Noviny

Gearing Up pre Pippa Middleton a James Wedding - Tu je všetko, čo poznáme ďaleko!

Gearing Up pre Pippa Middleton a James Wedding - Tu je všetko, čo poznáme ďaleko!

Pippa Middleton vzal nás všetkých do módy kómy sa jej postava-objímanie Alexander Mcqueen navrhnutá Sarah Burton na kráľovskej svadbe vojvodu a vojvodkyne z Cambridge-princa Williama a Kate Middleton v roku 2015. Ona si istý z hlavy obrátiť so svojou rozprávkovou módne voľby na Kráľovskej svadby, ktorý ju dal v módnom centre pozornosti. Ona od tej doby bol hovorí mesta, v skutočnosti the World. A teraz sa svadbou Pippa je za rohom, to dosiahlo ďalšej úrovne. NEMÔŽEM SA DOČKAŤ!

  • Pár - Pippa A James

Vzťah medzi Pippa Middleton a jej snúbenec James Matthews, ktorý je multi-milión dolárov manažér hedge fondu údajne siaha dlhú cestu. Prvýkrát sa stretol s viac ako desiatimi rokmi v Eden Rock kedy rodina Middleton tam šiel na dovolenku. Bol to neformálne datovania, že bola krátka-žil vtedy. Strih na niekoľko rokov neskôr; oni sa stretli v roku 2016 a ich románik obnovený; pár čoskoro oznámil ich zasnúbenie v júli 2016.

  • Šaty

Vzrušenie, špekulácie a hádanie hra dosahuje výšku horúčku tým hodinu. Módna polícia sa snaží uhádnuť šaty a majú zúžil na tri možnosti. Vzhľadom k tomu, Pippa Middleton módne históriu a nepoškvrnené voľby, dúfajú, že vytvoria revolúciu v štýle vo svadobnej línie; alebo nasledovať stopách sestrinho s klasickou šaty; alebo ísť s bohémskym inšpirované šaty, ktoré prelína s vintage témou konania.

load...

Aj napriek tomu, že sa nič zaručená a meno dizajnéra bude odhalená iba spolu s šaty na veľký deň, je vysoko pravdepodobné, že Pippa by mohli mať na sebe Giles Deacon je ručné, elegantné a jednoduché svadobné šaty; to prichádza zo zdroja, v tesnej blízkosti návrhára. Tiež, Giles bol Videli chôdzu do a zo zámku sa odevu tašky. A rovnako ako včera, dizajn asistenti vošiel s uzavretým odevu vrecka, ktorý bol pomerne tenký, takže je to už tu ľudí! Budeme jednoducho musieť zaprieť sami seba za to.

  • Prsteň

James Matthew je celkom tradicionista sám, ale aj spiatočníkov romantik. Teraz, to je kombinácia zomrieť! Tak sa to stalo, keď sa malý výlet do Lake District, len kúsok od Londýna. On išiel na kolená a dotkol sa otázky s 3,5 karátov Asscher briliant kruhu dizajnéra Robinson Pelham, ktorá sa odhaduje na neuveriteľných $ 200,00. Pippa Middleton prijal návrh, zatiaľ čo James vzal povolenie od svojho ku byť otec-in-law Michael Middleton. Mimochodom je Asscher strih znamená, že jasnosť diamantu je najvyššieho rádu. Musí byť, nie? Úplne kovanie pre vojvodkyňa sestrou. Takže, ak to je to, ako tento návrh šiel, nemôžeme si predstaviť majestátnosť svadby a prstencom! Môžeme rýchlo vpred na sobotu 20.mája 2017, prosím?

