Makeup

Top 10 základných lakových lakov na lakovanie

Top 10 základných lakových lakov na lakovanie

Základňová náter je číry lesk. Používa sa na holých nechty vytvoriť jasný plátno pre lak na nechty, ktorý bude nasledovať. Základné nátery majú zvyčajne svetlo ružové alebo krémovo sfarbené odtieň a sú väčšinou transparentné. Sú tiež k dispozícii s obohatených proteínmi, ako je vitamín E. Hlavnou výhodou použitia týchto je, že pomáhajú v posilňovaní nechty, a tak im bráni odlupovaniu a lámanie.

Najlepšie 10 Base Coat lak na nechty produkty:

1. Sally Hansen Insta-Grip podkladový náter:

Kúpiť Sally Hansen Insta-Grip Base Coat @ www.amazon.in/sally-hansen-insta-grip-base-coat

Sally Hansen je známy medzinárodný kozmetická značka, ktorá je teraz k dispozícii v Indii. Sally Hansen Insta Grip Fast Dry Base Coat je jedným z najdrahších vrchných náterov na trhu k dispozícii. To dáva vaše nechty lesklé lesk a chráni ich pred poškodením a chipping. Pri použití tejto základný náter pomôže vaše nechty vydržia dlhšie.

load...

2. Konad Pravidelné poľský - R61 Base Coat 10 ml:

Buy Konad Regular lak na nechty Pre ₹ 180.00 @ www.amazon.in/konad-regular-nail-polish

Konad Pravidelné Polish je cenovo lak základný náter. Ak ste o rozpočte, potom tento základný náter je dobrá voľba. To je pomerne rýchloschnúci a dá vaše nechty prima lakovaný povrch.

load...

3. Rimmel London 5 v 1 Nail Treat základne a Top Coat 8ml:

Ak chcete, lak na nechty, ktorý môže pracovať aj ako vrchný a základného náteru, potom je to ten, ktorý potrebujete. Ak nie ste hľadáte niečo, ktorý chcete použiť na dlhú dobu vás, potom to môže určite pracovať ako jednorazové investície. Rimmel London základná vrstva zaisťuje dobrú pevnosť vašich nechtov. Funguje ako základný náter, rovnako ako vrchný náter.

4. Sally Hansen Double Duty Základňa a Top Coat:

Kúpiť Sally Hansen Double Duty základný a vrchný náter ₹ 1,037.00 @ www.amazon.in/sally-hansen-double-duty-base-and-top-coat

Sally Hansen Double Duty Základňa a Top Coat je viacúčelový produkt. Môžete použiť aj ako základný a vrchný náter. Aj keď je na drahé strane, je to dobré, ak hľadáte urobiť vaše nechty pre špeciálne príležitosti. Tento základný lak dodáva lesk, pri súčasne zaisťuje pevnosť nechtov.

 [Čítajte: Magnetické nechty V Indii]

5. OPI Natural Nail Strengthener:

Kúpiť OPI Natural Nail posilňovač Pre ₹ 966,99 @ www.amazon.in/opi-natural-nail-strengthener

Ak hľadáte pre jeden z najlepších základný náter lak na nechty produktov, potom by ste mali určite vyskúšať OPI Nail posilňovač. Táto základná vrstva z OPI je používaný a schválený salónoch po celom svete, pretože vynikajúce výsledky je priznáva. Úplne chráni vaše nechty pred poškodením a zároveň udržuje prirodzenú farbu nechtov.

6. Oriflame Beauty Crystal základne a Top Coat:

Buy Oriflame Beauty Crystal Base Coat @ www.amazon.in/oriflame-beauty-crystal-base-coat

Kryštál základňa Oriflame a vrchný náter je veľký rozpočet základný náter. Je odolná a chráni vaše nechty dobre a zároveň im dáva pekný lesk. Tento produkt je tiež dlhodobý a nosia až 7 dní.

7. Rimmel London Silnejší snažiť Double Duty Base Coat:

Buy Rimmel London Silnejší Base Coat @ www.amazon.in/rimmel-london-stronger-base-coat

Rimmel Silnejší snažiť Double Duty Base Coat posilňuje a chráni. Je obohatené vápnikom a keratín, dodáva silu slabé nechty a poskytuje štít proti poškodeniu. Produkt je ľahko dostupné on-line.

8. Sally Hansen Konečný Shield Základňa a Top Coat:

Kúpiť Sally Hansen Konečný Shield Base Coat Pre ₹ 1,209.00 @ www.amazon.in/sally-hansen-ultimate-shield-base-coat

Sally Hansen Konečný Shield Základňa a Top Coat je ďalší multi-použitie výrobku. Jedná sa o posilňujúci základ a vrchný lak na nechty, ktorý rýchlo schne. Dáva ochranný štít pre vaše nechty, zatiaľ čo bráni vylamovanie a odlupovanie. Pridanou výhodou je UV absorbéry, ktoré pomáhajú, aby sa vaše nechty farby z blednutiu.

9. Avon nechty Odborníci "Hladký začiatok" podkladový náter:

Avon Nail odborníka hladký začiatky základný náter je populárny rozpočet základný náter. Je odolná a chráni nechty rovnako. Základná vrstva dáva pekný lesk a dlhotrvajúci.

10. Konad Zvláštne podkladový náter:

Kúpiť Konad Špeciálna základný náter ₹ 180.00 @ www.amazon.in/konad-special-base-coat

Konad Pravidelné Polish je cenovo dostupný základná vrstva, ktorá je predovšetkým milovaný väčšina teenagerov. Je rýchloschnúci a farbu zdarma a pomôže priniesť si svoje nechty farby naozaj dobre.

Už ste niekedy skúšali niektorú z týchto základný náter lak na nechty produktov? Ak áno, ktorý z nich a aký je váš názor na tom základného laku? Podeľte sa o svoje komentáre s nami.

Máte záujem vyskúšať rôzne klinec umenie? Potom tam je bezplatná aplikácia pre nail art výukové programy si môžete stiahnuť a učiť tie krásne vzory.

load...