Makeup

Najlepšie Blue eyeliners k dispozícii - naše top 10

Najlepšie Blue eyeliners k dispozícii - naše top 10

Očné linky nie je len o čierne; V súčasnej dobe môžete získať očné linky v rôznych farebných variantoch. Avšak, ak ste začiatočník, potom je lepšie sa držať farbu, ktorá zodpovedá čierne, aby sa zabránilo chybám make-up. Najbezpečnejšie farba pohrať je "modrý", ako sa to hodí na všetky typy pleti. Ak máte malé oči a potom modrej na ne bude vyzerať širšie a jasnejšie.

Dnes budem diskutovať o 10 najlepších modré očné tiene, ktoré sú k dispozícii ľahko. Dúfam, že to pomôže pri výbere toho najlepšieho z najlepších.

Top 10 najlepších modré očné tiene

1. Revlon Colorstay Sparkling Ceruzka na oči - modrá Spark:

Kúpiť Revlon Colorstay Sparkling Eyeliner @ www.amazon.in/revlon-colorstay-sparkling-eyeliner

load...

Táto očné ceruzku prichádza ceruzkou forme a je to perfektné, kráľovská modrá 'odtieň. Je rozmazaniu dôkaz a vodotesný a tieň zostane po celý deň bez náteru. Nedráždi oči akýmkoľvek spôsobom a dostane ľahko odstrániť odstraňovač. Ak hľadáte pre kráľovskú modrú očné linky odtieň potom si to vyskúšať.

2. Coloressence Pearl Eyeliner v Royal Blue:

Táto očné linky je najlacnejší tekuté očné linky, ale kvalita je úžasná. Dodáva sa v cestovnom prívetivé balenia je aj aplikátor je taky dobrý. Je rozmazaniu dôkaz a zostane po dobu asi 4 hodín bez náteru. Ak ste modré očné linky fan potom skúste toto, ako to jedinečný odtieň modrej.

3. Chambor Smooth na Eyeliner kobaltom:

Táto kvapalina očné linky od Chambor Je to celkom hlboké tmavo modrej farby. Je vodotesný a rozmazaniu dôkaz. Zaschnutí behom niekoľkých sekúnd a nemusíte dlho čakať. To zostane dlho bez blednutia či rozmazávania, ktorý je ideálny pre každodenné nosenie. Neprevádza do horných viečok, čo je tiež celkom dobré. Dodáva sa v pevnej fľaše a je ľahko dostupná.

load...

4. Chambor Dazzle Eye Liner Pencil-modrá Dazzle:

Táto očné linky od Chambor prichádza v kvetinovej balenia a je zaťahovací čo znamená, že nedôjde k plytvaniu produktu. Farba je vysoko pigmentovaná a stačí jeden ťah získať tmavo kráľovskú modrú farbu. To zostane, kým odstránené s odstraňovač make-upu. To dáva pekný matný vzhľad pre teba a rozmazaniu dôkaz a preniesť dôkaz.

5. Diana of London Perfect Stay Ceruzka na oči-modrá:

Odtieň je kráľovská modrá, ako už názov napovedá, a že nemá lesk v ňom. Textúra je krémová a ľahko kĺže na viečka. Zostáva po dobu približne 7 hodín bez vyblednutiu pretože je rozmazaniu dôkaz a vodotesný. To je zabalený ako fialové zaťahovacie ceruzku, ktorá robí to cestovať s deťmi a nemusíte vykonávať samostatnú orezávatko. Uvedená cena je trochu vysoká, ale kvalita je úplne ospravedlňuje.

6. Colorbar Farba Intense Liquid Eye liner-Beyond Modrá:

Táto kvapalina očné linky z Colorbar je celkom tyrkysový odtieň s kovovým leskom na to. Je vysoko pigmentovaná a jeden zdvih je dosť, aby si živé farby na viečkach. Zaschnutí behom niekoľkých sekúnd aplikácie a zostane po celý deň, kým odstránené s odstraňovač make-upu. Dodáva sa v atraktívnom balení a cítil tip očné linky robí aplikácie jednoduchšie.

7. Faces Cosmetics Long Wear Eye Pencil-Navy Blue:

Táto očné ceruzku z Faces Cosmetics je nádherný hlboký námornícka modrá odtieň a je vhodný pre denné a nočné prádlo, oboje. Ceruzka Oko je veľmi mäkká čo aplikácií jednoduchšie. To dostane nabrúsený bez prerušenia, a preto nie je plytvanie produktu. Zostáva po dobu 8 hodín a potom sa začne vyblednutiu ale dostane ľahko odstrániť pomocou odlíčenie na báze oleja.

8. Lakmat Absolute Forever Silk Modrá Cosmos Eye Liner:

Kúpiť Lakmat Absolútna Forever Silk Modrá Cosmos očné linky pre ₹ 360.00 @ www.amazon.in/lakme-absolute-forever-silk-blue-cosmos-eye-liner

Lakmat má nejaké úžasné veci a jeden taký je toto oko ceruzka v modrej kozmu. Je to nádherný kovový oceán modrá farba, ktorá je rozmazanie dôkaz a vodotesný. Zostáva po dobu približne 7 hodín bez vyblednutiu, čo je chvályhodné. Na obale je prevedené ako čierny zaťahovacie ceruzku ktorý robí to vhodný pre cestovanie.

9. Revlon Elitná Color Eyeliner Crayon - Electric Blue:

Táto očné linky od Revlon je ceruzkou forme a odtieň elektrický modrá je obloha modrá farba. Farba je veľa pigmentované a jeden zdvih je dosť pre každodenné použitie. Zostane po celý deň a nerobí šmuhy alebo ľahko slabnúť. Cena je vysoká, ale kvalita ich poskytovanie stojí za cenu. Nedráždi oči vôbec, ktorý z neho robí vhodné pre citlivé oči rovnako.

10. Maybelline Vivid a Smooth Liner by Eye Štúdio-Ocean Blue:

Kúpiť Maybelline Vivid a hladký obklad pre ₹ 275.00 @ www.amazon.in/maybelline-vivid-and-smooth-liner

Ako môže byť zoznam očné linky dokončená bez zahrnutia Maybelline v ňom? Táto očné linky ceruzka z Maybelline je oceán modrý odtieň a textúra je hladká, takže kĺže bez námahy. Zostáva po dobu 7 hodín bez blednutia či rozmazania. To je cenovo dostupné, keď v porovnaní s inými značkami. Tento odtieň bude vyzerať dobre na všetky typy pleti a je to stojí za vyskúšanie.

Takže, ktoré modré očné budete vyzdvihnúť ďalej?

load...