Noviny

Top 5 internetových obchodných stránok na nákup kozmetických produktov

Top 5 internetových obchodných stránok na nákup kozmetických produktov

Milujem nakupovanie on-line. Stále kupovať veci z rôznych internetových stránkach, pretože šetrí svoj čas a niekedy aj trochu peňazí taky! Existuje toľko online nakupovanie miesta pre kozmetické výrobky v Indii, ktoré ponúkajú zľavy na rôzne kategórie predmetov. Ako kozmetický blogger, vždy som dávať pozor na nákupné weby, ktoré má dobrú zásobu kozmetických výrobkov a doplnkov. Tu je päť najlepších online nakupovanie miest nakupovať kozmetické doplnky v Indii. Sú to moja obľúbená! Pozrite sa na ne:

Najlepšie Nakupovanie na internete Stránky pre kozmetické výrobky v Indii

1. Nykaa.com:

Nykaa.com je prémia online nakupovanie stránky, ktoré si kladie za cieľ splniť všetky vaše nákupy potrieb. Majú viac ako 200 značiek s viac ako 2000 produktov, vrátane make-up, kúpele a starostlivosť o telo produkty, kozmetické doplnky a luxusný tovar pre mužov a ženy. Ich výrobky sú pôvodné a 100% autentické.

load...

V nykaa.com, nájdete širokú škálu príslušenstva od make-up, produkty pre starostlivosť o pleť, starostlivosť o nechty, vône do kozmetických nástrojov, ako je vyrovnávanie vlasov, vlasy a make-up štetce, natáčky, pleťové huby a kúpeľňových doplnkov. Nyka má mnoho prémiové značky v obchode ako Maybelline, Lo'real, Lakmat, Neutrogena, Vichy, Calvin Klein, Davidoff, Braun a mnoho ďalšieho.

2. Slassy.com:

Slassy je India-založené módy a krásy k dispozícii obchod výhradne online. Prinášajú prémiové značkové výrobky pre obaja muži ad žien. Využitím dosah internetu, ich cieľom je priniesť jedinečný pohľad na nakupovanie v Indii. Poskytujú kvalitné produkty a bezkonkurenčné vynikajúce služby zákazníkom.

load...

Štýlový + prima, že to, čo slassy.com si kladie za cieľ. Slassy.com je indického online nakupovanie stránky ísť, ak si chcete kúpiť make-up a starostlivosť o pleť produkty, kozmetické nástroje, klenoty, vône a styling nástroje. To najlepšie miesto na nákup kozmetických produktov ponúka širokú škálu produktov od značiek ako Aróma Magic, to najnutnejšie, Bourjois, DNKY, Gucci, Himalaya herbáre a mnoho ďalších.

3. Jabong.com:

Jabong.com je mladý a pulzujúca spoločnosť, ktorá si kladie za cieľ zabezpečiť kvalitné značkové výrobky. Ďalšie najlepšie online miesto pre kozmetické výrobky! Jabong.com obstaráva módne potrebám mužov, ženy a deti na celom obuvi, odevov, šperkov a doplnkov. Jabong.com usiluje o dosiahnutie najvyššej úrovne "Customer Satisfaction" je to možné. Ich ostrie e-commerce platforma, veľmi skúsený tím nákupu, agilný skladovacie systémy a najmodernejšie stredisko starostlivosti o zákazníkov poskytuje zákazníkovi:

  • Širší výber produktov
  • Superior skúsenosti nákup
  • On-doba dodania výrobkov
  • Rýchle vyriešenie akékoľvek obavy

Nájdete širokú škálu národnej a medzinárodnej make-up, kúpeľových súprav a kozmetické doplnky na internetových stránkach. Ukladá výrobky z MUA, Accesorize, L'Oreal, Lakmat, Calvin Klein a mnoho ďalších známych značiek. Tiež ukladá širokú škálu príslušenstva, ako sú kabelky, slnečné okuliare, hodinky, opasky, šperky, šatky a peňaženky.

4. Myntra.com:

Myntra.com je one stop shop pre všetky vaše módy a životného štýlu potrebám. Že India je najväčšia e-commerce obchode pre módy a životného štýlu výrobky, Myntra.com si kladie za cieľ zabezpečiť bezproblémové a príjemný zážitok z nakupovania pre zákazníkov po celej krajine s najširšiu škálu značiek a produktov na svojom portáli. Značka robí vedomú snahu priviesť silu móde nakupujúcich s radom najmodernejších a najmódnejších produktov dostupných v Českej republike.

Môžete získať make-up a starostlivosť o pleť produkty spolu s príslušenstvom ako sú tradičné a funky šperky, farebné a elegantné pásy, topánky, šatky a parfumov. Má tiež dobrú kolekciu slnečných okuliarov. To má v obchode kolekcie značiek ako Puma, Levis, Dressberry, Ray Ban, Lee Cooper a mnoho ďalších.

5. Flipkart.com:

Flipkart išiel žiť v roku 2007 s cieľom vytvoriť z kníh ľahko dostupné každému, kto mal prístup k internetu. V súčasnej dobe ponúkajú služby a produkty v rôznych kategóriách, vrátane filmov, hudby, hier, mobilné telefóny, fotoaparáty, počítače, zdravotníctvo a osobných výrobkov, domácich spotrebičov a elektroniky, papierenského tovaru, parfumy, hračky, odevy, obuv - a stále narastá!

Flipkart je jedným z najstarších a najspoľahlivejších internetových stránok v Indii. To má on-ženy obchod, kde môžete nakupovať v závislosti na vzhľad, aký chcete, môžete nakupovať pre príležitostné, módnych alebo špeciálnych šiat a doplnkov, ktoré zodpovedajú zadaným potrebu. Môžete tiež nakupovať kozmetiku, tašky, topánky, hodinky, parfumy a slnečné okuliare dokončiť svoj vzhľad. Má značiek ako Casio, fosílií, Lakmat, L'Oreal, Colorbar, Elizabeth, Burberry a Philips.

Gong do obchodaku na predajni je passé! Dnešný svet sa točí okolo Internetu. Prší a vy chcete ísť nakupovať? Žiaden problém! Stačí zapnúť notebook a prihlásiť na svoje obľúbené online nakupovanie miest pre kozmetické výrobky, začať nakupovať z pohodlia svojho domova!

Myslíte si, nakupovať online? Aký je váš obľúbený on-line nakupovanie stránky? Čo je tak osobitného na tom webové stránky? Ešte s nami podeliť v sekcii Komentáre nižšie!

load...