Makeup

Top 5 balíčkov makeupu Keya Seth

Top 5 balíčkov makeupu Keya Seth

Ak ste z mesta radosti - Kalkata, ste si istí, že je vedomý Keya Seth fenoménu! kozmetické výrobky Keya Sethove robili jej meno domácnosti v Bengálsku. A generácie, ktorá sa spriatelila s ňou prostredníctvom svojich elixírov. Stretnete Keya na každej križovatke v kraji, so svojimi inzeráty lemujúce každý billboard a jej meno postriekal nad každým plátno v Kalkate.

Nie je to jednoducho úžasné bylinné kozmetické výrobky, že má vo svojom dobre zásobené repertoári; ona má dokonca aj najlepší bylinné tvorí vo svojom kitu. Jej kozmetické služby sú tiež veľmi žiadané. Ale jej hlavné zásluha je práca robí v aromaterapii. Ona beží tri aromaterapeutické inštitúty v Kalkate a má viac ako 90 produkty aromaterapia postavili pre zákazníkov. Tieto výrobky sú dokonca vyváža do rôznych krajín a dnes sa stala globálnou meno. V móde a životnom štýle, Aajker Adwitiya 'je upravený vedľa nej.

Keya Seth je tiež známy pre svoju radu kozmetických balíčkov, ktoré vyzerajú, ako by boli vyrobené na zákazku pre každého klienta, a sú preto veľký záujem.

load...
Keya Seth Svadobný make-up balíčky

Tu sú top 5 Keya Sethových kozmetických balíčkov, ktoré možno využiť vo svojom ateliéri.

1. Keya Sethove Premium svadobné A Pre-svadobné balíček:

Tento balík je pre tie dni, ktoré viedli k veľkému svadobný deň. To zahŕňa celotvárovou závitov, francúzsku manikúru, mehendi Sari vešať, jedno telo leštenie, jeden prémiový tváre, celého tela voskovanie, jedna kúpeľná liečba, jeden francúzsky pedikúra, kaderníctvo jeden, a jeden svadobné make-up a make-up súd.

2. Keya Sethove Svadobné a pre-svadobné balíček:

To Keya Seth svadobný make up kit je dvojdňový balík, ktorý zahŕňa širokú škálu služieb pre nevestu-k-byť. Balíček obsahuje celotvárovou závitov, jedna prémia tváre, celého tela voskovanie, jeden pravidelný pedikúru a manikúru, mehendi, sárí zavesovať, úpravy vlasov a jeden svadobný make-up.

load...

3. Keya Sethove Svadobné balíček:

Mehendi, sárí drapérie, vlasový styling a jeden svadobné-make-up je to, čo tento balík pozostáva z. To zahŕňa aj ľahké strany make-up, make-up, zásnubný, svadobný make-up, Mehndi, trvalé obočie, výletným miestom a vlasy styling pre kompletný svadobný vzhľad.

Laser Package 4. Keya Sethovu:

V tomto súbore, nežiaduceho ochlpenia sa odvádza ošetrenie laserom. Vlasy sa znižuje Fotoepilácia. To je proces, v ktorom sú laserové lúče použité k poškodeniu vlasovej folikuly a zabrániť rastu vlasov re-. Táto liečba je vhodná pre najlepšie tmavé a hrubé vlasy. Jedná sa o trvalé riešenie odstránenie chĺpkov. Táto služba je k dispozícii pre hornej pery, brady, paží, podpazušie, pol nohy, celých nôh, celú tvár, hrudník, chrbát a celé telo.

5. Keya Sethove Salon balíčky:

To trvá dva až tango, pokiaľ ide o manželstvo, že jo? Keya nezabudol ženícha-k-byť! Ona ponúka špeciálne balíčky pre mužov, ktoré zahŕňajú strihanie vlasov, úpravy vlasov, vlasové šampónovanie a sušič vlasov. Prostriedky na farbenie vlasov balenie obsahuje globálne farby, pruhy, mariť, koreň dotyk, spolu s vyrovnávanie vlasov, masáž hlavy, masáž hlavy s balenia, holiace strojčeky, holiace s masážami, voskovanie, vlasy kúpele, a kráľovský vlasy kúpele.

U žien, tento balík obsahuje strihanie vlasov a styling spolu s olejovou masážou a sušičom šampónovanie. K farbenie vlasov balenie obsahuje globálne farby, pruhy, mariť, koreň dotyk, spolu s ranou na suchom, vyfúkať s šampónom, perm-dlhé, perm-short, upínanie, žehlenie a šampón žehlenie, vyrovnávanie vlasov, masáž hlavy, masáž hlavy so zábalom, holenie, holenie s masážou, voskovanie, sušič kúpeľmi a kráľovským vlasy kúpeľov.

Keya Seth sa tiež často objavuje v talk show ako kozmetický poradca, dať ľuďom Makeovers, ktoré sa zdajú byť celkom šialenstvo. Jej krása dielne prilákať veľké množstvo divákov. Ona bola dobre si uvedomiť, s rôznymi cenami v posledných dňoch. Ona tiež sa pustil do wellness a starostlivosti odvetví, so svojím novým "Keya Sethove Medi Spa" a teraz vytvorila 12.000 ft štúdio, ktoré sa špecializuje na špecifické ošetrenie. Jej liečba zvládnuť nielen kozmetickej starostlivosti, ale vyzerá do súvisiacich chorôb taky. Keya syntetizuje globálne terapiou a integruje Indian z liečby ajurvédy v nich.

Tak na čo ešte čakáte? S takou legendou po ruke, teraz máte neospravedlňuje nepozerá vaše najlepšie na svoj svadobný deň! Si musíme vybrať jednu z týchto svadobné make-up preskúmanie najlepších súprav Keya Seth!

load...