Noviny

Ako nájsť svoje podpisové vôňu?

Ako nájsť svoje podpisové vôňu?

Chcete sa cítiť ako bohyňa, ale zmätená o tom, čo by ste mali nosiť? Dosiahli ste na správnom mieste! Tento príspevok vám ilustráciou toho učenia o váš podpis vôňu a ako by ste mali hľadať to. Tak to je niečo úžasné, je to tak? Pokračovať a pokračovať so svojím čítanie!

6 krokov Ak chcete zistiť svoj podpis Vôňa:

1. Nájsť niečo, čo sa vám páči:

Kľúčom k nájdeniu dobrej vôňa je proste vyberá niečo, čo sa vám najviac páči. Naozaj, to je všetko, čo má. To môže trvať nejakú dobu, ale aspoň budete vedieť, čo vyhovuje vašej osobnosti a štýl.

Pre Tip: Ak sa pracovný profesionál, nechodí pre niečo, čo je príliš ťažká. Vždy majte na pamäti, počasie. Ak žijete v horúcom krajine, mali by ste si vybrať len produkt, ktorý vám bude trvať dlhšiu dobu.

load...

2. Skúste ľahkú Vôňa na prvý pohľad:

Podľa módnych expertov, je rozumné vyskúšať všetky ľahké vône na prvom mieste. Vodné vône sú dobré, pretože sú vždy čerstvé a sladké. Môžete tiež ísť o osobitých vôní. Vonia veľmi chladné a čisté. Skúste ovocné florals taky. Kto vie? Tie by mohli nájsť svoje obľúbené tu!

3. Nepoužívajte poraziť sami sa:

Výber dobré vôňu pre seba môže byť časovo veľmi náročné. Takže sa nemusíte nútiť sami, ak sa vám nepáči, pár vecí. Stačiť pacient vedieť, že je tu niečo pre vás a vám to bude vyhovovať vpravo. Len udržať ju hľadajú. Tiež otázka sám seba, keď cítite niečo. Skontrolujte, či je vôňa používate vám ľahký a sexy pocit alebo ťažký jeden. Nájdete odpoveď priamo tam.

4. Skúste nie viac ako tri pri cestách:

Ak ste niekoho, kto nemá dostatočné vedomosti o vône, existuje šanca, možno nebudete rozumieť tomu, čo cítite. Môžete obmedziť tým, že páchnuce len tri vône za návštevu. Každá vôňa je potrebné venovať riadnu ranu. Uistite sa, že nie viac ako pracovať na čuchové žiarovky.

load...

5. Pochopiť, čo sa vlastne Voňajúce:

Poďme sa pozrieť na rôzne druhy vôní, takže nabudúce budete nakupovať parfumy, nemusíte dostať všetky zmätené a spracuje ešte.

Smoky:

Ten sa bude cítiť ako cédrové čipy zapálili. Vôňa je stále veľmi sexi. Spálenú out zápas je ďalším príkladom toho, ako táto vôňa vonia.

Zelená:

Tento smrdí svojej záhrade v skorých ranných hodinách v priebehu jari. Pachuť z listovú zeleninu výstrelu je ďalším príkladom.

Aquatic:

Kombinácia 7up pitie a chladnom kúpeli je to, čo nájdete tu.

Oriental:

Tento vonia ako kadidlo. Mohlo by to byť trochu zmrznutý s kombináciou korenia a sladkosti.

Floral:

Ten vám dáva pocit, ako keby ste v kvetinovej záhrade nejakého druhu. Ruže, ľalie, fialky a pivónie je uvedených niekoľko príkladov.

Musk:

To vonia ako bielizeň, ktoré bolo práve vyprať.

Citrusy:

Vôňa pomaranče, citróny a vápno. Často sa cíti, ako keby ste na kúpeľný alebo masážnom salóne.

6. Pochopiť, prečo niektoré vône sú drahé:

Ak zistíte, že starostlivo, vonné látky, ktoré sú lacné bývajú veľmi silná. Niektorí tiež hovoria, že majú tendenciu sa cítiť trochu kovové. Vonné látky, ktoré sú drahé, majú tendenciu byť dlhodobá a musí mať zložitosť srdce.

Teraz, keď viete, ako nájsť svoj podpis vôňu, čo ešte čakáte? Postupujte podľa nasledujúcich krokov a starostlivo zistiť, či je perfektný vôňu pre seba! Skús a dajte nám vedieť o svojej skúsenosti v poznámkach nižšie. Čakáme od vás počuť!

load...