Makeup

Najlepšie ružové perníky - naše top 10

Najlepšie ružové perníky - naše top 10
Top Ten Peach Rúže

Peach je taká krásna farba - to nie je tučné ako červená, ani je to krehké ako ružové. Pobyt v medzi oboma týmito farbami, broskyňa je veľmi univerzálny voľbou. Niet divu, prečo toľko dievčat love it!

Tu som sa zoznamom prvej desiatke broskyňovej farby rúžu.

1. Nyx Soft Matte Lip Cream v Antverpách:

Kúpiť Nyx Soft Matte Lip Cream v Antverpách Pre ₹ 685.00 @ www.amazon.in / -nyx-soft-matný-lip-cream-in-Antverpách

Je to tak pravda, broskyňovej farby rúžu. Je to ideálny farba pre slávnostné príležitosti a zábavné výlety podobne. Pretože sa jedná o produkt Nyx, že má vynikajúcu výdrž a intenzívnu pigmentáciu. Ak ste milovníkom broskyňa, určite by ste mali mať to vo svojom skrýša.

load...

2. Revlon ColorBurst Lipstick v Peach:

Kúpiť Revlon ColorBurst Lipstick v Peach Pre ₹ 710.00 @ www.amazon.in / -revlon-ColorBurst-rúžu-in-broskyňa

Revlon zásoby tento krásny koralový báze broskyňa. Odtieň je super jemný a nevyzerá cez vrchol. S decentným pigmentácie, ponúka dobrú výdrž. Samozrejme, že nevysušuje pery, ale udržuje je hydratovaná.

load...

3. Lakmat Absolute Matte Lipstick v Peach Carnation:

Kúpiť Lakmat Absolútna Podklad rúž v Peach Carnation @ www.amazon.in / -lakme-absolútna-mat-rúžu-v-broskyňa-karafiát

Naše vlastné Lakmat ponúka krásne hnedé báze broskyňový odtieň, ktorý je ideálny pre každodenné použitie. Vyzerá to skôr ako škvrna a zostáva dlho vďaka svojej rozprávkovej pigmentáciu. Nosiť balzam na pery spod pre hydratované pery, ktoré vyzerajú nádherne.

4. Colorbar zamatové matný rúž v Peach Tango:

Jedná sa o veľmi zemitý, nahý broskyňový rúž. To stáča viac k hnedej a má dosť broskyňa v ňom pre krásne nositeľný farby. To má slušnú výdrž. Lesk v ňom môže vyzerať cez vrchol, ak sa použije v prebytku, takže majte sa oháňa v šachu!

5. MAC Rúž v Fanfare:

Kúp MAC Rúž v fanfárou ₹ 1,951.00 @ www.amazon.in / -Mac-rúžu-v-Fanfare

MAC Fanfare je stredne-tónovaný ružový odtieň s dostatkom broskýň v ňom mohli byť považované za broskyňovú rúž. Je to veľmi dievčenské tieň, pridanie farby na tvár a dáva jemnú žiaru. Byť MAC Lippia, že má veľa pigmentácie a kĺže to ako sen na perách. Výdrž je báječné, a to nekrváca.

6. Rimmel Trvalý Finish By Kate Moss Lipstick # 19:

Kúpiť Rimmel trvajúcom záverom Kate Moss Rúž Pre ₹ 1,999.00 @ www.amazon.in / -rimmel trvajúce úprava-o-kate-mach-rúžu

Jedná sa o hnedé báze broskyňa odtieň a je práca šetrná k životnému prostrediu. Dodáva farby do vašej tváre, bez toho by sa vrátiť späť desaťročia so všetkými hnedé. Má slušnú pigmentáciu a zostane na mieste po dobu štyroch hodín, po ktorej potrebuje opätovné použitie. Táto rúž nevysušuje pery. Je ľahko dostupné on-line.

7. Max Factor rúž vo Rosewoodu:

Kúpiť Max Factor rúž v Rosewood @ www.amazon.in / -maxfactor-rúžu-in-palisander

Jedná sa o veľmi pekný ružový báze broskyňa. Je to jeden z tých farieb, ktoré hláskovať eleganciu. Nevyzerá to cez vrchol a nie, to nekrváca. To sedí pekne na perách a robí všetko hovorí pre až 4 hodiny, a potom sa budete musieť znovu platiť. Táto rúž je jedným z mojich obľúbených.

8. Lakmat Absolute Lip Tint v Peach prosím:

Kúpiť Lakmat Absolútna Lip Tint v Peach prosím @ www.amazon.in / -lakme-absolute-lip-odtieň-in-broskyňa-prosím

Milujem, ako roztomilé sú tieto pery odtiene sú! Oni sú super roztomilá a báječný vo farebnom oddelení taky. Potrebujú nejaký biť za farbu byť videný a keď slabnúť, odídu späť krásny odtieň. Tento konkrétny farba je ružová báze broskyne a dáva vám krásny, jemný lesk kvôli farbe, že sa pridá k vašej tvári.

9. Avon Valentine Color Bliss rúž Coral Pink:

Ružová je pravda, broskyňa - to samozrejme má koralové tóny, ktoré to zábavné a flirty farba robí. To kĺže na perách a zostane na mieste po dobu troch hodín. Byť bohatý a krémová, rozhodne potrebuje opätovné použitie. Má slušné úrovne pigmentácie.

10. Lotus herbára Pure Color Lipstick v Peach Crème:

Predám Lotus herbára Pure Color Lipstick v Peach Crème Pre ₹ 256.00 @ www.amazon.in / -lotus-herbára-pure-color-rúžu-in-broskyňa-krém

Jedná sa o červené báze broskyňový odtieň, ktorý vám dáva elegantný hranu. To je super pigmentované a dáva nepriehľadný povrch v niekoľkých oháňa. To je slušne pigmentovaná a cenovo taky. Hydratuje pery a udržuje ich hydratovaná.

Aký je váš najobľúbenejší? Dajte nám vedieť!

Zostaňte nádherný!

load...