Makeup

Najlepšie kompaktné prášky Oriflame - náš top 10

Najlepšie kompaktné prášky Oriflame - náš top 10

Oriflame je medzinárodná kozmetická spoločnosť, ktorá má zastúpenie vo viac ako 60 krajinách sveta. Ich produkty sú stojí za každý cent, a mali by ste určite vlastniť jeden z ich výrobkov. Ak si chcete kúpiť Oriflame výrobky predovšetkým na Oriflame kompakty, potom tento príspevok vám pomôže von. Dnes predstavujeme vám tie najlepšie kompaktné prášky od Oriflame.

Najobľúbenejším Oriflame Kompaktné púdre

1. Oriflame Giordani Gold Najvyšší lisované Prášok:

Buy Oriflame Giordani púder @ www.amazon.in/oriflame-giordani-pressed-powder

Tento kompaktný púder je k dispozícii v troch rôznych odtieňoch a je dodávaný v kompaktnom puzdre, ktoré sa ľahko prenáša. Vzorec je hladký, a preto sa ľahko kĺže, bez toho by to vyzeralo cake. To dáva upokojujúci pocit na koži, pretože obsahuje hodvábny prášok, ktorý je známy pre svoje regeneračné vlastnosti. Obsahuje tiež antioxidačné vlastnosti a je dodávaný s SPF 10.

load...

2. Oriflame Veľmi Me No Time for topánok prášku:

Kúpiť Oriflame nie je čas topánok prášok @ www.amazon.in/oriflame-no-time-for-shine-powder

Tento kompaktný púder prichádza v malom praktickom prípadu, ktorý sa ľahko nosiť. To dáva hodvábny povrch na váš tvár a absorbuje olej na celý deň. Je ideálny pre denné doby, kedy riadi olej a je dlhodobý. Poskytuje stredné krytie a tak pokrýva jazvy, škvrny a dáva aj tón pleti. Je k dispozícii v dvoch rôznych odtieňoch.

3. Oriflame Beauty Studio Artist púder:

Buy Oriflame Studio Artist Powder @ www.amazon.in/oriflame-studio-artist-powder

load...

Tento kompaktný púder prichádza v elegantnom čiernom kompaktnom puzdre, ktoré možno ľahko nosiť na cestách. Je k dispozícii v troch rôznych odtieňoch, ktoré sú ideálne pre indické tón pleti. Poskytuje stredné krytie, a tak to môže byť použitá samostatne alebo nastaviť make-up. Skrýva drobné nedostatky poskytujúca rovnomerný tón pleti, bez pri pohľade cake. Okrem toho, že poskytuje svetlé a lesk bez pocitu na tvár a usadiť sa do jemných liniek. To je ideálny kompaktný, ak hľadáte niečo prirodzené vás.

4. Oriflame Giordani Gold Samoopaľovací Perly:

Kúpiť Oriflame Giordani Gold samoopaľovacie perly ₹ 930.00 @ www.amazon.in/oriflame-giordani-gold-bronzing-pearls

Samoopaľovacie perly sú podobné kompaktných práškov, ale prichádzajú v odtieňoch zlatej a bronzovej. Tento kompaktný púder obsahuje perly, ktoré vám dáva prirodzený a žiarivé pleti. Obsahuje dobrotu vzácnych minerálov, ako je sľuda a oxid kremičitý, ktorý dodáva žiarivý vzhľad vašej pokožky.

5. Oriflame Beauty Matte Control púder:

Buy Oriflame Matte Control púder @ www.amazon.in/oriflame-matte-control-pressed-powder

Tento prášok je dodávaný v malom štvorcovom tvare U a vyzerá to veľmi elegantné a elegantné nosiť. Tento ultra-jemný prášok kĺže ako po masle do pokožky a dať hladké pokrytia. Tento prášok obsahuje dobrotu zeolitu minerálna látka, ktorá dávajú matný povrch na koži bez sušenia. Je ideálny pre mastnú a kombinované typy pleti a jej k dispozícii v dvoch rôznych odtieňoch.

6. Oriflame Gold Snové Moments:

Jedná sa o kompaktný prášok, ktorý je inšpirovaný jemnými perlami, ale funguje úplne rovnako ako kompaktný. Poskytuje žiarivý jas do vášho tváre, bez toho by to cake. To zvyšuje vašu krásu a svieti pleť. Dodáva sa v cestovnom priateľské balenia a to nie je ťažké na vrecku.

7. Oriflame Pure Color Perfect Prášok:

Kúpiť Oriflame Pure Color perfektné prášok na prípravu ₹ 260.00 @ www.amazon.in/oriflame-pure-color-perfect-powder

Tento kompaktný púder prichádza v čiernom puzdre s hubou aplikátorom a vstavaným zrkadlom, ktoré sa ľahko prenáša. To dáva ľahkú a prirodzenú pleť a nevyzerá popolavý vôbec. Vzorec je ľahký a nie je cítiť ťažký na vašej tvári. Obsahuje minerálne zeolit, ktorý absorbuje olej a udržuje pokožku bez oleja pre celý deň. Je ideálny pre olejové alebo kombinované typy pleti.

8. Oriflame Visions V * lisované Prášok:

Tento kompaktný púder dáva koži matným povrchom, ktorý nevyzerá konfekčných. Poskytuje stredné krytie, takže nie je nutné použiť základ, pretože skrýva škvrny a jazvy. Má príjemnú vôňu a je k dispozícii v troch rôznych odtieňoch. Je ideálny pre každodenné nosenie a je to tiež cenovo dostupné.

9. Oriflame Beauty Silk Dotykový lisované Prášok:

To v bezváhovom stave kompaktný púder nevyzerá ťažké alebo zhotovené-up. To prináša strednej pokrytie a tým skrýva nie tak nepoddajných známky tváre. Je ideálny pre každodenné nosenie, pretože dáva žiarivý a prirodzený povrch. Dodáva sa s hubou aplikátorom, ktorý robí to cestovať príjemný.

10. Oriflame Beauty Studio Artist Loose Powder:

Buy Oriflame Studio Artist Powder @ www.amazon.in/oriflame-studio-artist-powder

Tento prášok je vyrobená z jemnej granule, ktoré sa ľahko miešať a nevyzerá over-the-top. To dáva aj tón pleti a trvá po dobu 5 - 6 hodín. To tiež riadi vylučovanie oleja a umožňuje lesk bez najdokonalejším vyzerajúcu pleť. To je potrebné mať produkt, ak chcete prirodzený ešte žiarivú vyzerajúcu pleť.

Dúfam, že sa vám to páčilo článok o Oriflame púder. Aký je váš najobľúbenejší? Zanechajte nám komentár.

load...