Noviny

Najlepšie tetovanie na mieru - naše top 10

Najlepšie tetovanie na mieru - naše top 10

Teraz dni, kde vôbec sa pozrieme, ľudia sú túžba po mieri. Rodiny túži po mimo familiárna mieru. Národy túžia po mieri medzi krajinami a regiónmi. V dnešnej dobe, keď sa svet je vo vojne so sebou samým, mier tetovanie by bolo nádherné a symbolický tetovanie sa dostať. To by som vám pripomenul, a všetkým, ktorí sa na to pozerať na dennej báze, že mier je pre prežitie veľmi dôležité.

Najlepší Peace Tetovanie

Tu sú niektoré konštrukčné návrhy mier tetovanie. Dúfam, že sa vám budú páčiť.

1. Mier tetovanie s holubica:

Obe znamenie mieru a holubica sú symbolom mieru. To je dôvod, prečo sa jedná o veľké prvky, ktoré kombinujú v mierovej tetovanie. Tetovanie by mohla byť vykonaná v upokojujúcich odtiene a pastelové farby, ako je nebo modré a baby ružovej.

load...

2. Peace farebné explózie:

Predovšetkým kvalita tetovanie je tvorivosť a umelecké krásy. Farebné explózia vyžarujú energiu a vitalitu. Tie by bolo skvelý dotyk dať mierové tetovanie, zvlášť keď daný akvarel efekt.

3. Znamenie mieru hoci správy:

Mierová označenia môže byť inovatívny zvrat vytvorením hranice so správou namiesto liniek. Táto správa by mohla byť niečo v neporiadku s významom alebo plnené slová láskavosti a súcitu. Táto správa by však nemal byť krutý, pretože to bude odrádzať účel.

4. Mickey Mouse infúzii mier tetovanie:

Mickey Mouse je najznámejší Disney charakter. Dalo by sa spojiť Disney karikatúry tetovanie a mieru pridaním znamenie mieru s Mickey Mouse hlavy. Tetovanie by mohla byť ponechaná v čiernej alebo Color by však, aby to vyzeralo viac zábavy a očarujúce. To je skvelý tetovanie dizajn pre deti.

load...

5. Akvarel inšpiroval mier tetovanie:

Farebný voda vzhľad by mohol byť uvedený do mierové tetovanie, aby bolo umelecké potešenie. Tetovanie môže byť tiež podávaný šablóny účinok prostredníctvom neprítomnosti dobre definovaných hraníc.

6. Abstraktné konštrukcia so symbolom mieru:

Aj keď je symbol mieru pôvodne sa vyvíjala ako politické vyhlásenie, že sa teraz stala skôr štýl vyhlásenie, že každý vyzerá, že nosí. Symbol je široko používaný ako hlavný vzory reťazca alebo náhrdelník. Skvelý spôsob, ako perfektné tetovanie by bolo začleniť tento mier symbol tetovanie do abstraktného dizajnu.

7. Music a mier:

Hudba je skvelý spôsob, ako podporovať mier. Mnoho hudobníkov rap alebo spievať o svetovom mieri práve z tohto dôvodu. Hudba má širokú základňu a je počuť množstvom ľudí. A vzory mier znamenie tetovanie v kombinácii s noty by tak fantastické tetovanie.

8. Mier v jednej farbe tóne:

Návrhy mier symbol tetovanie môže byť tetovaný na akúkoľvek časť tela v jedinom tóne, ako je červená, modrá, fialová, zelené alebo žlté. Tetovanie bude vyzerať najlepšie na členok, na zátylok, zápästia a za uchom.

9. Na perách:

Tetovanie sú mnohokrát nafarbený na oblasti, ktoré nie sú viditeľné na každodennej rutiny. To preto, že z mnohých dôvodov, niekoľko bytia pracovné miesto obmedzenia a túžba udržať tetovanie osobné.

10. Mier slovo tetovanie:

Namiesto symbolu, môžu byť len slovo napustené na menších častiach tela, ako je zápästie alebo členku. Tetovanie slovo by odstránilo všetky nesprávne interpretácie.

Dúfame, že tento článok kresliť najlepšie mier tetovanie bolo veľmi zaujímavé. Takže, budete mať jednu z nich napustené cez kožu? Do podeliť o svoje myšlienky s nami.

Hľadal ďalšie nápady? Nájsť tie najlepšie tetovanie na, tetovanie pre všetky App '!

Obrázok zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...