Makeup

Top 10 čerstvé kvetinové šperky pre dizajn Mehndi

Top 10 čerstvé kvetinové šperky pre dizajn Mehndi

Svadba je zvláštna príležitosť. Všetky oči sú na nevestu. Jedna vec, že ​​každý venuje pozornosť je svadobný mehendi. Nedávno som bol v mehendi ceremoniálu kamaráta. Tu som narazil na niektoré z najkrajších mehendi prevedeniach. Ďalšou zaujímavou vecou bolo zahrnutie kvetov v dizajne mehendi. Nádherné čerstvé kvety boli používané dekorovať ruky a nohy nevesty. Sú to vlastne urobené mehendi vyzerajú jasnejšie a atraktívnejšie.

Neskôr, keď som sa pozeral na fotky z svadobné mehendi, videl som, ako dobre kvety a kvetinové girlandy prehĺbili svadobné mehendi. Kvety boli jasné a svieže, a červený mehendi vyzeral ako obraz do záhrady. Zistil som pojem jedinečné a zvláštne. Neskôr som dostal mehendi vykonáva na dlaniach a zdobí ju s kvetinami na rukách.

Kvetina šperky sa stala veľmi populárnou pre svadby a mehendi obradoch. Nevesty z rôznych kultúr už preferujú obrovskú škálu zlata náramky alebo šperkov na ich svadbe. Kvety, ktoré sú čerstvé, sú k dispozícii v celej rade farieb. Tieto kvety sú ďalej zdobené zlatými a striebornými korálkami. Vyzerajú jemná as mehendi, nejako krajšie. Tieto kvety dodávané s maximálnou starostlivosťou, aby ich čerstvosť a žiarivými farbami neporušený. Ak si objednáte čerstvé kvety v predstihu, budete mať dostatok času, aby sa uniue kvetín šperky pre mehendi obrady, čo je zvláštne príležitosť pre nevestu.

load...

Kvetina šperky nebude trvať príliš dlho a odumrie v deň alebo dva. Avšak, oni robia krásne svadobné spomienky a keď nevesta sa obzerá na mehendi obrad fotografiami, môže si nechať ohromení krásou šperkov.

Teraz Get 50% Off On Our najpredávanejším Mehndi Course - "Majster umenie Mehndi len za 4 hodiny"

Existujú stovky kreatívnych nápadov, ktoré môžu byť začlenené pritom kvet šperky. Alebo môžete nechať svoju fantáziu stratiť a uvidíte, čo to so sebou prináša. Len aby vám nejakú podporu, tu sú top 10 kvetina šperky vzory pre mehendi obradu, ktorý môžete použiť pre vlastnú obrad či kamaráta.

load...

1. Počas svadby, nevesta má zvyčajne držať niečo v dlaniach. Môžete vytvoriť páv-ako šperky s čerstvé kvety pre nevestu držať. Okrem toho robiť jemné náramky s inter-tkané kvetín, ako je jazmín môžete zvýrazniť ruky a dlane nevesty.

2. Čo takto kytice? Môžete vytvoriť kyticu s sedmokrásky alebo chryzantémy. Jedná sa o jednoduchý a pritom krásne čerstvé kvety šperky, ktoré môžu byť použité na výzdobu nevestu alebo jej sestru. Si môžete nechať svoju fantáziu voľne behať a používať farebné guľôčky alebo perly zdôrazniť kyticu a ako opasok držať kyticu pripevnenú na zápästie, podobne ako ples živôtik.

3. Ruže sú vhodné pre svadby. Konieckoncov oni symbolizujú lásku. Teplé červenej farby ružových pukov môžete zvýrazniť odtieň mehendi. Môžete ľahko premeniť delikátna červená ruža púčiky na krúžky ozdobiť prsty nevesty. Prečo ísť na zlaté a strieborné prstene, keď si môžete urobiť tie pútavé s čerstvým ruže púčiky?

4. Flowers, aby tie najkrajšie náramky. Len prepletajú jemné biele chryzantémy s červenou ružou púčikmi pomocou strunový obrúbené s perlami a viola! K dispozícii máte Najnápadnejšie a úžasné náramky zdobia zápästie nevesty a jej priatelia.

Teraz Get 50% Off On Our najpredávanejším Mehndi Course - "Majster umenie Mehndi len za 4 hodiny"

5. Krásna kytica z červených ruží zhutní môže byť použitý ako kytice, alebo dokonca môžu byť pripojené na neveste, aby jedinečnú kvetinovú brošňa. Samozrejme, že kytička by mal byť malý, ktoré majú byť použité ako brošňa alebo to bude vyzerať divne. Ozdobte kytička s striebornou niťou a korálok, aby to viac očarujúce vzhľad.

6. Žlté chryzantémy, aby dokonalý kontrast ku krásnej, teplé začervenanie mehendi. Môžete použiť chryzantémy vytvoriť diadém pre nevestu a nechať ju zdobí hlavu. To bude z nej cítiť a vyzerať ako princezná na jej veľmi špeciálne deň.

7. S malou odbočku. Môžete tiež použiť kvety a vzory okvetných lístkov v samotnom mehendi. To môže urobiť dizajn vyzerať príťažlivejšie, a to najmä v prípade, že nevesta má na sebe čerstvé kvety náramok alebo náhrdelník.

8. Nevesta musí nosiť náhrdelník a čo je lepšie, než vytvoriť jeden s čerstvými kvetinami. Namiesto vencov, väzba kvetín do náhrdelníkov a dekoratívne náhrdelník, že nevesta môže nosiť na mehendi obradu. Uistite sa, že použitie malých kvetín a púčiky na tento účel, ako sú chryzantémy, jazmínu a ruže puky. To je najlepšie kombinovať prísť s farebnými náhrdelník, ktorý zodpovedá oblečenie nevesty.

9. Už nenapadlo použiť kvety ozdobiť nevesty vlasy? Nie? Potom tu je skvelý nápad. Interweave žlté ruže poháriky v lineárnom spôsobom ozdobiť nevesty vlasy. Použiť striebornou niťou na tento účel, a budete sa diviť, výsledky.

10. Použitie jemné biele ruže puky vytvoriť veniec podobné hlavy obväz a nechať nevesta nosiť. Má bohémsky odvolanie, ktoré môže robiť nevesta pristane, rovnako ako moderné Na tejto veľmi tradičné deň.

Tam je niečo atraktívne a jedinečné o čerstvú kvetinovú šperkov pre mehendi. Žiarivé teplé farby sú upokojujúce a tiež dať bohatú a očarujúce dotyk na nevesty. Pri kontrole sa na rôzne čerstvé vzory kvetov šperky pre mehendi som mal túto neuveriteľnú túžbu oženiť, takže som mohol ozdobiť s týmito kreatívne, inovatívne a nádhernou kvetinovou šperkov!

load...