je vysoko voňajúce kvetina, ktorá sa otvorí pri zotmení a zatvára za úsvitu. Má duchovnú históriu, kedy bol použitý v pri štúdiu Vajramahabhairava-tantry, tantrické textu, ktorý vypracoval bohoslužby a liečebné použitie.

23. Iceberg Rose:

Ice berg ruža je klasický pohár kvetina, ktorá obsahuje rad lístkov. To je takmer tŕňom menej kvety, a preto je ideálnym miestom pre svadobné kytice. To symbolizuje nevinnosť, duchovno, súcit, česť a spomienku.

24. White Dahlia:

Tieto Summery kvety sú lalok v tvare kvetiny s čisto biele plátky a svetlú zažltnuté centra. Dahlia, vo viktoriánskej jazyku symbolizuje kvetinu, ktorá prežila. Je tiež symbolom odhodlania a väzby, ktorá netrvá večne. Jedná sa o jednu z najčastejšie používaných kvetov aj dnes v záhradách a kvetinovú výzdobu.

25. White Amaryllis Flower:

Tento krásny a jedinečný trubka ako kvetina má niekoľko bielych kvetov na jednej stonke s nádychom limetky v jeho strede. Tieto kvety sú zvyčajne biele, ružové alebo fialové farby. White Amaryllis kvet symbolizuje žiarivú krásu, čistotu a nevinnosť.

Nie sú tieto biely kvet obrazy sám extrémne fascinujúce? Dúfam, že sa vám páčil článok. Prosím, zanechajte nám komentár.

load...