Makeup

Najlepšie MAC concealers k dispozícii - naše top 10

Najlepšie MAC concealers k dispozícii - naše top 10

Každá žena sa musí vysporiadať s tmavými škvrnami, kazy, jazvy po akné a tmavé kruhy pod očami v určitom okamihu svojho života. Ale to neznamená, že nemôžu dovoliť mať žiariacu a čistú pleť. Skryť takého nedokonalosti pleti korektorom prácu ako mávnutím čarovného prútika, keď skryť všetky nedokonalosti pleti dokonale a dá vám prirodzený vady voľnej kože. Dnes budem hovoriť o najlepší MAC concealers. MAC je veľmi dobre známa značka v značku make-up. Najlepšia vec, o MAC concealers je, že sú k dispozícii v obrovských odtieňoch, takže každý môže mať svoj dokonalý tón pleti odtieň. Ak hľadáte pre dobrý korektor potom ho do čítanie dopredu.

Najlepší Mac Concealers

1. MAC Studio Finish Korektor:

Kúpiť MAC Studio Finish Korektor pre ₹ 2,950.00 @ www.amazon.in/mac-studio-finish-concealer

Tento korektor z MAC je ľahký, hladký a krémové textúry. Je zmesou ako sen s kožou dáva vám bezchybný prirodzený vzhľad pleti. Skrýva nedokonalosti a trochu ide dlhú cestu, ktorá robí to nákladovo efektívne taky. To sa vzťahuje na nedokonalosti pleti a zafarbenie v malom množstve a je obohatený o vitamín A, E a oxid kremičitý. Tieto pomôcť absorbovať vylučovanie prebytku oleja. Je k dispozícii v obrovských odtieňoch, takže môžete ľahko dostať zodpovedajúce odtieň. Rovnako sa skladá z SPF 35, ktorý zabraňuje spáleniu spôsobené v dôsledku dlhých hodinách vystavení UV žiareniu. Je vodotesný a teda zostáva na celý deň, kým ho odstrániť s odlíčenie.

load...

2. MAC Pre Longwear Korektor:

Kúpiť MAC Pre Longwear Korektor pre ₹ 3,496.00 @ www.amazon.in/mac-pro-longwear-concealer

Táto MAC pre longwear korektor je krémová a to kĺže to ako sen, bez toho aby sa usadil v jemných liniek. Dáva médium buildable pokrytie a malé množstvo stačí zakryť škvrny, pupienky, tetovanie zafarbenie a ďalšie nedokonalosti pleti. To bude vyhovovať mastnú, suchú a normálnu pleť zľahka, vyzerá to prirodzené, pretože je ľahký a nerobí vyzeráš cake. Je to skvelé pre ľudí, ktorí hľadajú prirodzený korektor skryť pod očného okolia. Cena je vysoká, ale to bude trvať vás na dlho, ktoré robí to stojí za pokus.

3. MAC Studio zakryť a Správne paleta / médium:

Kúpiť MAC Studio ukryť a paleta pre ₹ 5,588.37 @ www.amazon.in/mac-studio-conceal-and-palette

load...

Táto paleta Korektor mac má štyri odtiene korektor NC30, NW25, NC35 a NW35. To tiež obsahuje dve korekciu odtiene v mid-žltej a polovice broskyňa. Táto paleta korektor je ideálny pre maskérka a je obohatený o antioxidanty, vďaka čomu je vhodný pre všetky typy pleti. Môžete použiť samostatne alebo kombinovať dva odtiene sa dostať perfektný zápas.

4. Mac Select Cover-up Korektor:

Buy Mac Select Cover-up Korektor pre ₹ 3,695.00 @ www.amazon.in/mac-select-cover-up-concealer

Ak máte ťažké tmavé kruhy potom zakryť korektor Mac stojí za investíciu, pretože poskytuje silné pokrytie. Oživuje, zosvetľuje a vyrovnáva von pleti okamžite a umožňuje vada voľný a prirodzený vzhľad pleti. Je ľahký a nemastný príliš čo je ideálne pre mastnú typy pleti. Textúra je hladký a to splýva bez námahy. K dispozícii sú už niekoľkú odtiene na výber a malé množstvo sa musí skrývať, čo je stojí za to cenu.

