Makeup

Top 10 make-up triky pre staršie ženy

Top 10 make-up triky pre staršie ženy

Vy ste jeden z tých mnohých žien, ktoré sú viac ako 50 rokov a majú radi make-up? Ste si istí, že o svojich možností, pokiaľ ide o make-up? Ak tomu tak nie je, potom sa tento kúsok je určite pre vás!

U žien vo svojich zlatých rokov, uvedenie na make-up je asi vyzerať mladšie, ale zlý make-up môže namiesto toho, aby sa veci ešte horšie! Takže, aké je riešenie? Používanie make-up techniky, ktoré položí väčší dôraz na koncept proti starnutiu! Hneď od make-up výrobkov na spôsobe aplikácie, zameranie leží na maskovať známky starnutia, rovnako ako je to možné.

Top 10 Makeup Tipy pre Vyspelé Ženy:

Poďme sa pozrieť na niektoré z najhorúcejších make-up tipy pre zrelú pleť (najmä u starších žien), ktoré bude nepochybne trvať niekoľko rokov z vašej tváre. Budú určite poradí, ako používať make-up pre zrelé ženy.

load...

1. Investovať do dobrého Hydratačný:

Ak máte suchú pleť tváre, za použitia vysoko kvalitný hydratačný krém je najlepší spôsob, ako oživiť žiarivosť pokožky, zníženie tmavé škvrny a jemné linky. Ide o prvý krok k zlepšeniu vzhľadu pokožky a aby to vyzeralo živé. Smetanu na báze hydratačný krém by bolo ideálne pre vašu vyprahnutú kožu. Ísť na hydratačný na vodnej báze, ak vaša pokožka je na mastnú strane. Použite ju potom, čo vystúpil zo sprchy, pretože kožné póry sú stále otvorené a hydratačné môže preniknúť hlboko vnútri. Môžete použiť make-up, keď máte pocit, že hydratačný urobil jeho cestu do kože.

2. Voľba správneho nadácie:

Niektoré high-end make-up značky majú prísť s nadáciou formulovanými najmä pre zrelé typy pleti. Tieto kvapalné základy sú načítané s anti-aging surovín a urobiť skvelou voľbou pre ženy sa stretávajú s jemnými líniami, tmavé škvrny, škvrnitý kože a nerovnomerné tón pleti.

3. Skryť tmavé kruhy:

Pleť pod očami je trikrát tenšia ako na zvyšku tváre. Je len prirodzené, aby si tmavé kruhy pod očami, jemné linky a vrecia pod očami, ako starneme. Ale za použitia dobrého pod očný krém pravidelne môže vyžehliť jemné linky, zmenšiť tmavé kruhy pod očami a zaplniť prázdnotu pod očami. Inak, tónované hydratačné by byť dobrou voľbou make-upu pre zrelé ženy.

load...

4. Curl rias:

Curling riasy môžu dať svojim očiam okraj! To tiež priťahuje pozornosť od vrások okolo očí. Použiť plastovú rias kulmy, pretože konvenčné kovové tie môžu spôsobiť vaše riasy sa rúcať, ako si posunúť smerom k vonkajšiemu koncu rias. Pred nanesením maskary vždy používať kulmy.

5. Pridajte Pop si oči očné tiene:

Pokiaľ ide o použitie očné tiene, udržiavať ju na minimum. Držať prírodných odtieňov počas dňa. Pre nočnú dobu, môžete použiť kombináciu dvoch farieb pre lepšie rozlíšenie. Použitie viac ako dve farby očné tiene na očné viečka starnutie naraz nie je dobrý nápad. Vyhnúť sa používaniu očné tiene s prímesou leskom a leskom. Sú to perfektný očný make-up tipy pre zrelé ženy.

6. Lip Liner pre dokonalé Pout:

Lip liner je neotrasiteľná zásadné, pokiaľ ide o pery make-up. Funguje ako tesniaceho materiálu a udržiava rúž šírenie z kontúry pier. Vyberte Kontúrovacia ceruzka na pery, ktorého farba zodpovedá prirodzenej farbe vašich pier a nie rúžu miesto. V prípade, že rúž vyprchá, bude neutrálny lip liner netvoria nepríjemné vyzerajúce významnú hranicu po perách!

7. Vyberanie Rúž:

Po očí, pier sú najvýraznejšie a dominantou ženskej tváre. Bohužiaľ, pier tenšie a stráca svoje plnosti, ako starneme. Vidíte, to je kolagén, ktorý udržuje naše pery pevne a Putami, že ubúda s vekom. Ak chcete, aby vaše pery vyzerajú šťavnaté znovu použiť rúž, ktorá je obohatené dobroty vitamínu E a prírodných surovín, ako je bambucké maslo. Vyhnúť matný povrch rúžu. Uistite sa, že ponúka dobrú ochranu SPF proti škodlivým UV lúče slnka. Dokončiť to s lesk na pery.

8. Zvýraznenie lícnych kostí:

Naša tvár tendenciu k rozvoju prázdnotu s každým ďalším rokom. Takže, je potrebné, aby to vyzeralo plnšie a plnšie znova. Môžete tak urobiť zdôrazňovaním lícne kosti. Uplatňuje peknú červenať kvetinových odtieňov, aby sa im pozdraviť! Červenať tiež aplikovaná dodáva neuveriteľnú farbu v tvári, takže to vyzeralo, zdravšie a plnšie.

9. Určite obočie:

Tenké obočie pridať niekoľko rokov na tvár. Na druhú stranu, hrubšie obočie, aby vaša tvár vzhľad plnšie a mladšie. Ak máte prirodzene tenké obočie, môžete použiť obočie ceruzkou zakryť prázdnotu. Úhľadne aplikovať ho jemnými ťahmi pridať definíciu do obočia.

10. Nechoďte cez palubu:

A konečne, odporúčame vám ísť ľahko na make-up. Niektoré ženy si neuvedomujú, že nadmerné make-up môže, aby ich tvár vyzerať kriedovo a starší. Nezabudnite, že je to váš tvár a nie maľovanky!

Make-up je jedným z najdôležitejších zložiek našej česanie. Nie je nič zlého, ak to urobíte správne. Je to skvelá vec, ak máte bezvýhradne prijali linky a vrásky ako súčasť seba samého. Odráža svoju túžbu veku elegantne. Pravá make-up je istý výstrel spôsob, ako naplniť túžbu, aby prehodnotil naše mladosti a to sluší pre každú príležitosť.

Ste našli tento článok užitočný? Do podeliť o svoje názory s nami v sekcii Komentáre nižšie!

load...