  • Miesto konania

Pippa Middleton a James Matthew je všetko nastavené, aby sa oženil v kostole St.Mark je v Berkshire. To sedí na súkromnom pozemku a je pamiatka z 12. Storočia. Nie je to príliš ďaleko od miesta, kde sestry vyrástol. Miestom konania je stále všetko vyčistiť a do sviatočného pre prípad, že vzbudila zvedavosť a záujem o la kráľovskú svadbu. Je to intímne svadbu a súkromnou záležitosťou, a tak nie je veľa môže dokonca získať nahliadnuť! Budeme musieť počkať na oficiálne svadobné fotografie byť vonku.

load...
  • Udalosť

Po súkromnom svadbu a služby v kostole budú novomanželia pohybovať svadobné party na Buckleberry zámku, Middleton rodičia dom pre príjem. Obe rodiny sa snažia udržať všetky detaily v tajnosti a prísne dôverné. Avšak, so všetkými buzz okolo prípravných činností, je isté, že Pippa Middleton svadba bude záležitosť mať na pamäti, rovnako ako jej sestra vojvodkyne z Cambridge.

  • Pippa svadba Príprava

Pippa Middleton sa pripravuje na svadbu v plnom prúde. Ona údajne prihlásilo na Grace Belgravia Health Club, ktorý je exkluzívny pre ženy, kde nevesty získať prístup k svadobnej konzultácií s odborníkmi na výživu, odborníkov pre starostlivosť o pleť, osobných trénerov; a prístup k rozjímaniu a jogy.

  • Pippa je družičky a Družičkou

Jedna vec je istá, Družičkou nebude mať niekoho, sme všetci očakávali. Pýtaš sa prečo? Je to o etikety. Maid of Honor je zvyčajne nevydatá sestra alebo najlepší priateľ nevesty. Takže, pretože Kate je už ženatý, ona nemôže byť súčasťou kmeňa alebo družičku. Hoci je Kensington Palace potvrdil, že Pippa je dva-ročná neter Princess Charlotte by byť súčasťou gangu družičky a my jednoducho nemôže dočkať, až uvidím, ako to bude bábika obliekajú. Najskôr bude najviac rozkošný družičky tam je. A vieš čo, Prince George bude strana chlapec. Len medzi oboma z nich-roztomilosť bude na sile nekonečna.

  • Pippa Middleton je vrchná sestra Of Honor

Takže áno, tam je dobrá správa príliš. Kate Middleton môže byť vrchná sestra Of Honor, ekvivalent Družičkou pre ženatý. Existuje však aj druhá strana sa k tomuto príbehu, že vojvodkyňa z Cambridge, len možno ani zúčastniť svadby, pretože nechce, aby ukradnúť hrom a nasmerovať pozornosť preč na sestrinho veľký deň. Myslím poď, mohla byť jedného dňa kráľovnou, ona bude vždy byť stredom pozornosti všade, kde to ide. Držme palce pre kráľovský pár a rodinu, aby sa tam, a to najmä Kate je okolo jej sestrou na veľký deň!

  • Princ Harry a Meghan Markle Chcete byť Videli ako pár?

A v iných správach, kde ešte ďalšie Royal pár je v natáčania Otázkou je, či princ Harry a jeho priateľka Meghan Markle sa zúčastní svadbu a robiť vzhľad ako pár? Viac ako čokoľvek iné, pamätajte, že bol hosťom (partner) politika by Pippa, že je, nie ring - č. Priniesť ' Ale, hej zrejme urobili výnimku z k-byť kráľovského páru. Takže dúfajme, že budeme mať vidieť pohromade a veľa z nich!

Takže tento Hviezdne obsadená-next-to-Royal-svadby takmer robiť každý z nás nepokojný a dať nám na pokraji našich miest. Tam je veľa, že sa očakáva, a vzrušenie sa dotkla svojho vrcholu. Opäť, rovnako ako nemôžeme dočkať, až uvidím, čo Pippa Middleton bude mať na prechádzku uličkou? Ktorý bude súčasťou tímu družičiek? Družičkou, kráľovský pár má účasť, ak sa zúčastní princ Harry a Meghan Markle (ako pár), a mnoho ďalších miliónov dolár otázky. Máme obsahovala naše vzrušenie a čakal tak dlho, nech to jednoducho držať v pokoji a čakať na ďalší deň! Uf!

load...