5. MAC Select MoistureCover Korektor:

Kúpiť MAC Select MoistureCover Korektor pre ₹ 4,399.00 @ www.amazon.in/mac-select-moisturecover-concealer

To korektor Mac prichádza v skúmavke s srna stôp aplikátora, čo umožňuje aplikácie ľahko. Aj napriek tomu, že obal je kompaktný, takže môžete ľahko nosiť okolo. Textúra je veľmi pekná a tak sa miešajú bez námahy a dáva prirodzený saténový hladký povrch, ktorý vyzerá prirodzene a žiariace. Pokrytie je buildable a sú k dispozícii početné odtiene z čoho vyberať. Trochu ide dlhá cesta, takže jedna rúrka bude trvať po dobu 3 - 4 mesiace. Zostáva na celý deň bez vyblednutie alebo usadenie do liniek.

6. MAC Studio Finish Skin Korektor:

Kúpiť MAC Studio Finish Skin Corrector Pre ₹ 3,212.00 @ www.amazon.in/mac-studio-finish-skin-corrector

To je ďalší najlepšie mac concealers ktorý v sebe skrýva tmavé kruhy pod očami, tetovanie, škvrny, jazvy, materské znamienka a iné nedokonalosti pleti dokonale, pretože poskytuje plné pokrytie. Krémová textúra ľahko kĺže po koži a nevyzerá cez vrchol a dáva veľmi prirodzený vzhľad. To tiež má SPF 35, ktorý je ďalšia výhoda. Je vysoko pigmentovaná a jedna kvapka stačí ukryť, čo znamená, že bude trvať dlho. Je k dispozícii v ôsmich odtieňoch, takže sa môžete dostať svoje zodpovedajúce odtieň ľahko.

7. MAC Studio Sculpt Korektor:

Kúpiť MAC Studio Sculpt Korektor pre ₹ 7,971.00 @ www.amazon.in/mac-studio-sculpt-concealer

Toto štúdio sculpts korektor je smotanovej textúry a poskytuje plné pokrytie a zakrýva škvrny, tmavé kruhy, začervenanie, pupienky, jazvy a začervenanie okamžite. To vyrovnáva z vašej pleti a vám prirodzený matný povrch. Je vodotesný a dlhé nosenie a pobyty na celý deň bez vyblednutie trochu. Ľahko sa mieša s prstami alebo môžete použiť korektor kefu príliš. Dodáva sa vo vani obale, ktorý je kompaktný a robustný.

8. MAC Select Moisturecover Korektor (Double end):

Tento korektor z MAC je dvojaký zakončenie a jeden koniec má koralové korektor zatiaľ čo druhý je žltý korektor. Môžete zakryť žily pod očami a môže tiež skrývať začervenanie s týmto korektor ľahko. Korektor prichádza v skúmavke so vstavaným srna stop aplikátorom, ktorý pomáha pri miešaní bez námahy. Dáva plné a rovnomerné pokrytie a vyzerá veľmi prirodzene. V cene je tiež cenovo dostupný, ako ste sa dostal dve concealers v jednej skúmavke.

9. MAC mineralizáciu Korektor:

Kúpiť MAC mineralizáciu Korektor pre ₹ 4,946.61 @ www.amazon.in/mac-mineralize-concealer

To korektor Mac je obohatený o minerály a výživné rastlinných látok, ktoré prospievajú pleti v mnohých ohľadoch. Textúra korektor je krémová a tak sa miešajú ako sen a zakrýva tmavé kruhy pod očami, jazvy a iné nedokonalosti pleti dokonale. Poskytuje stredné až buildable pokrytia a dáva prirodzený žiariaca pleť. Je k dispozícii v mnohých rôznych odtieňoch, takže vás, že môžete získať odtieň ľahko.

10. MAC Studio ukryť a Správne Palette / Tmavý:

Kúpiť MAC Studio zakryť farebnej palety tma ₹ 4,990.00 @ www.amazon.in/mac-studio-conceal-color-palette-dark

Táto MAC paleta korektor je v tmavom odtieni a má štyri odtiene concealers ktoré sú NC45, NW45, NC50 a NW55. Má tiež dve Studio Finish korektor odtieňoch okrovej a čisto oranžová, čo vám dáva vada zadarmo pleti počas niekoľkých sekúnd. Textúra je naozaj pekné, a tak sa miešajú ľahko do pokožky a poskytuje prirodzený tón pleti. Má tiež SPF 35 a nemusíte na začiatok to s opaľovacím krémom. Môžete ju použiť samostatne alebo môžete kombinovať rôzne odtiene, ako dostať svoje perfektný zápas.

Dúfame, že tento článok bol zaujímavý a poučný. Skúste tieto úžasné top 10 MAC concealers k dispozícii v Indii a zvýrazniť svoju krásu. Nezabudnite zanechať komentár!

load...