Makeup

Najlepšie laky na nechty Chanel - naša špička 10

Najlepšie laky na nechty Chanel - naša špička 10

Čaute dievčatá! Viem, že Chanel nechtov Farby nie sú ľahko dovoliť, a ak si vyberiete zlý tieň, budete ľutovať kúpu po celý zvyšok svojho života. Tak som si vybral 10 najlepších nové Chanel lak na nechty farby a pripojené obrázky pre váš odkaz. Poďme sa pozrieť na všetky farby

Chanel lak na nechty farby

1. Chanel Rozptýlenie:

Je to krásne svetlo ružové odtieň a ľahko vyzerá ako koralové nechtov farbou! To je ideálna pre zimné oblečenie, tak aj pre roky, a ak bude pridať pop farby do vášho outfitu! Má ružové Shimmer častice!

2. Chanel Vendetta:

Jedná sa o krásny odtieň! Je černasté fialovej farby. Má veľmi lesklý povrch. Osobne som miloval toto a som si istý, že všetci ho budú milovať taky!

load...

3. Chanel Holiday:

Perfektné Oranžové lak na nechty s lesklým povrchom. Miloval som to jedno, pretože som nikdy taký nádherný oranžový lak na nechty nikdy predtým v živote videl.

4. Chanel drak:

Robí nechty vyzerajú naozaj elegantné a sexy. Perfektné červenú farbu a zostáva lesklá po celé dni! Poskytuje plné pokrytie len v jednej vrstve!

load...

5. Chanel Rouge Noir:

Je to čokoládová-čerešňa farby a robí ruka vyzerať skvele. Ktokoľvek môže nosiť ho ľahko! Hlboký vínová farba je to, čo každý bude páčiť!

6. Chanel Modrá Satin:

Ja osobne milujem toto a som si istý, každý z vás bude páčiť rovnako. Je tma pruská modrá odtieň s malými blyští v ňom. To robí nechty vyzerajú tak nádherné a HOT!

7. Chanel Čierna Satin:

Tento je perfektný lesklý čierny odtieň, a to iste, aby vaše nechty vyzerať skvele. To je ďalší farebne milujem od Chanel a všetky z vás bude taky!

8. Chanel Podozrivý:

Tento je trochu jasne červená farba, ktorá niektoré nemusia byť schopný odviesť správne, ale pre dievčatá, ktorí majú radi svetlé farby na nechty je musí kúpiť od Chanel!

9. Chanel Diwali:

Táto farba sa najlepšie hodí pre účastníkov a bude vaše nechty pripravené pre všetky príležitosti, vrátane Diwali, samozrejme! Veľmi Kovový povrch!

10. Chanel particulier:

Tmavošedý hnedá farba, ktorá iste, aby vaše nechty vyzerať lesklé a krásne. Ak ste na sebe svetlé červenať alebo rúž, môžete maľovať nechty s Chanel particulier!

Ktorá farba sa vám páči najviac a prečo? Dajte nám vedieť v komentároch!

Zdroj obrázku: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...