Makeup

5 Jednoduché kroky, ako urobiť 3D make-up na pery - návod s podrobnými krokmi a obrázkami

5 Jednoduché kroky, ako urobiť 3D make-up na pery - návod s podrobnými krokmi a obrázkami

Pery, ktoré sú plné a bacuľatá je niečo, čo všetci túžia. Koniec koncov, krásny pút môže zmeniť celý vzhľad! Ale naším zrkadlom nás privádza späť do reality, nie všetci z nás majú tie dokonalé pery! Znamená to, že sme prekliaty žiť s našimi menej ako dokonalé pery? Vôbec nie! S make-up, môžete sa obrátiť svoje pery do foto-ready Pouts v žiadnom okamihu! Čo môže byť lepšie, ako vytvárať krásne pery make-up, ktorý môže robiť naše pery sa objaví šťavnaté a bacuľatá? Áno, s make-up je naozaj možné transformovať svoje tenké a ploché pery do nádhernej zvodné pery trucovať! Všetko, čo potrebujete vedieť, je tá správna metóda, ako to dosiahnuť. Premýšľate o tom, ako to urobiť? Nebojte sa; Tu máme perfektné návod, ktorý vám pomôže dosiahnuť na pery pohľad 3D. Takže uchopiť svoje výrobky pery a skúste to!

Použité produkty:

Tu je zoznam výrobkov, ktoré sa používajú pre tento kurz:

  • Red Lip liner
  • Červený rúž
  • Korektor
  • Trblietavé očné tiene
  • Nadácie
  • Kompaktný

Ako sa dostať 3d Lips Makeup Tutoriál:

Prečítajte si o to dozvedieť sa viac o výukovom programe:

load...

Krok 1:

Uplatňovať svoj obľúbený základ a nastavte ju s kompaktnou k vytvoreniu bezchybného make-up základňu. Ak máte hyper pigmentácia okolo úst oblasti, mali by ste použiť tmavšie korektor a zakryť všetky svoje nedokonalosti, aby sa vaše pery vyniknúť. Potom naneste váš obľúbený balzam na pery a hydratuje vaše pery. Hydratačný pery je pred pery make-up nutnosťou, pomáha pri vytváraní rovnomerné a čistý povrch pre rúž.

Vyberte si matný Kontúrovacia ceruzka na pery zodpovedajúcich vášmu rúžu farby. Tu som plánoval použiť nádherný žiarivo červeného rúžu, a preto som si vybral matný červeno pier vložkou. Linka a úplne naplní vaše pery s rovnakým červeným pery líniové.

load...

Krok 2:

Teraz vyzdvihnúť zvýraznenie korektor alebo svetlejšie korektor. Ľahšie farebný korektor by mala byť najmenej 3 odtieňov svetlejšie než váš prirodzený tón pleti. Začnite tým, že načrtne celé svoje pery korektoru pomocou tenkého štetca. Opatrne načrtnúť vaše pery bez ťahanie v korektoru vnútri pery oblasti.

Krok 3:

Kľúčom k dosiahnutiu bezchybný make-up je miešanie. Drsné alebo ostré make-up nebude lichotiť na akékoľvek kože, takže jemne prstami alebo hubku a zmes korektor hladko pre úhľadné a prírodnom odtieni. Nastavte ju s kompaktnou prášok, aby sa zabránilo vyblednutiu alebo pokrčenia výrobku.

Krok 4:

Teraz sa jasne červený rúž a pomocou tenkého štetca do vrstvy farby nad rtu líniové aplikovanej skôr. Naneste tenkú vrstvu rúžu potom blot to s hodvábneho papiera a vrstvy na rúž znovu dlho trvajúcim záverom. Potom vybrať trblietavé očné tiene alebo zvýraznenie prášok a aplikovať ich na prove Cupid a uprostred spodnej časti pery. Tento krok pomôže vytvoriť nádherné 3D pery pút, ktorá urobí vaše pery sa objaví plnšie, zvodné a sexi. Ak nechcete mať trblietavé očné tiene, môžete ľahko nahradiť ho upozorňovať kvapalným iluminátorom alebo krém trblietavé očné tiene. Ale, prosím skontrolujte textúru výrobku, mali by blyští nemala byť príliš ostrý alebo podsaditý na perách, pretože nebude miešať s rúžom ľahko.

Krok 5:

Potom použite prsty alebo mäkkú kefu miešať trblietavé očné tiene aplikovanej v predchádzajúcom kroku. Jemne vytvárať krátke ťahy a zmiešať produkt rovnomerne na hladkú a bezproblémovú povrchovou úpravou.

Tak to je to, čo hovorím dokonalé pery! Nezdá sa vám, že áno? A bolo to tak jednoduché robiť taky! Len do toho, skúsiť to-a krásne 3d lesk na pery budú vaše chváliť! Môžete nosiť tento pohľad do noci von s priateľmi, dátum noc, alebo dokonca zvláštne príležitosti, ako je manželstvo.

Bol to tutorial užitočná? Podeľte sa o svoj názor s nami v sekcii Komentáre nižšie.

load...